Jump to content
GIGN Forum

N1gg4z Aka [em]ziepiite


slow hands
 Share

Recommended Posts

Es teiktu, ka wh nav. Ja nu vieniigi..

5:50 kaa vinsh noshauj tieshi big_shit, nevis to pirmo, kas izskrien no buudinjas. Vai nu tas ir hltv gljuks vai arii ziepiite shaava uz labu laimi, domaadams, ka tur skries veel kaads, jo reakcijas laiks tur ir 0. Itkaa jau pirms tam vareeja dzirdeet, ka tur skraida divi, bet nu..

6:36 kaa vinsh shauj pa "Strange / west", atkal reakcijas laiks 0. Taa var izshaut tikai uz labu laimi vai skanju vai arii.. wh smile.gif

bet par sho:

kā viņš nošauj to, kas ir pie otras lūkas, cik precīzi viņš to izdara! nu mož uz šaru, ej tu sazini...

slow hands, tas jau nu nav nekas neparasts, ja speelee cs 6-7 gadus smile.gif un paareejaas epizodes jau Hugo diezgan labi izskaidroja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no vecajiem bukiem vinsh tieshaam nav, tas taads offtopiks, to ka spelee no 1.1 versijas vai no 1.5 neko nemaina.. + es neteiktu ka vinsh arii nereali speelee, ir savs speeles stils uz ko arii njem, kaut tieshaam atdziistu dazhi briizhi filmaa bija aizdomiigi, bet skatoties demo, likaas pavisam prasti un nuubiski

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka wh nav. Ja nu vieniigi..

5:50 kaa vinsh noshauj tieshi big_shit, nevis to pirmo, kas izskrien no buudinjas. Vai nu tas ir hltv gljuks vai arii ziepiite shaava uz labu laimi, domaadams, ka tur skries veel kaads, jo reakcijas laiks tur ir 0. Itkaa jau pirms tam vareeja dzirdeet, ka tur skraida divi, bet nu..

6:36 kaa vinsh shauj pa "Strange / west", atkal reakcijas laiks 0. Taa var izshaut tikai uz labu laimi vai skanju vai arii.. wh smile.gif

bet par sho:

slow hands, tas jau nu nav nekas neparasts, ja speelee cs 6-7 gadus smile.gif un paareejaas epizodes jau Hugo diezgan labi izskaidroja.

paldies. man pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...