Jump to content
GIGN Forum

X_


GaF^
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Veeleetos ieguut admina tiesiibas gign serverii. Uzskatu, ka tas buutu tikai godiigi, jo esmu serverii pavadiijis MILZIIGI daudz laika(apmeeram 700h)! veeleetos ieguut xb, x_k, slap, slay, gag, vote! Par manu maaku atshifreet 4itokus ir paarliecinaajushies vairaaki tagadeejie gign`a admini! Ko sakat?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif ! Spēlejis tu varbūt esi daudz, bet vienlaga nemāki to darīt (nēee, labi atzistu ir manāms skilla pieaugums) Takā domāju ciiteri tu neatpazisi ja nu vienīgi viņam nebūs klajš antirecoils vai aims!
Link to comment
Share on other sites

Ali, tu esi reaals boss. visi klanaas!!11!!

thumbsup.gif

vispār gafs nav nebūt nekāds idiots, kā visi varbūt uzskata. sakarīgs čalis ar normālu smadzeni. vispār atbalstu normāli, viņš mani ir ne reizi vien pasaucis kādu nobanot.

Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif

vispār gafs nav nebūt nekāds idiots, kā visi varbūt uzskata. sakarīgs čalis ar normālu smadzeni. vispār atbalstu normāli, viņš mani ir ne reizi vien pasaucis kādu nobanot.

a ble jus vispar kadu pienemat man jau liekas ka ne ta nafig tas topic vispar uzliks prieka pec laikam!!!!?! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Taads sameraa kluss tipinsh... nekad neesmu dzirdejis, ka dzjekinsh adminiem ieteiktu paverot kaadu, kas varetu but chiteris or smthin, tapec nedaudz shaubos par xk un xb lietderiibu. Par gag ari nosveros vairak uz nee nekaa uz jaa... slap/slay izskatas viscerigakaa kombinacija, jo vote musdienas vispar nelieto cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Taads sameraa kluss tipinsh... nekad neesmu dzirdejis, ka dzjekinsh adminiem ieteiktu paverot kaadu, kas varetu but chiteris or smthin, tapec nedaudz shaubos par xk un xb lietderiibu. Par gag ari nosveros vairak uz nee nekaa uz jaa... slap/slay izskatas viscerigakaa kombinacija, jo vote musdienas vispar nelieto cool2.gif

lieta taada, worm, ka esmu gaajis un diezgan biezhi pat gigna chanelaa un saucis un prasiijis lai naak admins un bano! iespeejams tajos briizhos Tu neesi bijis pie pc, bet to ka esmu taa dariijis noteikti var apgalvot kaut vai taa pati big_shit, arii dr.pain ir peec maniem paliigaa saucieniem naacis un banojis!

Link to comment
Share on other sites

oo gafs pulkvedis lielie dirseeji - banda , da ko jus man piepisaties ne es lemju neko ,tikai izsaku savu viedokli taka ja nav ko pretim likt tad labak neko nesakiet varbut tagad esi mainijies bet agrak pa mic nereali dirsi par to sanemot gag un kick (ari no maniis) tapec neuzskatu ka gag tev butu vajadzigs ! + admini ar ban tiesibam cik redzu ir gandriz vienmeer !

Edit L: tagad ari pusdivos nakti serveri ir 4-5 cilveki ar ban tiesibam!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

devil - on igraet s nikom gaf ilji gaf^ nepomnju uzhe biggrin.gif

par pašu gaf - iesaku uz xk , slap un slay - tobiš zaļajām tiesībām ... lai pierāda savu lietderību ar tām , bet spēlē viņš patiešām daudz...

un ali - no tās bandas tieši gaf ir visklusākais , retu reizi viņš ir kaut ko teicis pa mic, vai dirsis... takā nevajag... šoreiz ieberzies...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Veeleetos ieguut admina tiesiibas gign serverii. Uzskatu, ka tas buutu tikai godiigi, jo esmu serverii pavadiijis MILZIIGI daudz laika(apmeeram 700h)!

tikai godiigi? tiesibas par uzkraato stundu laiku vien nedod. luk tavi stati ,manupraat skills ir par zemu,lai atshkirtu wh ir vai nav..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...