Jump to content
GIGN Forum

Pro


pokor
 Share

Recommended Posts

es skatos taa, jo es tik taalu uz sava brightness varu neredzeet

+ es tikai uzlecu uz lodzinja , nevis kustejos uz priekshu

nuda kone4no 30 sekund nazad ti ubil tam macho i po4emu-to ne viprigival v oko6ko...kr4 ladna zabejte..lovite tupih 4iterov,kotorie v nagluju igrajut s wh...a takie umnie kak on pustj prodolzhaet igratj na vashem servere s wh...ja prosto na 10000000000% uveren 4to u nego wh...ja uzhe izu4il ego taktiku...bilo sme6no smotretj, kogda on 1 delal awp rush po centru za CT na dust2 i prosto vseh valil tam..no eto drugaja istorija....

P.S. kogda ja govoril 4to xektor s wh igraet...menja vse posilali...4em eto vsje zakon4ilosj mi znaem.

P.P.S. ja tebja vsje ravno pojmaju...ne dam tebe igratj s 4itami na etom servere...pustj na etot raz ti otmazalsja...

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es skatos taa, jo es tik taalu uz sava brightness varu neredzeet

ok koro4e ja tut podumal...esli ti mne da6 hotj odnu demku gde ti tak smotri6 v oko6ko..ja zaberu svoi slova nazad...toljko ssilku daj demki kotoraja bila na etoj nedeli.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
lol nu kamoon.. tur viss ir aciim redzams.. ok muuvijs ir +/- shits bet demku paskatoties viss ir takze skaidrs... hive skatijos ka wcg bombii ne tuvu pat nebija no tava onlain skilla

demka ir mega lol , tur reali nekaa nebija kruta + cilveeks kur tu skatiijis tu pat nebiji tur jo es tevi neredzeeju un tu nebuusi kas mani apstriidees

Link to comment
Share on other sites

..tev nevajag raksit, to dara HLTV.ne nu tu pats ta rakstii

es skatos taa, jo es tik taalu uz sava brightness varu neredzeet

plz 1 demo un viss...de_nuke mes spelesim ljoti biezhi..

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
ne nu tu pats ta rakstii

plz 1 demo un viss...de_nuke mes spelesim ljoti biezhi..

tagad man atcereeties kad speeleju es nuke ? un pa brightness man ir liecinieki uzprasi nightmerry

Link to comment
Share on other sites

хорошо пошли всякие отмазки...Я тебе одно скажу..тебе не надо искатьдемку...А знаешь почему? Да потому что такой демки нет.И ты можешь продожать играть в своём стиле...я тебе больше нечего не скажу...но имей ввиду рано или поздно всё станет на свои места.

P.S. нужно отвечать за свои слова...чего ты пока не делаешь..у тебя всё впереди..удачи тебе..я знаю тебя не забанят, так как ты наверно очень хороший друг и тусовщик...но сам сделай вывод для себя...стоить продолжать играть с читами или всё же перестать их использовать... daz.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tikgribēju pateikt ka būtu svētīgi ja tu kad spēlētuuz gigna parakstītupats demkas no sava skatu punkta &tādejādi mēs parliecinātos ka tu nelieto huinas un pastītos kā varbūt mainītos tavs skils!

record hivede_nuke1

record hivedd21 utt!

Link to comment
Share on other sites

WH nav! vnk 4els paarbaudiija aaru, kur parasti T kempo lai parautu CT no dzeltenaas maajas vai arii no augshas, vai arii gaidiitu kaadu no taas maajinjas, kas tur blakaam tai vietai bija!! T tur nebija pamaniits 4els liida atpakalj lai paskatiitos vai nenaak no rampas vai T baazes! domaaju, ka standarta situaacija! nekas aizdomiigs!

Link to comment
Share on other sites

Piedāvaju noskatīties šito DEMO Neko dižu vinš tur nerāda, bet aizejot vinš pateica ka viņam skaņas nav un hz kur viņa ir pazudusi. smile.gif Es domāju ka šinī demo viņš vienkārši bez WH spēle un visu noveļ uz skaņu kautgan 2 raundā varēja ļoti labi dzirdēt kā T aizskrien prom un vinš skrien pa trepēm pakaļ.

p.s. Ja es kļūdos tad piedod man ja vari wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vnk 4els paarbaudiija aaru, kur parasti T kempo lai parautu CT no dzeltenaas maajas

Logjiski, lai paarbaudiitu aara kemperi jaaielec logaa un tur jaapaseezh.

es skatos taa, jo es tik taalu uz sava brightness varu neredzeet

huh.gif

Raugoties uz pro smadzenes raustiitajiem postiem pirms un peec "vairaak es neko nepostoshu lai tev nebuutu te jaizraadaas ka tu esi galvenais" domaaju, ka nav wh.

Link to comment
Share on other sites

Es tikgribēju pateikt ka būtu svētīgi ja tu kad spēlētuuz gigna parakstītupats demkas no sava skatu punkta &tādejādi mēs parliecinātos ka tu nelieto huinas un pastītos kā varbūt mainītos tavs skils!

record hivede_nuke1

record hivedd21 utt!

Tas jau tā pat neko nemainīs ja nu vienīgi pastulbus gļukus ko HLTV pieļauj. Ja arī viņš spēlētu ar cdhack un raxtītu savu demku tas neparādītos. Sry ja es pārprratu, ko tu vēlējies pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Piedāvaju noskatīties šito DEMO Neko dižu vinš tur nerāda, bet aizejot vinš pateica ka viņam skaņas nav un hz kur viņa ir pazudusi.  Es domāju ka šinī demo viņš vienkārši bez WH spēle un visu noveļ uz skaņu kautgan 2 raundā varēja ļoti labi dzirdēt kā T aizskrien prom un vinš skrien pa trepēm pakaļ.

da esli on tam bez zvuka, to eto opjat 4udesa....
Link to comment
Share on other sites

ecology posmotri na svoj avatar i ti pojme6 moj otvet....i ja prosto uveren, 4to 70% ne ponjali misli moego muvika. Naverno IQ ne pozvaljaet...

P.S. ne nado tut spamitj i umni4atj...DEMO ne smorel i muvik tozhe...Sledovateljno - poslan....a verju ili ne verju eto ti mozhe6 ostavitj pri sebe.

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...