Jump to content
GIGN Forum

Pitka N2


Recommended Posts

Nu sveiki visiem , te atkal esmu es.

Esu jau vienreiz rakstiijis pieteikumu uz tiesiibaam , pataica lai pienaaku veelaak , tad kad pats jutiishu ka laiks ir pretendeet uz tiesiibaam ...

Domaaju ka laiks ir pienaacis , un ja cilveeki "laikam" pa sho laika pereodu mani iepazina tuvaak , saaksim arto , ka , speeleeju es ar segvaardu kr0p3z , daudzi laikam mani buus pamaniijushi speeleejot uz gign servera .... uz servera uzturos pereodiski pa dienu un kaa arii patiik speeleet pa naktiim ( ko es arii daru ) !!! online time diemzheel nevaru jums pateik , jo stats dont work - domaaju ka man ir vairaak pa 300h , jo esu speeleejis jau sen uz gign servera , protams arii speeleeju ar fake nickiem , jo dazhreiz nav gariigaa smile.gif bet taa praktiski ar savu !

p.c tagad biju uz 1 nedeelju pazudis , bija neliels darbinsh. A taa esmu aktiivs.

Veelos ieguut shaadas komandas - xk, xslap, xslay, - shiis komandas buutu nepiecieshamas lai vismaz kautkaa uztureetu kaartiibu ieksh gign servera , tad kad tas ir nepiecieshams ..... protams gribeeju prasiit arii xban komandu , jo ar chiiteru atpaziishanu man ir liela pieredze , esmu noadmiineejis uz wire serera 2 gadus , un nobanojis nemaz keksu kas izmanto paliigprogramas .... protams neprasu xban , tapeec ka neveelos buut uzstaajiigs un taadaa garaa ... pilniibaa buutu apmierinaats ar ( xk, slap, slay ) !!!

Nu labi , tas buus viss ko veeleejos uzrakstiit , ceru uzto labaako no juusu puses.

gL cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu moška viņš tikai ar feiknikiem spēlē, jeb man matemātika ir palikusi švaka, jo paskatoties statistiku paskaitīju, cik h džeks nospēlējis!

domaaju ka man ir vairaak pa 300h

<kr0p3z> - 24h

kr0p3z - 9h

ala <kr0p3z> -3h

kr0p3z - 17h

Chan! kr0p3z - 2h

Kopā - 55h! Es mazliet neizpratnē, ar kādiem feiknikiem tu spēlē, ka tev ir 300h? smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

kropez, no offence, bet man pret tevi respekts ir pazudis! Atceroties, labos laikus gign.lv kad tu mus pwnoji ar statiem 50:0 un uuber reakciju ar awp, itka, tevi dzivotu jaegarns un frods vienkopus! Gan puba, gan cw. Bet cepure nost, ka uzdroshinajies atbraukt uz wcg! Bet kur es tev staveju aiz muguras un skatijos lielako dalju speles, tavas akcijas kritas un vel pietam strauji! Tev stati nebija pat ne puse ka "parasti"(onlina), principa, tu visu laiku biji pedejais komada! un par aimu runajot, tev ta nebija ne 1/3 no defaulta online aima!

Jaa, bet runa, ka adminam skillu nevajag! Varbut... Ja jau vinjsh spele pa naktim, tad kadelj ne?! Ja jau shie nakts admini ir gign problema, vinjsh spetu to samazinat, t.i, speletu pa nakti!

Link to comment
Share on other sites

DaReK , nu pirmkaart , es uz tiem suuda LCD monitoriem nekad praktiski neesu speeleejis , un 2kaart , ar sensu bij probleemas , un netikaj man , arii maniem klana biedreiem , zini , protams ka cilveeks nenospeelees taa kaa vinsh speelee online gamingaa ! Un komandas apakshsaa es nebiju lol.

Link to comment
Share on other sites

DaReK , nu pirmkaart , es uz tiem suuda LCD monitoriem nekad praktiski neesu speeleejis , un 2kaart , ar sensu bij probleemas , un netikaj man , arii maniem klana biedreiem , zini , protams ka cilveeks nenospeelees taa kaa vinsh speelee online gamingaa ! Un komandas apakshsaa es nebiju lol.

Tas toč, es arī ne tuvu nenospēlēju tam kā varēju, vienīgais, manuprāt izturēja spiedienu tas ir sharp

Link to comment
Share on other sites

darek tu pats arī ne cik forši nespēlēji ...

cik patiesība.

man brīžiem uz ala bija žēl skatīties, jo jūs tik stresaini spēlējāt, ka bail. Visvairāk man liekas no stresa cieta tieši kropez, jo viņš pāris reizes tādus pigorus uztaisīja ka bail. Setam taisnība - vislielākajā chillā bija sharp, tāpēc arī vislabāk spēlēja. nrkz arī izskatījās piezemēts.

par tiesībām nez... vienīgais ko varu pateikt - neesmu čali īpaši serverī redzējis.

Link to comment
Share on other sites

lai cik arii sen neesmu bijis ieksh 1.6 tomeer man statos uzraadaas n-taas stundas ~40....

Par teemu runaajot, kropezs ir labs admins... tikai to ar shaadaam komandaam nevar pieraadiit. domaaju, ka arii ar xb vinjam probleemas nerastos...

Link to comment
Share on other sites

ja wire nesapratas ar citiem adminiem, tad kas sheit bus citadak huh.gif ?

Ja,pa naktim ar adminiem ir problmas. To noliegt nevar.

Bet vai tapec tiesibas jadod katram otrajam zinamajam chubrikam? tad jau lai visi uz reiz ir admini! Ja kac chito vote un lauka.

+online time ir uuberhjuudzhsh. Un nevaretu teikt ka pa naktm butu biezhi vinju manijis.

Varbut ka ir labs admins, kas zin, bet es neredzu par ko shim cilvekam likt rec.

Link to comment
Share on other sites

pa naktiim vispar nav maniits , vismaz kad es speleeju un saliidzinot vinja nospeleetas H ar citiem potenciaalajiem adminiem - tas taksh ir mazliet smiekliigi ka vispar vinja "lietu" izskata ..? huh.gif

Pilnībā piekrītu, jo kā jau teicu kopā viņam ir 63h online time! Manliekas tas ir krietni pa zaļu, lai pretendētu uz pilnīgi jebkāda veida acc! Naktīs no viņa (vismaz, kad es uzturos serverī) nav ne miņas!

Nešaubos, ka galva ir uz pleciem, bet nu var gadīties, kā ar daudziem kadriem, kas acc dabūjuši un nozudīs!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...