Jump to content
GIGN Forum

Up...


Dream
 Share

Recommended Posts

Gribeeju paluugt pievienot manam tiesiibu klastam xk.

Zinu ka neesu tas pats biezhaakais speeleetaajs, bet tas ir atkariigs cik daudz pie pc tieku, un ja pie vinja esu tad arii gigna ieeju paspeeleet. un tas ir tapeec ka biezhi vien maajaas neesu , jau vien tapeec ka tagad ir sakusies vasara...

kapec vaig xk - noder, ir reizes kad ar slay/etc nepietiek...

Link to comment
Share on other sites

well, ņemot vērā pagājušās vasaras gign pasākumu, kur Dream bija vienīgais kurš noskatījās kā es vemju (bet kāpēc kāpēc? vai tevī ir kāds slēptais fetišists?)...

rekomendācija. čitso čelovečeskaja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

protams: bind mouse1 "+attack;xslay sasha(prokiller);xslay 3492390;xslay TOSHA" ir jestri.. bet cheaterus un vel visaadus degjeneraatus bik vienkaarshaak buutu kikot..

daudzi pie tiesiibaam rakstija, speelees pa naktiim, speelees pa naktiim.. bet cik ir redzeets, jerrico pazuud ap trijiem, pinky ap chetriem, un denja ap pieciem.. a chetors un citi paraadaas ap astonjiem.. tas ir protams, JA vinji speelee

tapee diezgan biezhi esam iztikushi ar autoslay.

Link to comment
Share on other sites

protams: bind mouse1 "+attack;xslay sasha(prokiller);xslay 3492390;xslay TOSHA" ir jestri.. bet cheaterus un vel visaadus degjeneraatus bik vienkaarshaak buutu kikot..

daudzi pie tiesiibaam rakstija, speelees pa naktiim, speelees pa naktiim.. bet cik ir redzeets, jerrico pazuud ap trijiem, pinky ap chetriem, un denja ap pieciem.. a chetors un citi paraadaas ap astonjiem.. tas ir protams, JA vinji speelee

tapee diezgan biezhi esam iztikushi ar autoslay.

xe xe xee esmu nodzeeries triis dienas, bet es jau nu labaak zinaashu kad speeleeju, kad man nav jaastradaa speeleeju visu nakti paprasi pasham Dreamam kad speelejeu tad liidz riitam, tu jau neesi pats biezhaakais viesis naktiis

Link to comment
Share on other sites

vispaar man liekas, ka kkaads jauns chalis gignaa ar niku molder tur kko mainiijas nikus un viens no vinjiem bija dream. nu vismaz man taa liekas. vaardu sakot nav tiirs.

viņi viens otru lieliski pazīst un pieņemu, ka varbūt pat abi vienlaicīgi bija pie viena datora.

vispār drīma kandidatūru atbalstu

Link to comment
Share on other sites

xe xe xee esmu nodzeeries triis dienas, bet es jau nu labaak zinaashu kad speeleeju, kad man nav jaastradaa speeleeju visu nakti paprasi pasham Dreamam kad speelejeu tad liidz riitam, tu jau neesi pats biezhaakais viesis naktiis

Ir gadijies, kad tu lidz riitam spelee, bet vairaak gan atluusti uz saules lekshanas pusi tongue.gif un lai nu, nu kas bet Edy speele visu nakti un biezhi, vins ir zin cik daudz reizes dream ir glaabis serveri rita pusee no visadiem chiterishiem biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...