Jump to content
GIGN Forum

Neliels Apgreids


Recommended Posts

Vēlējos palūgt 2 komandas, kuru vajadzību sāku izjust spēlējot vēlajās nakts stundās! xvote, lai būtu iespēja nomainīt uz norm. mapi, kā arī xgag, lai apklusinātu dažādus izlecējus visas dienas garumā! Tas tā kā arī būtu viss! Paldies par uzmanību!

p.s ar cieņu jūsu burk!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
pedeja laika daudz pa nakti spele es ari H!vi ka tu zini ka vin'6 nespele ? tu jau pats nespele ...

es vismaz 3x nedeela speelju liidz 2vien naktii , taa kaa labaak stf un attej no kompja pie lindas r whatever laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ja rodas kāda problēma par to, ka adminu ar vote ir par daudz. tad droši noņemeit man voti un pielieciet viņam. es jau pašā sākumā negribēju viņu un nemaz neprasīju. un tagad, ja man viņa ir es nevaru viņu neizmantot, tā vienkārši ir. ja nebūs man nebūs man nebūs vajadzības lietot. gagu gan es atļaušos paturēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Respect un dodat viņam abas !!! Tikai nesaprotu XekToR postu par tām mapēm... piemēram kāda vaina de_vostok un de_cheatau ? Man de_vostok liekas gana sakarīga... dry.gif Tad, ja viņa ir kau kāds brīnums priekš kam viņa ir uz servera ? wink.gif Sorry par nelielu offtopic...

Link to comment
Share on other sites

Domājams, ka burkucs ir nopelnijis, ko prasa.

Jo spēlē pietiekami daudz.

Jo uztur ļoti labu kārtību servā.

Un, jo ir tiešām sakarīgs čalis ar vēsu prātu.

Iesaku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...