Jump to content
GIGN Forum

Ko Tu Domā Par Sony Televizoriem


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

nu bāc beidzat ar šitajiem stulbajiem topikiem! tu uzraksti savu tekstu un viss...nekā jēdzīga.

Moš kāds uztaisa vēl vienu topiku ar nosaukumu "Ko tu domā par Sony televizoriem?"nu bļin nēsiet tauta tik stulba!

ROFLCOPTER
Link to comment
Share on other sites

psc tāds blatnojs - pa pāris tūkstošiem ņemšu sony televizoru, bļa es ļoti ceru tieši tad kad tu iesi pirkt to TV, tev uz ielas pieskries klāt kādas 5 sīkas urlas un atņems naudu (MUAHAHAHAHAHA)! kā man patīk šie "es iešu pirkt", "es pirkšu datoru", kaut patiesībā mammītei pie rociņas un mamma pirks to TV vai arī mūsu talantīgais SR jau ir nopelnījis

pirmos stabus?

P.S. cirks.lv

Link to comment
Share on other sites

Es uz tadam drankja firmama nepalaujos jo,mans opis[iesauka Esh]man uztaisit tadus televizorus uz kuriem var acis sapist un un Sony firma vinam par tie televizoriem gribeja pikot 256 l alus[ceesu]mmmmmm , un 32 kg citrona new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vispaar taadu brendu kaa SONY neatziistu, iespeejams ka vinjam ir labas mantas , bet cenas ir nesamērojami augstas saliidzinot ar citu firmu piedāvājumiem!

Neeenu ja protams uz tirdzinja kautkads panasox jaa tas buus labaks es saku un leetaks........

thumbsup.gif

1.kart letas mantas ir suuds...

2.kart sony rox....

3.kart leets aatri saluziis....vai arii nosvils...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...