Jump to content
GIGN Forum

Par Counter-strike 1.6 Server + Web


Recommended Posts

Sveiki! Gribētu pajautāt vienu lietu, gribu taisiit savu serveri, to protu labi un maajas lapu ari normaalu varu uztaisiit!

šāds procis:

AMD Athlon64 3200 +2.0

Mātes plate: GIGABYTE K8Triton series nForce4

RAM: 2x512 + 2x512mb DDR400

HDD: 200Gb SATA

Video: nav noziimes

Gribētu uzzināt vai ar šādu kompi var uztaisīt normālu serveri un cik apmēram cilvēkus var likt, ( slotus ).

ā, interneta ātrums ir - (līdz 1024/512 Kbit/s)

Gribētu arī uzzināt uz kura būtu ieteicamāk turēt uz Windows Xp vai Linux, es domāju tā lai būtu jaudīgāk priekš servera!

- ir tas ka mums videnē nemāca ptreiz par linux programmatūrām, windowsu pārzinu kā savus pirkstus, bet linux nav nācies lietot. Varbūt ir kāds linux kuru var iemācīties ātri??

Vēl gribētu uzzināt ja jūs man iesakat Linux, tad vai es pats varēšu ar viņu strādāt, nu piemēram Ar Microsoft word utt.. Jo videnē liek daudz ko raxtīt un man daķis vajadzīgs gan lai programmētu un utt. Vnk es mācos par Programmētāju. Un vai uz linux ja es turu serveri es pats varēšu spēlēt Cs 1.6??

Vēl gribētu uzzināt kādu Web likt Apache vai Wamp?? Zinui ka Wamp ir kaut kādi gļuki!!

Protams es nopirku arī hotu .lv diezgan padārgi rolleyes.gif

Paldies par uzmanību! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Arī linuxī var dabūt rakstīt tikai nevis MS office, bet openoffice un no tā exportē uz .doc vai neexportē un skolā atver ar openoffice

P.S. Es nezinu vai ir kāda lieta kas uz Win iet labāk nekā linux, bet ir lietas kas uz linux viekārši neiet.

P.S.S. Ubuntu linux šķiet nav sarežģits es pats kā linux newbie pats saliku, kad kaut ko nepratu prasiju ubuntuforums.org

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...