Jump to content
GIGN Forum

Tava Miilaakaa Peldvieta Pasaulee?


FraG LorD^
 Share

Recommended Posts

Kaadeel nevar spamot?  smiliez.de_2538.gif

ble tapeec ka tu kraaj postus prieks kvadraatinjiem nejau taadeelj lai uzzinaatu! nu vnk nevaig taisiit jaunus topikus un vislaik piespamot lai vairaak posti un kvadraatinji!

es neteicu ka nedriikst! nafig vaig?

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

pamuļķis XD.gif tu kādreiz vispār dzīvē 16m esi redzējis? Drīzāk no 16cm tu tur lec, no 16m atsistu visas iekšas un uzpeldētu pēc dienas.. Tas augstums ir apmēēēram 5-6 stāvu māja ~_-

Nu es varbut skaitiju tos ari zem udens, kopa sanak, nu labi biki pa daudz varbut pateicu, bet 4ista siena augsta, nav mera izjutas moz man bet 3 stavu majas augstuma to4 ir , ja netici atbrauc abi kopa noleksim tongue.gif

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Mana mīļākā vieta ir Hugrada ( ēģipte ). Jauks, zils, tīrs ūdentiņš. Tikai ļoti sāļš. Pat acis attaisīt grūti.

man gan liekaas ka ir Hurgada nevis hugrada tongue.gif bet piekriitu - eegiptee ir vislabaak... (arii turcijai un griekijai nav ne vainas wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

ir tads stast (pec patiesiem notikumiem) kad man bij laikam 8 gadi lija lietus un ar baigi lielam lasem es biju aizbraucis pie vecvecakiem un pie majas bija liels gravis lietus bija lijis man liekas visu dienu bet vakara mes salasijamies dzekinu bars un gajam uz to gravi dzumit saku no pieredzes nav ne vainas tikai pec tam mati bij jagriez nost jo bij pilni ar dubliem!! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...