Jump to content
GIGN Forum

Boti


edzusZ
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kr4 es nesaprotu smiliez.de_2428.gif es nokacaju botus no gign.lv tad es vinus extrakteju uz Valve - cstrike - mapi es ieeju contra un raxtu pec pamacibas add_bot un man parada unknown command bet kad spezu h atveras lodzins un tur kur ir chnge team (vai ka tur) bija japarodas bultinai lai ieliktu botus bet nav varat pateikt norm bez visadiem hll un citiem vailiem jo es vinus nerubiju!! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

kr4 es nesaprotu smiliez.de_2428.gif es nokacaju botus no gign.lv tad es vinus extrakteju uz Valve - cstrike - mapi es ieeju contra un raxtu pec pamacibas add_bot un man parada unknown command bet kad spezu h atveras lodzins un tur kur ir chnge team (vai ka tur) bija japarodas bultinai lai ieliktu botus bet nav varat pateikt norm bez visadiem hll un citiem vailiem jo es vinus nerubiju!! smiliez.de_2428.gif

Bla tu lasīt nemāki??????? bot_add jāraxta smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
baac man nesanak pievienot failu.

kapec taa.?

Psc kaut kadus suda botus nemak ielikt nokaca to winrar mapiti kur tie boti . Tad atver vinu vala un tur bus visi faili nu no tiem botiem ! tad atver vala vave/cstrike nu kr4 kur visi faili mapes sounds un samet tos failus ieksa . Un bus , ja nevienojas boti caur piemeram kur H -> nu tur atseviski ir piemeram pievienot pie ct vai pie T , tad liec vienkarsi add_bot ,man ari nevienojas kad gribu piemeram vienu T pielikt vai ct . Ja tikunta nevienojas tad ja tve cs serveris ir ieks tas cstrike mapes tad atrodi libsit failu un prosta izdzes "gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"" kaut pedejos divus burtus un saglaba. Un kad griibi serveri palais savu HLDS tad atkal atver vala to libsit failu un izlabo kads vins bija jau ieprieks.

P.S Atri raktiju varbut ir kaut kadas kludas un neskaidras vietas , tad sorry blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ew ir tada problema es iekacaju botus ielieku vinus valve mape cstrike ieeju ieksaa kontra konsole raxtu add_bot bet parada unknow comand ko darit??? smiliez.de_2125.gif

1. jaraksta: bot_add nevis add_bot

2. visi faili jaliek valve/cstrike nevis valve

3. piekriiti parejiem spele i-netaa nevis pret botiem, bet boti dazreiz noder ja neesi ilgu laiku spelejis cs un tad tev skills vairs nav taads ka agraks un der pret botiem bisk patreneties lai nav kada i-net serveri jabotojas wink.gif

Edited by cEncoRe^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...