Jump to content
GIGN Forum

Adik The Pro!


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

chitoromanija laugh.gif , es lasu tos topikus par saucamajiem chitokiem, lasu, lasu knapi varu tureties. Man tada aizdoma, jo krutaku chali, pec ranga nokjersi ka chiito, piemeram adminu ar sarkano, jo krutaaks tu buusi un nu visi kjer thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

chitoromanija laugh.gif , es lasu tos topikus par saucamajiem chitokiem, lasu, lasu knapi varu tureties. Man tada aizdoma, jo krutaku chali, pec ranga nokjersi ka chiito, piemeram adminu ar sarkano, jo krutaaks tu buusi un nu visi kjer thumbsup.gif

Tur tu kļūdies! Nu vismaz atiecība uz manīm! Es viņam pirms tam liku banu, bet viņš uzrakstija sūdzību un man nācās noņemt banu ar gariem zobiem! Tagad es viņam atkal redzu wh... vai nu es esmu atpalicis un stulbs vai viņš ir jaunais talants? Neticās kaut kā...

Link to comment
Share on other sites

Nu ok 3jaas vietas ir aizdoma uz wh. BET peedeejais kur Dr.Cox novaaca, tur vinju vareeja redzeet. Takaa L-Beast peec Cox naaves tev bija emociju uzpluuds manupraat sleep.gif.

Lai gan man ir vienalga uz Adik, nejuutu no vinja puses ahuuno spiedienu vai justos baigi netaisni noshauts.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

l-beast es jau vakar runaajot par sho teemu ar uber main adminiem piemineeju sho nicku un vel dazhus kuri nav tiiri, atsuutishu tev pm ar tiem ko tuvareetu briiva laikaa paveerot

Link to comment
Share on other sites

Nu ok 3jaas vietas ir aizdoma uz wh. BET peedeejais kur Dr.Cox novaaca, tur vinju vareeja redzeet. Takaa L-Beast peec Cox naaves tev bija emociju uzpluuds manupraat sleep.gif.

Lai gan man ir vienalga uz Adik, nejuutu no vinja puses ahuuno spiedienu vai justos baigi netaisni noshauts.

NU LOOOOL!!!

Tu man izskaidro viņa uzvedību tajā raunda.... kur dzeks skrien pie stūra mest fleshu skaņa 0 bet viņš tēmē un šauj pirms laika - skill?

Tur kur viņš tā nejauši paskatās uz Cox pusi... NU KURAM GAN IENĀKTU PRĀTĀ??? - skill?

Link to comment
Share on other sites

sviests!

tagad pārbaudiet visus, kam ranks ir virs 1200, a ja nu viņš nobliezīs caur sienu, man (adminam) negaidot, tad jau bans jāliek, ne?

P.S. who will be next?!

sviests ir tas ko tu uzrakstiji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ej un paskaties demo un tad kaut ko posto...

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Ha ha ha, pats uzkeras uz WH un vel saka ka man WH smiliez.de_2125.gif ai ai Adik , demo nemaz nestisos!!!! devil.gif

P.S. Es varu saderet 100%, ja uzliktu anticheat, tad no visiem siem uberPRO kas baigi labi spele bus skill 0 , nu ne visi bet lielaka dala!!! new_silly.gif

kek's skaties tu te man . patc k ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...