Jump to content
GIGN Forum

Ka To Gluku Noverst?


Recommended Posts

man tas napaliizdeeja sad.gif laikam naaksies liidz 26 juulijam iztikt ar to "timed out"

Pilnīgas muļķības. Darbā man ir viens dators 800 Mhz, 128 Mb RAM, un es domāju patestēšu, kā strādāt uz tā CS 1.6. Viss gāja ideāli. Vienīgais, kad uzmet smoke, tad gan sāk lagot, tā kā tas nav atkarīgs no RAM. Izslēdz visu lieko, kas tev ir fonā palaists. Paņems start -> run -> msconfig, un tur paskaties kādas darbības tev sākās palaižoties kompim, un nevajadzīgās izslēdz. Tev dators vienkārši piedrazots. Tāpēc arī dators nespēj apstrādāt informāciju pietiekamā ātrumā.

Edited by White_Eagle
Link to comment
Share on other sites

tur nebija rakstits ka tev ir serevr un tev ir kaadi 5-10 cilveeki ieksha un tu arii un ad mainas mape peecc kadam 10 sek paraadaas warning conection problem un atkal peec 10 sek conection time out

!

Link to comment
Share on other sites

ja tiko tu esi nopircis kompi ar 1.5 ghz un 256 ram un uzprasi draugam cs 1.6 serveri[uztaisu] igraat var liidz 20 ja i-net aatrs liidz 10 mb/s

man ara agraak bija 256 RAMserevris ar engine nelagoja[bija superhero ] tagad kaut arii man ir 512 RAM man serevris lago a graak nelagoja! VNK man kompis paarpildiits!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...