Jump to content
GIGN Forum

Fps Uzcelšana


Recommended Posts

Paklau būtu noderīgi ja jūs visi pastāstītu kā varētu palielināt fps izņemot visu pluginu izinstalēšana, boosters arī jau ir vecs triks, realtime priority visiem zināms, kādi vēl varētu būt fps uzdzīšanas paņēmieni? internet optimizer neko daudz nepalīdz 76.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

nee es negribu šuadīties pa riktīgiem kļučiem tādēļ nav vērts to sūdu instalēt tongue.gif starp citu man fps itkā turas pie 512 reizeem nokrīt līdz 300 ta4u es nevaru tā kārtīgi paspēlēt kad max jeb 14 pleijeri salien.... biku sāk raustīties un mazos mapos piem. aim_map ir grūti paspēlēt ta4u de_dust2 mazliet bremzē ta4u nemanāmi... iesakiet mosh kkādas komandas piem kā var noņemt dūmenes? man strādā uz openGL jo d3d bremzē un resolution ir 800*600 man šķiet smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

starp citu man fps itkā turas pie 512 reizeem nokrīt līdz 300 ta4u es nevaru tā kārtīgi paspēlēt kad max jeb 14 pleijeri salien....

lol, laiakm tu nesaproti, kas ir fps, tie cipari, kurus tu te saraxtiiji, ir latency nevis fps! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa, es biju domajis kad tu speelee tad tev raadas fps...

karoch, es ja godigi nesu iedzilinajies tajaa consoles fps, ko vins vispar noziimee..

frames per second, laikam visiem playeriem kas serverii.. tas jau nenorada vai lago.. laikam..

pamekle kautkur infu wink.gif

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
512 reizeem nokrīt līdz 300

Tad jau tev ir superkompis!

smiliez.de_2125.gif

Ja tev ir taads latency, tad diezvai tev kas liidzees...

labs PC un Inets tev vajadziigs

to4na l*** tu esi

Tie ir servera fps! Nevis video!

Un ja tu doma tas ir ping tad tev nav taisniiba

jo vairaak fps jo labaak! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lai spēlētājam būtu 500 fps vajag tikai sakarīgu procesoru un kādu no GF 7 sērijas videokartēm. par lēto galu nezinu [ 7300 ], bet visam jābūt ok.

vsync ir domāts gļuku novēršanai pārāk liela fps rezultātā [ augšējā monitora daļa pārzīmējas ātrak nekā apakšēja etc. ] + saskaņo fps ar monitora refresh rate. vsync izslēgšanai jēgas nav. ar grafiku tas saistīts pilnīgi nav.

developer - tulkojumā izstrādātājs. developer 1 izmanto, ja ir nepieciešams iegūt dažādas lietas, kā piemēram konsolē smalki aprakstītas kļūdas, map review`us no augšas etc. + ar developer 1 gameplay sabojājas, bet 100 fps ierobežojums pazūd.

ja gribi lielu servera fps, tad ņem booster un viss - skaties uz savu 512+ fps. :/

Link to comment
Share on other sites

cik emu lasijis dazaados saitos rakstus tad optimizer retos gadijumos knaopi knapi var uzlabot kkadu mdsl un tas pats reti kad gadas tapeec tas visticamak neko nedos

Bet itka var uzcelt ja iesleedz windows media player un tur piemeram attaisa fotografiju tad windows atbryvo savus sleeptos resursus un itka uzlabo servera darba kvalitati smile.gif Bet shisary nepalydz visiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...