Jump to content
GIGN Forum

Mazliet Neiederas Sheit..


overmind
 Share

Recommended Posts

Man ir tads shtuks, uztaisit uuubermegaprotarapara sazin ka vel nosaukt chiitus..

Nestresojat, nemeklejat ban podzinju..

Tatad doma tada, uztaisit "cheatus" kuri nav cheati bet kads skaists virusinjs, nesu vel izdomajis kas smirdigajam victimam (chiterim kas karo pec krutiem chitiem) lai notiek, bet varetu but kads hijack veida viruss, nobloket i-netu utt...

Visi kas ir gudri nechitotaji, to nemaz nekachas (es ljoti ceru) rolleyes.gif

A tie kas gribes but loshariki tie bus iekritushi..

Itka tam vajadzetu palikt kaa TOP SECRET bet cheateri diezvai sito lasis, jo vinju rutiina ir taada - cheati,cs,bans,www.gign.lv/forum/,smirdigs threads lai nonjem banu, vai ari sliktaka gadijuma bez treshaa un piektaa punkta...

Gribetu dzirdet jusu domas par shito, vai ir man verts kjerties pie darba vai ne, vai vel kautkas...

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja pie viena PC ie vairāki lietotāji un piemēram viens čīto, bet otrais nē, tad atkal rodas problēmas. Var būt arī tā, ka kāds sīkais pie senča PC spēlē cs un sagribas chītus, k4 viss notiek nobloķējas i-net, bet ko tas sencis tagad?

Nu un atliek tad ieskaidrot, ka 4ītot nevar. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

driizaak iesaku panjemt parasto Cd-hacku un mazliet editot, uztaisiit, ka suuta datus uz piem gign.lv datubaazi un viss paraadaas ieksh cheaters.php, tad worms panjem visas ip un nobano, domaaju, ka buutu diezgan labs veids, vieniigi to visu vajadzeetu uztaisiit, kad taas IP adreses suuta tikai tad, kad ir konekcija cs serverim, jo nejau visi izmanto cd-hacku, lai chiitotu, bet piemeeram, arii, lai atpaziitu chiiterus skatoties demo

Link to comment
Share on other sites

Ja pie viena PC ie vairāki lietotāji un piemēram viens čīto, bet otrais nē, tad atkal rodas problēmas. Var būt arī tā, ka kāds sīkais pie senča PC spēlē cs un sagribas chītus, k4 viss notiek nobloķējas i-net, bet ko tas sencis tagad?

Pilnīgi piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

driizaak iesaku panjemt parasto Cd-hacku un mazliet editot, uztaisiit, ka suuta datus uz piem gign.lv datubaazi un viss paraadaas ieksh cheaters.php, tad worms panjem visas ip un nobano, domaaju, ka buutu diezgan labs veids, vieniigi to visu vajadzeetu uztaisiit, kad taas IP adreses suuta tikai tad, kad ir konekcija cs serverim, jo nejau visi izmanto cd-hacku, lai chiitotu, bet piemeeram, arii, lai atpaziitu chiiterus skatoties demo

Sii te ideja man patiik ljoti !

Bet maneja gan parak skarba..

Vel japadoma, bet zinu vienu - chiteriem ir jamirst.

Link to comment
Share on other sites

un veel shii ideja ir aizliegta ar likumu ...

un cdhacku izmanto ne jau tikai demo skatoties - bet arii pa taisno chiiterus skatoties serverii - taapeec varbuut peec konekcijas arii nebuutu tas labaakais veids ...

es nu reaali neatbalstu ideju, ka admini iet speleet serverii ar cdhacku, vienmeer var peekshnji adminam saakt neiet, un vinjsh var atcereeties ka vinjam vienmeer cdhacks ir iesleegts etc un aiziet riktiigs chernis... visiem tiesiibas vienaadas - nekaadu chiitu...

PS. Jaa, piekriitu alvim, bet neizskataas, ka tas SSC klienta izveide kustetos uz priekshu, jo cik zinu, wormam ir ljoti daudz darba smile.gif un nebriiniitos, ja uzliktu screenshotus no gigna pazustu viena liela dalja taa saucamo jauno talantu biggrin.gif

PS2. Ja buutu screenshoti, tad vareetu redzeet taas nulles, kuras izmanto visaadus skinus, kaa ballheads u.t.t.

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...