Jump to content
GIGN Forum

Nevar paspelet!


Recommended Posts

Paldies visiem, it ipasi gudriniekiem kuri piedava izdzest command.com, bet:

1. C-D ir jaunakais 4.8.0.

2. Nevaru spelet latvijas serveros - met ara

3. Sakuma rakstija RADLER ka vinam ari meta ara ja vins lika pirmo patcu - tapec v4 neliku.

Tagad meginasu uzlikt v4.

Gudriniekiem varu piedavat pameginat uzrakstit komandu: "ECHO Y|format c:" zem start/run un paskatities kas notiek ...

Link to comment
Share on other sites

ak paldies ka apzhelojies es jau dzeesu... bduh.gif

Varbuut tu saprati kas notiek kad to izdzeess bet citi nee, tapeec pateicu,negribaas lai kaadam kompis nokaraas

koshka saproti... nu naaaaav te ne1 tik stulps kaa tu... (nu varbuut kaac.. bet tie ir atsevishkji iznjeemumi).

ne1 neeeeeeuznjeeeeema tavu stulbo teikumu nopietni...

taakaa smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

soory par pilniigu offtopic, bet gribeeju piebilst ka Mustangam ir viens no labaakajiem avatariem kaadu esu redzeejis wink.gif (taa ir iirijas izlase pret itaaliju? pasaules chempis? tik daudz jautaajumu...)

Outlawz, man kaut kā liekas, ka zaļajos formas tērpos ir Dienvidāfrika, a zilajos - Francija. Regbijā nav pasaules čempionāti, man tā liekas.

Link to comment
Share on other sites

zilajos parasti itaalija speelee. un zaljie man tieshaam izsauc kaukaadu nelielu aizdomu (bik par vaaju zalji lai buutu iirija laugh.gif). pasaules chempis notika veel nesen (tb shogad) - uzvareeja Anglija (nevis New Zealand). ja nemaldos tad notiek taapat kaa fuuzii - ik pa chetriem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Najomnik ka tik taa vaina nav tavaa datoraa smile.gif Varbuut vari publiceet sava datora parametrus ?

P.S To gan nesauc par pasaules 4empi,arii futbola pasaulee neeksistee taada lieta kaa pasaules 4empionaats.To sauc par Pasaules Kausu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Vbyuer, ja es nosaukssu sava datora parametrus, tev skauz bus uz visu muzu. Man gan negribetos lai es uztaisu no tevis sliktu cilveku ... smile.gif

Outlawz, man interese ka var pieregestreties un kur vel varetu uzspelet isto AD&D speli... (Paskatijos adresi kuru tu reklame) Paldies. Uz tas lapas poga registracija nestrada ...

Link to comment
Share on other sites

zilajos parasti itaalija speelee. un zaljie man tieshaam izsauc kaukaadu nelielu aizdomu (bik par vaaju zalji lai buutu iirija laugh.gif). pasaules chempis notika veel nesen (tb shogad) - uzvareeja Anglija (nevis New Zealand). ja nemaldos tad notiek taapat kaa fuuzii - ik pa chetriem gadiem.

Tikai tas nav Pasaules čempis, imho smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...