Jump to content
GIGN Forum

Bikl 13 Gadiigais Talants


Guest H!vemind
 Share

Recommended Posts

bencik tu labaak pievaktee savu braali + nevis te gudrus tekstus metaa, ja nezini

Tur jau taa lieta, ka vot es nezinu kurs te kuru meginja piekert,kurs te chiterits kurs te nee, tapec arii ta rakstu, ja zinatu tad manaa post tu redzeetu tikai divus burtus - WH biggrin.gif

Atshiribaa no teviim man braalis spele maz un visus nekrushii nost, tapec par vinju jauztraucaas maz, vairaak butu jaatrisina probleema par cilveekiem, kuri visu laiku spelee un atrodas tablo augshgala blink.gif

Un shis gadijumus es domaju ir viens no tiem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

polnostju podderzhivaju Jerrico... tozhe neprimetil necigo osobo podozitelnogo.... s awp vistrel dazhe bolshe pohozh na slucainostj, takih sluchajev bivajet diko mnogo i ocenj chasto... Hive u tebja momenti i podozritelnej bili, no ti kak to vsjo vremja umudrjaeshsja vikrutitsja smile.gif neznaju kak tebe eto udajotsja no znaju cto pokor tebe pokoja nedast ! cool2.gifXD.gif104.gif

Link to comment
Share on other sites

tas B spota uber reakcijas moments liek aizdomaaties, jo tiktiesham merkjis tiek vilkts uz augshu jau PIRMS tiek ieraudziits h!ve... pietam no shadas pozicijas lienot araa aptuveni 99% gadijumos jebkursh skataas uz durviim nevis augshaa uz kasti... stipri jociigi... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tas B spota uber reakcijas moments liek aizdomaaties, jo tiktiesham merkjis tiek vilkts uz augshu jau PIRMS tiek ieraudziits h!ve... pietam no shadas pozicijas lienot araa aptuveni 99% gadijumos jebkursh skataas uz durviim nevis augshaa uz kasti... stipri jociigi...  dry.gif

Kā jau teicu.. Tajā brīdī sagribējās paskatīties uz augšu... Vnk. sagadījās kad H!vs bija nepareizajā vietā nepareizajā laikā. wink.gif

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Ir tikai divi momenti, tas h!ve frags un tas awp kills 19:23, it kaa jau par maz, ja njem veeraa daudzos atbalstiitaajus.

Vispaar jau H!vemind pats ir vainiigs, ka saaka uzreiz bljaustiities. Ja arii bikl'am bija wh, vinsh droshi vien saaka speeleet uzmaniigaak vai vispaar to izsleedza.

Ja H!vemind ir tik paarliecinaats par wh, tad shinii gadiijumaa, es domaaju, liidzeet var tikai kaada vecaaka bikl demka, jo izskataas, ka te vairaakums ir bikl pusee.

Link to comment
Share on other sites

cik es esmu ar viņu spēlējis, viņš mani pamanīja piranesi kokā sēžam, kaut mani tur grūti saskatīt, pat ja zin kur jāskatās, tā ka viņam visticamāk ir tāds pats modeļu komplekts kā tev un vēl visādas iespējamās huiņas.

vienīgā atšķirība starp čīterisko tevi un čīterisko viņu ir tāda, ka bikls šaut ABSOLŪTI NEMĀK. Cik es esmu uz viņu skatījies viņš šauj sūdīgāk par 0tās grūtības botiem. Mērķis kaut kur lido pa gaisu un nav nekādā tuvumā pretiniekam un vienmēr kad viņam ir vairāk par 10 fragiem (kurus viņš teorētiski na šaru uz 2m attāluma ir dabūjis) es esmu dziļi un patiesi izbrīnīts, jo tur kaut kas smagi nelīmējas kopā.

Par to koku: Necik sen bija uzlikts tā, ka visi T ir baltas krāsas formās un visi CT zili, man liekas ka kokā baltu pleķi nebūtu grūtības pamanīb, bet jautājums vai viņš spēlē ar defaulto cs vai dažādiem modeļiem.

Edited by |2.v_o
Link to comment
Share on other sites

mirkļa iespaidā paskatijos bik uz auk6u un pārējais-reakcija! thumbsup.gif

XD.gif

reakcija... njā... biggrin.gif kr4 peec visa bazara liekas pat ka vinjam wh, bet nu ok tongue.gif

ai vnk kaarteejais talants... tagad uzspeeleeju ar draugiem sonaaraa tur pilns ar taadiem... ( VInsh izklausaas peec taada vismaz )

p.s. un ja kaadam jautaajums kaapeec neskatiijos demo - veels jau, varbuut veelaak t.i. riit noskatiishos. un pateikshu galiiigo spriedumu

aa nu labi es nemaz nevaruy nokachaat to suuda demo kr4 nav viedoklja biggrin.gif nee nu ir, jo man vinsh nepatiik biggrin.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

paga paga

ja taa godigi, vai tad tadi modeli teiksim ieks WCG ir atlauti? man liekas ka nee. tikpat labi varu ovilkt veco labo 4itu, kur visas teksturas ir baltas/pelekas utt karo4 vienkrasainas. tad jau es ari ne4itosu, ja izmantosu tos, vai ari to labo 4itu, kur terori ir sarkani un CT zili. ja izmanto tadus sudus, man ta liekas jaliek perm palube. Vispar psc... man trukst vardu par sitiem modelu izmantotajiem. tad jau sanak, ka tie kas spele bez neka, ir atkriteji. Interesanti butu uzspelet lana ar default konfigiem+bind - redzetu kurs te isteniba 4ito.... eh vajadzetu sarikot lan party kada iestade.

Link to comment
Share on other sites

Lana neviens vairs ta nespele ka no majam ^,^

Bet man iespeidies atminja ir CD laiks.ka iznaca jauna versija puse krushitaju pazuda.pagaja 2 dienas, kad no klubiem tik ar jaunakajiem hakiem speleja, paradijas ari krushilas.Bija paritis tadu kuri ta uz katru jauno versiju nozuda(ja pajautaja kapec nespeleji standara atmaskas darbsmacibas utt.).

P.S. bez jauna anti4ita, kas bildee, ka izskatas no speletaja monitora, neko nepieradis

Link to comment
Share on other sites

to kas bildee screenus var apiet mieriigi!! tagad ir arii chiiti kas automaatiski izsleedzas kad tiek njemti screeni 10cms.gif

da nu labi, bet vismaz aktiivie gign speleetaaji nechiitos, to jau varees redzeet kuram nebuus to skriinu, a taadus vienas dienas gign speleetaajus jau admini taapat pamaniis...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...