Jump to content
GIGN Forum

Stulbais Lagojoshais Sreveris


Recommended Posts

man stavs serveris uzamd x64 3500+ un 2 GB operativas. Un lago kada vella pec vinjam jalago? Nets opaljube nav vainigs jo ja es laizhu serveri uz savas darbastacijas tad vis strada kautgan te 4x vajaks dakjis neka serevris. Bet tur lago, esu uzbazis ping boosteri, ko tik nesu parmegjinajis bet paljube lago. Varat iet paspelet cs.outlaw.lv atri iziesiet. Debila kaste sadauzishu nafig ja lagos. Parasti esu normals bet tagad kapitali izbesijies par galjimo serveri. Kadas idejas ko darit lietas laba?

Link to comment
Share on other sites

Nja, ja tu domā tāpāt uz reiz uztaisīt serveri, tad tu esi smiliez.de_2428.gif .. Uz AMD tak iet visādi krāmi, pirms taisi serveri iesaku izslēgt tos sūdus, + noņem anti vīrusu un uzliec Sygate profesional firewall...... Iesaku izslēgt nevadzīgos servisus un viss būs čiki briki thumbsup.gif

Edited by D-DaY
Link to comment
Share on other sites

Nja, ja tu domā tāpāt uz reiz uztaisīt serveri, tad tu esi  smiliez.de_2428.gif  .. Uz AMD tak iet visādi krāmi, pirms taisi serveri iesaku izslēgt tos sūdus, + noņem anti vīrusu un uzliec Sygate profesional firewall...... Iesaku izslēgt nevadzīgos servisus un viss būs čiki briki  thumbsup.gif

kādus krāmus? kādus sūdus? vel amd jauc iekšā? smiliez.de_2469.gif sygate fw? freebsd.....

es uzspēlēju 6x5, nelagoja...... es īsti nesapratu. tev lago uz darbastacijas vai uz tā 4x vājākā kompja?

p.s. pat nedomā sadauzīt kasti!!! pārāk labs trakeris tev pieder confused.gif

edited: pārlasiju 3šo reizi sapratu.... nē tomēr izlasīju tālāk un tikuntā nesapratu.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

par ko juus runaajat???? laugh.gif kaadi veel shiti ar athloniem? smiliez.de_2428.gif

bote ko veel paskaidrot...? uztaisi taadu serveri kaadu worms ir postojis kkur te forumaa... karoch izlasiiju uztaisiiju... un tad vnk lai nebremzeetu nekas vajag atrast server.cfg failu normaalu... iekopeet savaa un norm viss straadaa... dry.gif

laabi sakaraa ka daudzi piesienas par to serv.cfg tad:

mp_autocrosshair 0
mp_autokick 0 //(кикать за тиамкилл или убийство заложников)
mp_autoteambalance 2 //(автобаланс размера команд T и CT)
mp_byetime 0.25 //Время на закупку
mp_c4timer 35 //(таймер бомбы, в секундах)
mp_fadetoblack 0 //(после смерти экран становиться черным)
mp_falldamage 1
mp_forcechasecam 0 //(после смерти игрок может следить только за своей командой)
mp_forcecamera 0
mp_flashlight 1 //(разрешен фонарик)
mp_footsteps 1 //(слышны шаги игроков)
mp_fraglimit 0
mp_freezetime 4 //(время задержки на старте в начале каждого раунда, в секундах)
mp_friendly_grenade_damage 1 //Взрывает ли граната тиммэйтов: 1-да, 0-нет
mp_friendlyfire 1 //(можно нанести повреждение игрокам своей команды)
mp_footsteps 1
mp_hostagepenalty 0 //(столько залогов можно убить, прежде чем сработает autokick)
mp_limitteams 2
mp_logmessages 1 //(писать в лог чат игроков для последующих разборок)
mp_logfile 1
mp_logdetail 3 // 0-не вести протокол,1-вести протокол атак врага,2-вести протокол атак своих,3-вести протокол всех атак
mp_lowlag 0 //Вкл/выкл огра-е искрпорожденного пулями - 1-включить, 0-LAN - 1 модем
mp_maxround 0
mp_roundtime 2.25 //(время одного раунда, в минутах)
mp_timelimit 25 //(общее время на одну карту, в минутах)
mp_tkpunish 0 //(убивать тиамкиллера в новом раунде на старте)
mp_winlimit 0

pausable 1 //(возможность игрокам делать паузу)

r_dynamic 0

rcon_password "" //(устанавливает пароль для удаленного админа)
//sv_password "" //(если не хочешь на сервере случайных людей, поставь пароль для входа)

sv_aim 0 //(отключено автонаведение)
sv_airaccelerate 10
sv_airmove 1
sv_allowdownload 1 //(разрешено скачивание с сервера недостающих файлов)
sv_allowupload 0 //(разрешить закачку файлов, например decals на сервер)
sv_challengetime 50 //Устанавливает количество времени, отведенного клиенту на соединение с сервером.
sv_cheats 0 //(отключены встроенные читы)
sv_clienttrace 1 //(включает отслеживание сервером хедшотов)
sv_clipmode 0 //Включает(1)/выключает(0) режим прохождения сквозь стены для клиента
sv_gravity 800 //(установить уровень гравитации в игре) 
sv_lan 0 //Режим сервера, 1-сервер локальной сети (только для сетей класса С), 0-сервер интернет
sv_maxspeed 320
sv_maxrate 25000 //(макс.скорость для подключения к инет-серверу, а для локального можно 10000)
sv_maxupdaterate 101
sv_proxies 0 //
sv_sendvelocity 0
sv_spectalk 1 //(спектаторы могут участвовать в общем чате)
sv_stopspeed 75 //Скорость, с которой игрок останавливается при беге вперед, назад, влево или вправо
sv_timeout 300 //(в секундах, указывается время ожидания подключения игрока со стороны сервера, полезно при обычном лаге; при значительном лаге этот параметр лучше попробовать плавно увеличить)
sv_unlag 1

sys_ticrate 10000

atvainojos par tiem blakus kjeburiem.... (teicu jau ka nav mans razhojums)

Link to comment
Share on other sites

pokemoni, wtf kadi myri antivirusi kas? tas ir freebsd tur blje normals iebuvetais fw un neka cita nav. Skaidroju dlja asoba tupih, man uz viena neta stav 2 kastes darbastacija ar windowsu un serveris ar freebsd, serveris ir 4x stipraks apr parasto pc, betlieta tada ka uz parasta pc serveris nelago bet uz servera datora lago. Nets nav vainigsjo abi dakji barojas no viena komunikatora. Weblapas netiks rubitas ara, jo griezhas 3 trekeri un citi saiti. Un vispa trekeri ja tiesham labs wink.gif , Bet blje tas cs izbesija ara. Kr4 kada raka uz freebsd lieto komandi

nice

Uzlikshu cpu prioritati ja nepalidzes karshos psc.

Edited by lizard
Link to comment
Share on other sites

man ari normala kaste nets normals bet lago ari daudz ko esmu uzbazis 2 ping boosterus hl boosterus utt tur ari baigi ja4akarejas pa cfg zinu vienu spe4uku uz cs serveriem vins pac taisija visus cyds serverus un gamers ta anv reklama kr4 bet uz irc.lv #cs.servermaker tiki vins palugs ja gribi lai palidz dabut kaut nedaudz dzekus taja chanela bet tas jau anv gruti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...