Jump to content
GIGN Forum

Pings 4ever


Ringolds
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Naacu uz so forumu sakaraa ar to ka manu problemu nevareja atrisinat netgames.lv foruma lietotaji. Runa ir par counter-strike: Source un ari counter-strike 1.6.

Taatad...2005/07/16 - Nopirku jaunu kompi...nokatchaju cs:s, eju serveri, bet ko es redzu!?!?!? Latency - 80...tad es parinstaleju un meginaju atkal un atkal bet latency ka bija 80-100 ta ari palika...2006/02/13...nokatchaju css, ieinsteleju ejmu serverii, bet ko es redzu!?!?!?! Latency - 16...2006/04/20...parinsteleju css jo biju lietojis Xspeed (windows paatrinataajs) deel kura man config bij sa4akarejies...kad parinsteleju ieeju serverii un ko es redzu!?!?!! Latency - 80-100...tad ieeju cs1.6 a tur viss ok Latency - 10..eju atpakal css un latency - 100 zaban.gifzaban.gifzaban.gif

Tas nozime ka man atkal bus pus gads jagaida lai css ietu?

Ieliku dxdiag failu lai redzetu programmas...(domaju ka jus esat gudraki par netgames lietotajiem wink.gif

DxDiag.txt

Edited by Ringolds
Link to comment
Share on other sites

izmegini kaut kadas citas tiika speeles (bf2, quake, DoD, ...) un pastaasti kaa tajaas pings turaas

+ vel varetu uzskaitiits kaads fps ir ieksh css un cs1.6

+ nenaktu pa ljaunu zinat atbildi uz iepriekshejo jautajumu

ja gadaas reinstaleet atkal kompi, iesaku peec pirmaas iebuutoshanaas uzinstaleet video draiverus un uzreiz pameginat abus geimus un noverteet kas ar latency notiek... ja joprojam ir gljuki, tad ir divi varianti 1) kompis sax0rz 2) provaideris sax0rz

Link to comment
Share on other sites

A nav variants, ka visiem serverī pings? biggrin.gif

nee...tas tikai man... un ari nedomaju ka tas del draiveriem jo man tak vienbrid uz css bija pings 20 nekatchajot nekadus draiverus...

Peec manaam domaam taa ir kautkada prog.(piem zone labs security) vai kaukada cita kas tjipa blokee css pieklusanu internetam...un kad uztaisu savu serveri, man pings 20 a normali ir jabut 0-5 jo es tur viens skraidu biggrin.gif

Edited by Ringolds
Link to comment
Share on other sites

Noskanee datoru ar Spybot S&D un ar savu antiviirusu. Pameegjini atsleegt antiviirusu un tad paarbaudiit pingu. To pashu ar firewall (ja tev taads ir). Ja tas viss nepaliidz, vari pameegjinaat tiikla kartei updeitot draiveri, tikai jaazin maatesplates nosaukums (ja iebuuveetaa) vai arii pashas tiiklenes.

Edited by Retro
Link to comment
Share on other sites

nu pag. Ja jau tev pings kopumā ir normāls, tad ar cs:s būs kaut kāda problēma. Papingo teiksim to serveri uz kura spēlē un ieej cs:s un paskaties pingu. Ja viņi atšķiras tad skaidra lieta, ka ar cs:s kaut kas nav riktīgi - ja abi vienādi tad vai nu tev vai viņiem ar internetu kaut kas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

nu pag. Ja jau tev pings kopumā ir normāls, tad ar cs:s būs kaut kāda problēma. Papingo teiksim to serveri uz kura spēlē un ieej cs:s un paskaties pingu. Ja viņi atšķiras tad skaidra lieta, ka ar cs:s kaut kas nav riktīgi - ja abi vienādi tad vai nu tev vai viņiem ar internetu kaut kas nav kārtībā.

Tu doma taa - lai es ieiet serfveri kaukada un apskatos cik man pings tad atveru server list vala un apskatos cik tur ir? Es tevi isti nesapratu..

Edited by Ringolds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...