Jump to content
GIGN Forum

"liigo Sveetki"


jerrico
 Share

Recommended Posts

Tad nu taa shii diena i pienaakusi, "Liigo" diena (apsveicu visas Liigas)

Man tas nebuus tik traki kaa pagaajushos gadus, jo aizvakar salauzu gandriiz visus labaas kaajas pirxtus.

Gribeetu zinaat kaadi jums ir plaani "Liigo" vakar un "Jaanju" sagaidiishanai, kurp dosieties un kaa pavadiisiet, uun vai peec juusu domaam "Jaanjos" galvenais ir kaartiigi piedzerties (es domaaju ka jaa) un daudzus fps (kadrus sekundee) neatcereeties.

Mans ideaalais plaans ir megalielais pasaakums laukos, kuraa noteikti dzershu shnabi (ne alu) un nelekshu paari ugunskuram sad.gif

Katraa zinjaa janosvin taa lai ir ko atcereeties smile.gif kameer alus veel leets - nav ES cenas smile.gif

Novelu

Liksmus un priecigus Janus !!!

Link to comment
Share on other sites

Tad nu taa shii diena i pienaakusi, "Liigo" diena (apsveicu visas Liigas)

Man tas nebuus tik traki kaa pagaajushos gadus, jo aizvakar salauzu gandriiz visus labaas kaajas pirxtus.

Gribeetu zinaat kaadi jums ir plaani "Liigo" vakar un "Jaanju" sagaidiishanai, kurp dosieties un kaa pavadiisiet, uun vai peec juusu domaam "Jaanjos" galvenais ir kaartiigi piedzerties (es domaaju ka jaa) un daudzus fps (kadrus sekundee) neatcereeties.

Mans ideaalais plaans ir megalielais pasaakums laukos, kuraa noteikti dzershu shnabi (ne alu) un nelekshu paari ugunskuram sad.gif

Katraa zinjaa janosvin taa lai ir ko atcereeties smile.gif kameer alus veel leets - nav ES cenas smile.gif

Novelu

Liksmus un priecigus Janus !!!

Es jau iesildījos jāņiem 10cms.gif (tjip ievads manam 9dienniekam smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Tiko atvilkos maajaas normaali ieraavis. Karoch ieliigoju smile.gif

Tagad tik jaaizguljaas, jaaaiziet veel peec kaadiem pacmit alinjiem un jaakozh taalaak. laugh.gif

taa bija biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ielīgoju darbā, tipa šefs uzsauca, es tā ielīgoju, ka pastrādāt nevarēju, un mani palaida mājās! ^^

rīt braucu uz mājām, tad mani ceļi vedīs uz laukiem, kur ar brangu baru džeku .... neko nedarīsim, only alkahol free aliņus sūksim, un iesim gulēt pus10, lai 6dien var normāli atpūsties (ar riteņiem pabraukāt, ķerenes paspēlēt..).

da labi, tiks lietot alus, daudz alus, tik uzpīpēta jāņu zāle, un iedzerts alus. aaa un vēl alus tik arī dzerts. man liekas, ka es vēl nepieminēju, ka dzeršu alu. smiliez.de_2433.gifnew_all_coholic.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_956.gifsmiliez.de_956.gif40.gifdog.gifura.gifnew_all_coholic.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2433.gifnew_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

jaani tiks svineeti pie skolas bidriem, nu jau bijushajiem. Svinēšanas lokācija Nītaure.

aptuvenais svinību laiks 3dienas ieskaitot ssodienu.

Merķi: izdzert daudz alus, doties papardes zieda meklējumos (velams vairaakkaartiigi), ideāli atpūsties. biggrin.gif

Visaam Līgaam un Jaanniem sveicieni!

Link to comment
Share on other sites

man nekas nesanāk..... 1kārt. esmu nereāli pārsauļojis ādu(nu tā, ka pieskaras nāk nost un un nereāli sāp... cerams, ka saule nespīdēs....

2.kārt man ir nereāla alerģija pret siena zālēm, rudiziem(tieši tagad zied), un visām tajām jāņu puķēm......(vakar gāju uz veikalu aliņus nopirkt... piedzīvoju ~50 škaudienus

kādās 5 minūtēs....)

drošvien palikšu Cēsīs un tad izdomāšu ko pasākt....

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

es,darek,blody,jonathans svinam pie usmas ezera !! jau vakar sadzeeraam shodien taa izskataas ka pasaakums izdosies, jo uz 4 cilveekiem kaste alus, 2vi bonaparti o,7 un lb 0.7 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

es,darek,blody,jonathans svinam pie usmas ezera !! jau vakar sadzeeraam shodien taa izskataas ka pasaakums izdosies, jo uz 4 cilveekiem kaste alus, 2vi bonaparti o,7 un lb 0.7 10cms.gif

buus par iisu smile.gif

mmm Bauskaa pa nakti forshi leitutinjsh nogaaza, bet tagad putninji chivina un ziskataas ka sauliite arii spiidees

Link to comment
Share on other sites

jāņi, vispārībā, ir vasaras saulgriežu svinēšanas laiks. laiks, kad nakts ir īsākā, diena ir garākā visā gadā. laiks, kad jādzīvo un jāpriecājas par to, kas dots. un runa klājas ne tikai par alu. dzeeraaji... *iestrebj no pudeles*

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...