Jump to content
GIGN Forum

Cilveeks


ownage
 Share

Recommended Posts

demo

vnk paskatieties cilveeku.

biju iegājis sererī uz īsu brīdi un neatceros tieši, bet kkāds moments man šķita ļoti interesants, bet diemžēl man bija jādodas prom, un tagad galīgi negribās skatīties demo - izdarīšu to rīt, tb šodien vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Noskatiijos demo no saakuma liidz beigaam ar wh, un ne tikai viens moments shkjita diezgan interesants...Shitaa krisiit & krushiit visu laiku...Ok daudzus fragus var norakstiit uz skanju utt, bet nu visu laiku tik preciizi zinaat pretinieka atrashanaas vietu? Viens no diviem - vai nu cilveekam ir vieta kaadaa no Latvijas labaakajiem cs klaniem, vai nu vinjsh ir ljoti labs aktieris ar wh. Peec demo noskatiishanaas vairaak sliecos uz otro variantu.

Link to comment
Share on other sites

Ar vinju kopsh 1.5 laikiem kopaa spelets, un klaat pat esmu bijis kad vinam nereaalie fragi, tapec nedomaaju ka demkaa varetu ieraudziit ko tadu, kas varetu liecinat par kadam paliigprogrammam.

aa ok, ja jau Tu esi speeleejis ar vinju no 1.5 un pat redzeejis NEREAALOS fragus, tad kaada sheit var buut runa...davaj neskatiisimies peec nika (ok, ja tas veel buutu lanaa sevi pieraadiijis chalis), bet izspriediisim objektiivi. No maajaam JEBKURSH taa var krushiit, aiziet uz LAN'u = 0, zheel, bet taa notiek ljoti biezhi...

Link to comment
Share on other sites

puff dady un Sparrowing, jus man tagad jautasiet kadelj es esmu tik parliecinats par vinju! Vot, tieshi tadelj, ka es ar vinju Lana esmu spelejis tik daudz reizhu kopa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

puff dady un Sparrowing, jus man tagad jautasiet kadelj es esmu tik parliecinats par vinju! Vot, tieshi tadelj, ka es ar vinju Lana esmu spelejis tik daudz reizhu kopa smile.gif

aa nu ok, varbuut, pienjemsim. Tikai shajos laikos jau vairs nevienam nevar uzticeeties, un pienjemu, ka shajaa gadiijumaa taa vairaak bija veiksme un labs skills.

Link to comment
Share on other sites

Es neapgalvoju, ka cilveeks ir sasmērējies. Bet man patīk tā attieksme - "skatīties nav jēgas"... tā turēt admini!

shitlisted...

s ownagem polnostju soglasen... kak mozno bitj uverenim za celoveka na 100% cto on cistij, esli ti vsego lish s nim igral na lane... v tot moment ti bil s nim rjadom? zacekaite demo i togda nacnite cto libo viskazivatj...da u cilveeksa skill estj, i igrajet neploho tocno takzhe kak i jazik za zubami nederzhit laugh.gif ljubitelj popizde.. 76.gif demo posmotrel v nekotorih momentah stoit zadumatsja a tak v celom vrode bi i necigo strashnogo... udevljala bolshe vsego to, cto vo mnogih momentah kogda delal rush i teri nikalisj po uglam pri otstuplenije cilveeks razvaracivalsja i obbegal ih, dazhe neogljadivajasj nazad, kak on mog znatj interesno cto on so speni seichas nevidet... esli ti skazesh po etomu povodu cto skanja to uveraju tebja slishatj tam bilo nevozmozno !!! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...