Jump to content
GIGN Forum

Tv Reklaamas


jerrico
 Share

Recommended Posts

vai internetaa nevar noskaidrot to visu ko reklaamas raada, vai juus kopaa saderat, kaaadas profesijas tev vispiemeerotaakaas, kaadas labaakas pozas, tavs vaarda skaidrojums, shamanji, babaji, hotabi4i un visas taa slietas, nav kaadas speciaaals lapas preksh taa visa? buutu interesanti palasiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nah, tā tak baigā kaka. Un to, vai jūs saderat kopā, kāda profesija Tev būtu piemērota un varbūt vēl kaut ko var uzzināt arī horoskopos (tam pat var ticēt vairāk nekā tām sms būšanām).

Nu tieshi taa! Lai gan neesmu nekaads horoskopu lasiitaajs, uzskatu, ka taa ir tiira naudas izsvieshana, suutot taas trulaas sms pa 75 sanjkjikiem, taadas kaa "Jaanis+Anna", utt. wink.gif

bet runa jau neiet par to...jerrico vnk meklee saitu no kurienes tie pidinji, kas kaash tos santiimus, smeljas informaaciju biggrin.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

vai internetaa nevar noskaidrot to visu ko reklaamas raada, vai juus kopaa saderat, kaaadas profesijas tev vispiemeerotaakaas, kaadas labaakas pozas, tavs vaarda skaidrojums, shamanji, babaji, hotabi4i un visas taa slietas, nav kaadas speciaaals lapas preksh taa visa? buutu interesanti palasiit smile.gif

LOl, tu tām huiņām tici? laugh.gif tur tak ir kaut kāds random ģenerators un viss. Tikpat labi ieej ekselī uzraksti Vitauts + Jefrosīnija = un blakus šūnā ieraksti =rand(). pirmie divi cipari aiz komata būs viņu procentuālā saderība.

Link to comment
Share on other sites

LOl, tu tām huiņām tici? laugh.gif tur tak ir kaut kāds random ģenerators un viss. Tikpat labi ieej ekselī uzraksti Vitauts + Jefrosīnija = un blakus šūnā ieraksti =rand(). pirmie divi cipari aiz komata būs viņu procentuālā saderība.

Nu bet redzi, ka tauta tomeer ir tik leeta un tic visam tam marazmam, biggrin.gif ka pat gatavi maxaat gandriiz latu, lai sanjemtu vienu piikstienu savaa telefonaa(sms) ar konkreetu spamu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

LOl, tu tām huiņām tici? laugh.gif tur tak ir kaut kāds random ģenerators un viss. Tikpat labi ieej ekselī uzraksti Vitauts + Jefrosīnija = un blakus šūnā ieraksti =rand(). pirmie divi cipari aiz komata būs viņu procentuālā saderība.

nee man vienakarshi interesanti smile.gif es gribu viaraaka reizes vineu un to pashu un ko vinjsh raxtiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nee man vienakarshi interesanti smile.gif es gribu viaraaka reizes vineu un to pashu un ko vinjsh raxtiis smile.gif

hahaa....nu notestee biggrin.gif Tad pastaastiisi! Visticamaak, ja suutiisi 3 sms, tad katru reizi sanjemsi citaadaaku atbildi! biggrin.gif Principaa 2,5 Ls pa pipe** biggrin.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Nu bet redzi, ka tauta tomeer ir tik leeta un tic visam tam marazmam, biggrin.gif ka pat gatavi maxaat gandriiz latu, lai sanjemtu vienu piikstienu savaa telefonaa(sms) ar konkreetu spamu biggrin.gif

beidz, es arī aizsūtīju kad bija par seksa saderību. Ar trim čiksām prikola pēc noskaidroju saderību smile.gif zin iemesls priekš kaut kā sākšanas tongue.gif

a tā šitas viss ir konkrēts černis.

Link to comment
Share on other sites

beidz, es arī aizsūtīju kad bija par seksa saderību. Ar trim čiksām prikola pēc noskaidroju saderību smile.gif zin iemesls priekš kaut kā sākšanas tongue.gif

a tā šitas viss ir konkrēts černis.

Nu labi....atziishos...kkad sen atpakalj, tikko, kad paraadiijaas shitaas sms fignjas pa TV - aizsuutiiju ar toreizeejo bruuti vienu sms par taam pozaam...tiiri prikola peec! biggrin.gif Sanjeemu taadu sviestu pretii pa 50 santiimiem, ka pilniigi gribeejaas paaris vaardus aizraxtiit atpakalj biggrin.gif Bet nu visam jau ir pirmaa reize...taa teikt, no kljuudaam maacaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu chakarejis tos numurus par saderibam sutijam visadus marasmus ezitis + lapsta, arvids + seta, juris + krasa un vienmer shii ubergudraa randomizetaa programma atrada saderibas smile.gif Acimredzot jaunie updeiti atbalsta arii netradicionalos vardus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā kā iekš Latvijas dauņu netrūkst, drošvien kāds jau ir izšķīries no savas "Uuber sexīgās čiksas" tikai tapēc ka viņam atrakstīja, ka viņu saderība ir 0.0001%.

Vispar tas ir idiotizma kalngals, jo ne jau visiem Jāņiem + Annām ir lemts but kopā 4ever.

Tāpat neticu arī horoskopiem...

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Tā kā iekš Latvijas dauņu netrūkst, drošvien kāds jau ir izšķīries no savas "Uuber sexīgās čiksas" tikai tapēc ka viņam atrakstīja, ka viņu saderība ir 0.0001%.

Vispar tas ir idiotizma kalngals, jo ne jau visiem Jāņiem + Annām ir lemts but kopā 4ever.

Tāpat neticu arī horoskopiem...

Un pareizi dari, ka netici smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...