Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Bļāviens vēlviens jeb***** idiots. Da kas tas ir tu p***** na**** ar galvu domā vispār. Nu psc tauta, kas Jūs galīgi. Nu naf** tādiem vispār ko teikt. Šitie sīči vai nesīči jau besīt sāk. Domāt viņi vispār nedomā ar galvu. psc vienkārši. Kro*** tādi.

Edited by White_Eagle
Link to comment
Share on other sites

es iemetu www mape un ka lai zinu ka sauc adresi manu /????

www.pilniigiemcirvjiem.lv

bled tu white eagle laikam pa seju kribi noraut

Cik tev gadu? Varbuut tu maacies iipashaa skolaa?? Aaaa jaa cirvi, ko tu visos postos pievieno bildes??? Gribi hostu paarbarot ar savaam kuulajaam bildeem?? A varbuut tu nezini, kaa signatuuru uzlikt? Par to es nebriiniitos, jo tu neizskaties iipashi gudrs..

--------------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Kvacky man liekas, ka dereetu sleegt sho daunu sanaaksmi un dazhu labu pabarot ar vaarnaam biggrin.gifXD.gif par to ka visu, ko nezin saposto 1000 topikos, nevis 1aa smile.gifzaban.gifsmiliez.de_2428.gif

Edited by archees
Link to comment
Share on other sites

www.pilniigiemcirvjiem.lv

Cik tev gadu? Varbuut tu maacies iipashaa skolaa?? Aaaa jaa cirvi, ko tu visos postos pievieno bildes??? Gribi hostu paarbarot ar savaam kuulajaam bildeem?? A varbuut tu nezini, kaa signatuuru uzlikt? Par to es nebriiniitos, jo tu neizskaties iipashi gudrs..

--------------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Kvacky man liekas, ka dereetu sleegt sho daunu sanaaksmi un dazhu labu pabarot ar vaarnaam biggrin.gifXD.gif par to ka visu, ko nezin saposto 1000 topikos, nevis 1aa smile.gifzaban.gifsmiliez.de_2428.gif

a varbut varnas pec tewim ilgojas???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...