Jump to content
GIGN Forum

help!


Recommended Posts

labdien, kungi , man vajadzeetu juusu paliidzibu sakaraa ar internetu

taa kaa man ir apollo mdsl , kurs reaali iesuukaa, es gribeetu nomainiit netu , bet nezinu kaadu lai liek!

ceru , ka paliidzeesiet

aa.... un veeel , ielieciet luudzu kadas adreeses, no interneta lapaam , lai vieglaak smekleet , vai vienalga kaadus sazinjas liidzekljus

ceru uz atsauciibu!!

Link to comment
Share on other sites

kaAh man arii mdsl! bet man visss normaa smile.gif [ paziistami Lattelekom ] laigan! man i-net pazudiis!

Man tika pieshkjirts bezmaksas MDSL! No Darba, no 25.junija lidz jaunajam gadam! taakaa...

pashi saprotat kas buus ar CS smile.gif

Link to comment
Share on other sites

KaAh manlieks ka nevis 160 kb/ps bet gan 160 kbit/ps

Kb ir 8x mazaaks nekaa kbit biggrin.gif

Otraadi - 1 baits = 8 biti.

Un apziimee tos kaa B (baits) un b (bits). Bits ir 0 vai 1, savukaart baits ir no 00000001 (1) liidz 11111111 (255).

Bitu paarvietoshanaas aatrumu apziimee 1Kb(it)/s, tb cik (K)bitu sekundee. Tas noziimee, ka pie aatruma 64Kb/s vienaa sekundee tiek notransporteeti 64 000 signaalu (un nesakiet ka tas ir maz tongue.gif ).

P.S. Prieksh CS vajadzeetu pietikt ar 5-10Kb stabila neta. Lag`as ir deelj zaudeetaam paketeem (pakete nenonaak liidz adresaatam - (ttl) timed out), ping`s deelj koliizijaam (kad divas paketees "sasktienaas" - pakete tiek suutiita no jauna, tb nosuutiishanas laiks dubuultojas)... Nez vai lielaakaa dalja sapratiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man savukārt ir samērā normāls ienākošais ātrums - 0.5 mb/s, bet tā kā tas ir radiolinks, tad labākajā gadījumā vēlu vakaros var dabūt pingu 20-30, pārējā laikā lēkā no 40-100 robežās. Lielākoties lago pēc pilnas programmas zaban.gif un tas šausmīgi traucē spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

tjipa Krish tu un Cole tie teevi , un paareejie lammas.... ? smile.gif

FreeLancer, es tieshaam esmu teevs, man ir meita. wink.gif

Par krish gan nezinu.

Bet ja nopietni, tad arii citaa noziimee teevs, jo lielaakaa dalja no jums maak tikai peli pa paklaajinju dzenaat un gudri spriest forumaa par pa ausu galam dzirdeetaam lietaam.

Un, ja tu, FreeLancer, CS speeee labaak par mani (kaut nu taa buutu), tad tas nebuut nenoziimee, ka tu neesi laame.

P.S. FreeLancer, ja tu taads gudrs, tad pasaki, kas shajaa IP adresee ir nepareizi - 254.114.127.1 ?

Luugums citiem neteikt priekshaa, ja FreeLancer pats atbildees, uzskatiishu, ka jamais ir tikai pa pusei lamka.

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

COLE , es neko sliktu neesu pa tevi teicis..

es tik saku ka 95% no tiem kas te raxta , nav pilniigi lameri un kautko arii saprot..

varbuut mees nezinam visu to ko tu zini un dari , bet nu to tavu skaidrojumu es domaaju ka apm. puse saprata..

taapat arii nekur nav teikc ka es cs speeleeju labaak par tevi...

sorry ja tef likaas ka es kautko par tevi teicu.. peace man

par to IP hvz.. es iisti nejeedzu kas tur nav kaartiibaa, pirmais cipars maybe. bet nu es nezin..

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...