Jump to content
GIGN Forum

Par šo Džeku


valchers
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man interesēja kads profa viedoklis par vienu čīteri kurš spēlē ar wh un man ir demka, bet viņš nespēlē pārāk uzkrītoši un es domāju kad viņš ir pieredzējis čīteris un tatad es gribētu no jums uzzināt vai viņš ir vai nav čīteris. Visi kam es prasukas ir noskatijušies demku vai/unmovie saka kad ir, bet tie kas viņu pazīst saka kad nē nekādā gadijumā. Tāpec es iedošu te 2 linkus kur ir demka un movie un vai lai kāds paskatās un pasaka savu viedokli. movie un demka a un tā čītera nick dark.skill

Edited by valchers
Link to comment
Share on other sites

Bananarama (vai kkaa taa) ir 100%entiigs wh par paareejiem skiet arii ka ir wh bet dazhaas vietaas vareetu buut arii sound... vairaak pieveersu uzmaniibu demo nevis muvijam...

P.S ojj sryy par duble post aizmirsos tongue.gif gribeeju editeet pirmo postu bet aizmirsos un nospietu add reply rolleyes.gif

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

demku kāds ir noskatījies? es gribu dzirdēt kāda viedolki kas ir redzejis demku

Bet īsti nesaprotu tavu domu gājienu, ja abos - demkā/movie redzams ir viens cilvēks - dark.skill, tad kāda jēga ir pētīt demku, ja movie ir skaidri redzams, ka džeks neizturēja un ierubīja 4itus! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...