Jump to content
GIGN Forum

Jau-taa-jums


Recommended Posts

Man Pulkvedis patīk - vienmēr saka to tā , kā tas ir , netur neko pie sevīm !

Par

piedod, bet te labaak ir patureet visu pie seviim, lai citiem patiik.

macho - tas buutiibu jau nemaina. nevienu jau nebanos par to, ka redz viens chalsi redzeeja kkaadu tur otru chali chiitojot.

niger - briivs.

Link to comment
Share on other sites

Nu shitam vienigajam no aldis&co ir kaut neliels mozgs smile.gif

+ vel oldschool nazis, shitam vajag dot, adminu jau taka netrukst, bet ja jau chalis grib tad mosh vajag, par xb nez, nu tas jau ir daudziem, bet nu slapu un kicku var, jo normalai admineeshanai to vajag

EDIT

pafik lol smile.gif piedod, aizmirsu par tevi, tu taa reti raadies

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Pulkvedi uz slapu un slayu atbalstu, bet par to kicku... ir taka ir! Jo biezhi vien redzu serveri, ka chalis, principa, neparko aizsviljas un tas varetu but iemesls nevajadzigam kickam. Par xb, cik skatos serveri ir ljoti daudz cilveki ar xb un, manuprat, shi komanda Tev butu nevajadziga, jo Tu spele tai laika kad spele visi admini ar xb, taka no offence, bet nevajag Tev vinja! Bet, ka jau teicu, slapu un slayu var dot bez problemam!

Link to comment
Share on other sites

haha, ja jau viņš spēlē tajā laikā, kad citi admini, tad viņam slap un slay arī nav vajadzīgs. Un kas attiecas uz pulkveža anger managementu tad tas viņam ir galīgi švaks.

Pulkvedi - kādu būtību? Es neko nesapratu, ko tu tikko teici. Arvis pateica, ka tu viņu votekikoji ne par ko un pēc tam ienāca tavs niks un izturējās tā it kā nekas nebūtu noticis (ar ideju - cits cilvēks). Kāds tur ar banošanu un čītiem sakars lolo?

Link to comment
Share on other sites

anger managements - ok, nav no labaakajiem. bet nu ne jau tik shvaks, ka es kkaadaa dusmu uzpluudaa ne pa teemu kaadu kikotu vai slayotu.

macho, taa arguemnta meerkjis nebija, lai tieshi uzsveertu kko par chiitoshanu vai ko tamliidziigu. doma bija, ka jaaraksta suudziibu par to, kas kaadam ir shkjitis nepraizs admina riiciibaa, jo ne jau no kkaadiem staastiem par kaadu atgadiijumu izveertee attieciigaa admina kompetenci, bet gan skatoties demo.

paldies tiem, kas mani atbalsta. normaali piilaadzhi!

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

eerm, varbuut tomeer?

REC

domaaju pulkveidm var dot vinjsh ir kaartiigs cilveeks un arii ljoti sen paziistams gign komuunaa, ja nekljuudos tad veel kopsh tiem laikiem kad Apollo veel bija HS mods smile.gif un apieties ar tiesiibaam jau maacees nav jau nekaads vakareejais

galu galaa vinjsh jau neprasa acc bet updeitinju mazinju

Link to comment
Share on other sites

Nja britam un pulkvedim viena IP - cik nozheelojami.

Tas vissu izsaka pats pasevi !

jerrico , eslibi on bil normalnij chelom , to onbi regal nicki i stavelbi sebe rec`i ?

on navernoja sam posebe nemozhet dobitsa , i idjot na obman , whatever takije mne besjat nesmatrja nena4to.

ANTI !!!

Edited by kr0p3z
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

krop3z .. ko tu vispaar runaa pieraadi ka laanaa speele taapat kaa online un tad domaa vai esi novij talant vai nee. kurs var dot savas rekomendaacijas ... Pulvkedis kaut cik sakariigs ir xb gan nodereetu jebkuram adminam

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedi, es to visu uzraxtiiju ar domu, lai tu nomaini pass, un nespeelee uz mainjaam cs ar kaadu pie viena pc...

Zinu, vieglaak ir te aurot, ka es ne no shaa, ne no taa saaku domaat "ljevus" staastus par adminu, kuru vispaar nezinu... Bet padomaa pie sevis, vai tieshaam neviens nezina tavu passu... (Lai gan pats jau tu augstaak netieshi noraadiiji, ka tu neesi vieniigais, kas zina tavu passu) wink.gif

Buutu skumji, ja caur tavu acc pie xb tiktu laame, kas pat spektos nemaak ieiet...

Link to comment
Share on other sites

Tas vissu izsaka pats pasevi !

jerrico , eslibi on bil normalnij chelom , to onbi regal nicki i stavelbi sebe rec`i ?

on navernoja sam posebe nemozhet dobitsa , i idjot na obman , whatever takije mne besjat nesmatrja nena4to.

ANTI !!!

nu eto ja neznal confused.gif

tad ir veerts padomaat

Link to comment
Share on other sites

Opā, kas atklājas.

Es jau gribēju slēgt šito ciet un teikt "NĒ", bet izskatās, ka pulkvedim pat attaisnoties vajadzēs.

Kas attiecas uz votēm kartes vidū, tad tas no situācijas atkarīgs. Kaut kādu nesabalansēto karti jau var mēģināt ar voti nomainīt.

Domaaju, ka "nee" jau ir pateikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...