Jump to content
GIGN Forum

Fps Problem


-ynk
 Share

Recommended Posts

Vakardien parinsteleju win xp, visus draiverus ieinsteleeju. Noakchaaju un uzlieku cs, eju iekshaa serverii - skatos fps baigi lekaa, un ljoti zems ( no 20 - 40 )

Probleema ir tur, ka uz vecaa win xp, man fps bija stabili 60, bet ja tur videnee uzliku (vsync off, tad 100 ) Es tagad nesaprotu, kas man ir par probleemu, ka peeksni fps man ir tik suudigs, nekaadas detaljas no PC nav njemtas araa...

Video karte: GeForce FX 5200

Rams: 512 + 512

CPU: 2,4

Nu ar shaadiem parametriem es domaaju, ka nav normaali fps leekaat, pie tam no (20 - 40, taa man ir ja ir full server ) ja ir kaut kaads gazeriits, tad mazliet mazliet labaak ( 40 - 50)

Vai kaadam nav bijusi liidziiga probleema ? Kur man mekleet kaadu risinajumu ?

Link to comment
Share on other sites

man visslielakaas bazhas, par to ka tagad nevareeshu tureet cw serveri un pats tur speleet, jo pirms win xp parinsteleshanas, es tureeju cw serveri + pats tur speleeju ( un nekad nebija probleemas par lagiem, vai fps )

Link to comment
Share on other sites

nūbs!

1. vsync OFF! kā to izdarīt ibio rio - peles labais taustiņš uz desktopa, tad NvidiA displejs

(vai kas tur katram raxtās, man vispār ir pa krieviski, bļa es NUUPS), tad uz pie rindiņas vertikālā sinhronizācija jāizņem tas ķeksītis laukā no tā kubiciņa, tad APPLY!

2. kontrā ejam iekšā un konsolē raxtam fps_max 101!

pirms pāris stundām uz māsas kompja uzliku cs, vienk izslēdzu vertikālo sinhronizāciju un ar defaulto konfigu ir 100 FPS, protams, dūmos krītās līz 40-50.

kompis tāds pats kā tev, tikai rams 3x mazāks...

konfigi tur nepričom...

ja nesanāk...

Link to comment
Share on other sites

slow hands, izlasi kartigak manu rakstito - kaa vsync off/on zinu ( taa ir huinja, neko iipashu nedod)

Un es te neprasu palidzibu kaa izrubiit vcync, tapeec shajaa gadiijumaa tu esi noobs, jo tavs vsync neko nedod, man ir probleema, tur ka fps leekaa briesmiigi, ja izsleedzu tavu vsync tad atkal man ir ( no 100 kriitaas liidz 40, un atpaklaj uz 100, un paspeleet ir gruuti)

aaa un otrais, konfigi neprichom ? biggrin.gif Tu vispaar zini kas ir konfigs ? IR pat iipashi konfigi ar kuriem var krashot serverus + veel esmu nokachaajis konfigu ar kuru paliidziibu dabuj 600 fps, bet nav nekaada tolka ( tas pats vien 60 fps paliek, tikai vizuali tev raada tos 600 fps, man liekas ka ar vsync tas pats ir)

Edited by -ynk
Link to comment
Share on other sites

ynk, nē es nezinu, kas ir konfigi, diemžēl...

tavs fps 600 ir panākts ar developer 1... un tas smagi smird...

nu ja tev ir līkas rokas, es tur neko nevaru palīdzēt, mož tev videnes draiveri kkādi sakaini, uzliec vecākus draiverus, man, piemēram, ir 61.76 versijas nvidia draiveri un viss čiki poki...

ipodu sataisīji? (MUAHAHAHA)

es deru, ka tavā krutajā tornado arī vsync ir izslēgts un ka var redzēt cauri smoke, tas ir ja ir uzliktas 16bitu krāsas...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

1. 600 fps netiek dabuuti ar developer 1 ( tur ir daudz citas fiskas )

2. Tu taja klubaa esi vispaar bijis ?

Labi dzekinj ej labaak izgulies, citadaak tu pat lasiit nemaaki biggrin.gif KO tu man vispaar piepisies par to vsync 4.gif noobs noobs .... 4.gifD

Edited by -ynk
Link to comment
Share on other sites

1. 600 fps netiek dabuuti ar developer 1 ( tur ir daudz citas fiskas )

2. Tu taja klubaa esi vispaar bijis ?

Labi dzekinj ej labaak izgulies, citadaak tu pat lasiit nemaaki biggrin.gif KO tu man vispaar piepisies par to vsync 4.gif noobs noobs .... 4.gifD

vairaak par fps 100 bez developer 1 nav iespeejams uzdziit

tev buus vaajdziiga programminja Reforce vinju var dabuut jebkur googlee dc++, palaidiisi vinju un uz attieciigas izshkjirspeejas uzlixi 100Hz, protams ja monis pavilks - un tas buus tev iistais fps ar v_sync on

Link to comment
Share on other sites

ja kas... vsync... paliidz jaunaam speeleem ar 3d grafiku... pie cs, protams, ka neko neatskjirs... vnk saku ka ja speeleetu kko jaunu tad vsync tevi noeestu... vsmaz tad ja tev 5200 geforce...

lol tu vispaar zini kas ir vsync? smile.gif

jauna speele, vai veca, vertical synchronization ir viens un tas pats..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...