Jump to content
GIGN Forum

Fps Uzcelšana


Recommended Posts

Hmmm...

Es ta saprotu ka fps - jo lielaks jo labaks...bet...

Man tada lieta...man fps ir ap 63,7...pacelas tikai tad kad ir noslogots i-nets...nu piemeram man fps ir 67...es saku ka4at neraatnaas filminas biggrin.gif man fps pacelas uz 80-95...vot tagad es neko nesaprotu....un taa man bijis ie visu muuzu! blink.gif

ESMU APJUCIS! zaban.gif

--------------------------------------...Seit arii IMG...---------------------------------------

user posted image

Edited by Inmate#9
Link to comment
Share on other sites

tas viņam dos +10% devil.gif

Kas pa 10% ??? fps??? Es tak teicu ka man normal = apmeram 64... kad noslogots i-nets saak pieaugt...tas nozime ka palaizot tikai serveri...neseezot ..neka4aajot nekaadus drankus vins paliek apmeram 65...ja es k-ko ka4aaju no k-kurienes tikai tad vins palielinas...un es ierakstiju consolee tas komandas...nekas nenotika...man skiet vins pat neatpazina tas komandas! laugh.gifblink.gif

Link to comment
Share on other sites

tātad es kā šīs tēmas uzsācējs arī apkopoju visus rezultātus sakarā ar servera fps uzcelšanu un vnk lagu samazināšanu spēlējot:

v-sync - nepalīdz jeb mazliet (man pilnīgs ignors)

internet optimizer - palīdz tikai ļoti lēniem interneta pieslēgumiem, taču minimāli

boosters - tikai samaina ciparus uz mazākiem, reāli neko nedara un rij resursus

developer 0, u.c. fignjas - itkā nedaudz palīdz, taču uzreiz zūd gameplays, jo visas šitās komandas tev noņem kādu daļiņu no spēles rolleyes.gif

windows media player - nezinu, neesmu mēģinājis, taču skatoties uz to reāli, nekam nevajadzētu uzlaboties

high fps models - palīdz, bet zaban.gif

nu tas tā kā būtu viss... ir vēl kādi ieteikumi raxtiet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tātad es kā šīs tēmas uzsācējs arī apkopoju visus rezultātus sakarā ar servera fps uzcelšanu un vnk lagu samazināšanu spēlējot:

v-sync - nepalīdz jeb mazliet (man pilnīgs ignors)

internet optimizer - palīdz tikai ļoti lēniem interneta pieslēgumiem, taču minimāli

boosters - tikai samaina ciparus uz mazākiem, reāli neko nedara un rij resursus

developer 0, u.c. fignjas - itkā nedaudz palīdz, taču uzreiz zūd gameplays, jo visas šitās komandas tev noņem kādu daļiņu no spēles rolleyes.gif

windows media player - nezinu, neesmu mēģinājis, taču skatoties uz to reāli, nekam nevajadzētu uzlaboties

high fps models - palīdz, bet zaban.gif

nu tas tā kā būtu viss... ir vēl kādi ieteikumi raxtiet smile.gif

tad tomēr par cs iet runa?

Link to comment
Share on other sites

Kas pa 10% ??? fps??? Es tak teicu ka man normal = apmeram 64... kad noslogots i-nets saak pieaugt...tas nozime ka palaizot tikai serveri...neseezot ..neka4aajot nekaadus drankus vins paliek apmeram 65...ja es k-ko ka4aaju no k-kurienes tikai tad vins palielinas...un es ierakstiju consolee tas komandas...nekas nenotika...man skiet vins pat neatpazina tas komandas! laugh.gifblink.gif

10% ir vārna smiliez.de_2551.gif !un ja kas absolūti piekrītu De.fault'am. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...