Jump to content
GIGN Forum

Nvidia


Traffic
 Share

Recommended Posts

man ir big big problem. Kad es noka4āju draiveri, ko animal bija priekš manis citā topikā ielicis man nedaudz sāka ik pa laikam raustīties kompis. Nodomāju, nu vsync tā pat es nevarēju izslēgt, tad pri4om man viņš vajadzīgs. Iegāju add/remove proggrams un uzspiedu, lai atinstalē to draiveri. Bet viņš ir atinstalēji laikam visus draiverus nez kapēc. Tagad cs jāspēlē ir software režimā un citas spēles neiet. Gribu zināt, vai es varu atpakaļ dabūt sev videokarti? Man tagad vnk viņa laikam nav uzinstalēta uz kompja. Man jāpērk jauna videokarte? blink.gif bļin man pat mājaslapā stundu uz leju jāripina lapa ar rullīti tagad. PLS HELP!

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
man ir big big problem. Kad es noka4āju draiveri, ko animal bija priekš manis citā topikā ielicis man nedaudz sāka ik pa laikam raustīties kompis. Nodomāju, nu vsync tā pat es nevarēju izslēgt, tad pri4om man viņš vajadzīgs. Iegāju add/remove proggrams un uzspiedu, lai atinstalē to draiveri. Bet viņš ir atinstalēji laikam visus draiverus nez kapēc. Tagad cs jāspēlē ir software režimā un citas spēles neiet. Gribu zināt, vai es varu atpakaļ dabūt sev videokarti? Man tagad vnk viņa laikam nav uzinstalēta uz kompja. Man jāpērk jauna videokarte? blink.gif bļin man pat mājaslapā stundu uz leju jāripina lapa ar rullīti tagad. PLS HELP!

nezinu man man ta nava gadijies , bet pamegini kadu jaunu draiveri nokacat un uzinstalet virsu , varbut sanaks !

Link to comment
Share on other sites

Mož varat palīdzēt, jo man nav ne jausmas kādu dariveri ka4āt. Taču man liekas, ka man vajag videokartes instalāciju, kura par nelaimi nenāca man šķiet līdzi, ja arī nāca, es neatradīšu, jo visas lapas, diski, kaut kādā atvilknē jau mētājas, bet velns sazin kur.

Un pie reizes paprasīšu, cik maksā GeForce videokarte ar 256mb

Un cik ATI videokarte ar256mb. bļa es neko vairs uz kompja nevaru izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

draiveris ...sveix traffic.... taac gluzhi nebij mans meerkjis (lai kompis raustaas).... bet nu pameegjini shito draiveri (varbuut tas jau bija tas kuru tu ieraxtiiji bet nu.... VINJAM IR JAIET!) nezinu kaapeec taa (varbuut pc vajadzeeja restarteet laugh.gif ) jox...

paskaidro kas tieshi tev raustijaas... huh.gif

p.s. LIELS paldies tam adminam kas mani izbanoja liidz meenesha beigaam no shejienes... dry.gif iipashi laipni jau juus neeset... blink.gif

I'm startin' to hate u... mad.gif

aa un par taaam karteem... ap 100 ls lai normaali vareetu speeleet uz videeji labu grafiku 2004-2005 gada speeles... jaunaakas jau uz sliktu grafiku (varbuut vispaar neietu) bet nu tam jau vajag karti no 150 ls.... geforce un radeoni vienaadi apmeeram maxaa... +-10 ls starpiiba...

Edited by animalz
Link to comment
Share on other sites

Ja tev staav nvidia uz PC, tad caur googli sameklee nvidia drivers, un kachaa nost kaadu no jaunaakajiem, un mochij tik iekshaa! Viss buus ok!

Man ar veco kasti bij taada pat prob.... es nokachaaju, paarmetu un viss aizgaaja pa 1mo smile.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

animal tas ir tas pats draivers, kas pirmīt? kr4 man šobrīd uz kompja vispār nav videokartes.

Par to raustīšanos. Nu piem cs fps man augstākais ir 60. Pieņemsism, ka es arī spēlēju uz tiem 60fps un citreiz uz sekundi, citreiz uz kādām 5 fps nokrīt ~10. Un cs vnk uz to brīdi uzkarās. Tas pats kompī. Piemēram uz 5 sekundēm vairs nevaru peles kursoru pakustināt.

Link to comment
Share on other sites

kr4 man bija kkas tamlidzigs vienreiz aria r nvidia tev ir direct x vispar uzinstalets? blink.gif un tev vaig driverus nez pasties mo6 dc vai ari download.times.lv vai ari parinstale windowsu (vairums muli vienmer kad parinstale noformate c cik es zinu bet lai tev palidzetu ja tu nezini tad to ari var izdarit neformatejot caur windows setup zinu ka 2sp nak visi video kartes driveri standarta bet tie ir windowsa labak pectam noka4at normalus

Link to comment
Share on other sites

Mož varat palīdzēt, jo man nav ne jausmas kādu dariveri ka4āt. Taču man liekas, ka man vajag videokartes instalāciju, kura par nelaimi nenāca man šķiet līdzi, ja arī nāca, es neatradīšu, jo visas lapas, diski, kaut kādā atvilknē jau mētājas, bet velns sazin kur.

Un pie reizes paprasīšu, cik maksā GeForce videokarte ar 256mb

Un cik ATI videokarte ar256mb. bļa es neko vairs uz kompja nevaru izdarīt.

starp citu video karte atmina lielu lomu nespele protams jo vairak jo labak bet es varu pateikt video karti kura ir labaka ar 128 mb atminu par video karti kurai ir 512 blink.gif ja gribi nemt normalu video karti nez nem ap 100 ls ne mazak (ja tiesam gribi normalu) ja tikai csam? vari nez nemt kkadu pa 34 Ls taka man bija geforce fx 5500 un vis normali gaja pat doom3 paspeleju ar normaliem grafoniem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...