Jump to content
GIGN Forum

Play The Game


marshal
 Share

Recommended Posts

Muman l2 skaitas arii nedaudz taa ikaa strategija rekinot ka biezi vien nakas njemt rokaa kalkulatoru un veikt dazadus strategisku ekonoimsku aprekinus smile.gif

Tad jau taa ir matemaatika happy.gif strategija manaa izpratnee iraa kaa Red Alert2

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas, ka tā ir MMORPG tipa spēle, esmu spēlējis, nu nez it kā bija laba, bet par cik tanī nelegālajā letiņu sērverī bija maz tautas ātri apnika, biju pārmeties uz kkādu krievu sērveri, bet tur nereāli lagoja un izdomāju, ka jāmet miers smile.gif šitā spēle poxodu skaitās alternatīva WoW, nēsmu mēģinājis WoW, tapēc nemācēšu teikt, k-gan liekas, WoW varētu būt 2x labāks smile.gif

P.S. iespējams jāpamēgina būs, ja kāds izmēgina - ziņojiet par iespaidiem!

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas, ka tā ir MMORPG tipa spēle, esmu spēlējis, nu nez it kā bija laba, bet par cik tanī nelegālajā letiņu sērverī bija maz tautas ātri apnika, biju pārmeties uz kkādu krievu sērveri, bet tur nereāli lagoja un izdomāju, ka jāmet miers smile.gif šitā spēle poxodu skaitās alternatīva WoW, nēsmu mēģinājis WoW, tapēc nemācēšu teikt, k-gan liekas, WoW varētu būt 2x labāks smile.gif

P.S. iespējams jāpamēgina būs, ja kāds izmēgina - ziņojiet par iespaidiem!

Wow labs tikai man kau kaa negribas saakt, bsds vienam skraidiit (vairumaa serveru taa sanaak) kau kaa nevisai.

P.S. slow kaa ar Diablo happy.gif cik veel stundu palika laugh.gif .. ak jaa kur tu spelesi ? Vienk pa LAN vai i-netaa ?

Link to comment
Share on other sites

es jau nokačāju, tikai nēsmu uzinstalējis, laikam kkad vakarā uzinstalēšu, tagad kontra jārauj smile.gif man pa netu nevisai, man labāk patīk single player kampaņu iet.

Pa netam tas pats vien ira laugh.gif arii vari tos kvestus taisiit, pie tam, ne viens pats, bet ar veel dazhu paliidziibu .. bez tam, jo vairaak cilveeku pie tevis saskrien, jo gruutaaki mobi paliek, un logiski - jo vairaak exp naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nu to es tak zinu, vienk es esmu tāds vientuļnieks - man patīk vienam iet un pievākt visas foršās mantiņas, kad spēlē barā, tad visi tik grābj un ķer un citiem nekas nepaliek smile.gif es zināju kā tos pretinieku monstrus varēja uztaisīt stiprākus, kad vinus bija grūtāk nosist, bet vairāk expa nāca klāt, ja nemaldos bija janospiež ENTER un jaraksta "player un tad skaitlis, laikam no 2 līdz 8 varēja likt, tas tipo it kā ar cik tu kopā spēlē smile.gif īsti neatceros to fīču, bet atceros, ka pret vājajiem p1d1ņ1em tā visu laiku liku, lai dabūtu vairāk expu, pret stiprajiem atkal ņēmu nost (nu bla riktīgs čītoks) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu to es tak zinu, vienk es esmu tāds vientuļnieks - man patīk vienam iet un pievākt visas foršās mantiņas, kad spēlē barā, tad visi tik grābj un ķer un citiem nekas nepaliek smile.gif es zināju kā tos pretinieku monstrus varēja uztaisīt stiprākus, kad vinus bija grūtāk nosist, bet vairāk expa nāca klāt, ja nemaldos bija janospiež ENTER un jaraksta "player un tad skaitlis, laikam no 2 līdz 8 varēja likt, tas tipo it kā ar cik tu kopā spēlē smile.gif īsti neatceros to fīču, bet atceros, ka pret vājajiem p1d1ņ1em tā visu laiku liku, lai dabūtu vairāk expu, pret stiprajiem atkal ņēmu nost (nu bla riktīgs čītoks) smile.gif

shades.gifshhh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu to es tak zinu, vienk es esmu tāds vientuļnieks - man patīk vienam iet un pievākt visas foršās mantiņas, kad spēlē barā, tad visi tik grābj un ķer un citiem nekas nepaliek smile.gif es zināju kā tos pretinieku monstrus varēja uztaisīt stiprākus, kad vinus bija grūtāk nosist, bet vairāk expa nāca klāt, ja nemaldos bija janospiež ENTER un jaraksta "player un tad skaitlis, laikam no 2 līdz 8 varēja likt, tas tipo it kā ar cik tu kopā spēlē smile.gif īsti neatceros to fīču, bet atceros, ka pret vājajiem p1d1ņ1em tā visu laiku liku, lai dabūtu vairāk expu, pret stiprajiem atkal ņēmu nost (nu bla riktīgs čītoks) smile.gif

eusa_think.gif un tas straadaa arii uz d2?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...