Jump to content
GIGN Forum

Slot


denja
 Share

Recommended Posts

varbuut vareetu dot iespeeju patstaaviigajiem speeleetaajiem slotu nopirkt, bet vispaar kas notiks, kad denja dabuus slotu, pagaidaam denjam vieniigais laiks, kad atpuusties bija kad netika iekshaa. Ja dabuus slotu tad visu dienu seedeees serverii wink.gif

EDIT: Allworth tas man taads ieradums un nevaru no taa atradinaaties wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ka tu to zini? Man gan liekas, ka daudzi no tiem ziedotajiem noziedoja tikai tadelj, lai pieregotu niku vai iegutu slotu, jo citas iespejas to izdarit nav! Protams, es ari neapshaubu kada labo sirdi, palidzot gignam, kad tas bija nepiecieshams.

edit: un vaitad slots nav visiem, kas ir noziedojushi? Nu es domaju tiem, kam niks ir bijis pieregots pirms tam?

uz to briidi biju pavisam mazs , kaada 9 klase un domaaju ka cs vairaak nespeleeshu smile.gif

gribeeju tipa baigi paliidzeet , kopaa ar myth sazvanijaam macho un vnk naacaas cilveeku atalgot par gaajienu jo ja nemaldos tajaa dienaa pamatiigi gaaza lietus laugh.gif nezinaaju neko ne par slotu, neko , veelaak protams kad atsaaku speleet bija tiiri patiikami ka tas ziedotaaja suuds ir

Link to comment
Share on other sites

uz to briidi biju pavisam mazs , kaada 9 klase un domaaju ka cs vairaak nespeleeshu smile.gif

gribeeju tipa baigi paliidzeet , kopaa ar myth sazvanijaam macho un vnk naacaas cilveeku atalgot par gaajienu jo ja nemaldos tajaa dienaa pamatiigi gaaza lietus laugh.gif nezinaaju neko ne par slotu, neko , veelaak protams kad atsaaku speleet bija tiiri patiikami ka tas ziedotaaja suuds ir

Man jau pirms tam slots bija cool2.gif

Nez , nez , denja , var jau tev , bet ne jau man to lemt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...