Jump to content
GIGN Forum

Par Ko? Par Ko Allworth? Par Ko?


archees
 Share

Recommended Posts

Tātad šodien mani serverii izbanoja admins "visļaunais" (Allworth) XD.gifmad.gifsad.gifwacko.gif

Par ko? Da nezinu, vins uzrakstiija - atdziesti!.. wtf? Par to ka uz manis saaka le4iit?? Par to kas es vinu nobeeru ar 10000.. vaardiem minuutee?? es neko rupju neteicu!!! smiliez.de_2538.gifPar KO?????????

P.S. Pietam bans uz nenoteiktu terminju!!??! mad.gif Ja par lekshanos liki, tad vareeji likt uz 10-120min, bet ne 4 EVER!!!

Screen (konsole):

user posted image

Demo:

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0606191...de_piranesi.zip

Izbanotaa IP:

> 81.198.237.152

Edited by archees
Link to comment
Share on other sites

Un ar kaadiem vaardiem mees meetaajaamies? urla, bla bla bla. Ja godiigi gribeeju likt kick smile.gif. Kaut ko nomudiijos un konsolee ierakstiijaas xb k ..., ko servera smadzene saprata, kaa perm banu. Es esmu ar mieru bana terminju samazinaat liidz 1 nedeeljai, ko es arii izdariishu. Taalaak sarunaas neielaizhos.

Mans niks netulkojas "visljaunais".

Iedod IP, jo peec nika atrodaas kaut kaads ljevais bans.

Link to comment
Share on other sites

1. urla pateicu jo vins saaka mo4iit rupjiem vaardiem krieviski - tam piekriitu.. 1d71.jpg

2. Bana term - 1ned. - kO TU GALIIGI?? 1 dienu!!!! Nav kur speelet!! Visur 4iito!!!! smiliez.de_2538.gif

3. Ip - 81.198.237.152 (vareeji liidz galam izlasiit postu)!!! XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, slinkums bija lasiit smile.gif (labi, labi - neieveeroju). Turpmaakai zinaashanai par vaardu urla pienaakas taads pats perm bans, kaa par gans. Tevi negribeeju banot, jo tavaa gadiijumaa tas nelikaas pretnacionaali virziits.

Par bana terminju diskusijas beidzaas jau paaris poustus augstaak.

Link to comment
Share on other sites

Par bana terminju diskusijas beidzaas jau paaris poustus augstaak.

1. da ko tu XD.gif nu i nafig.. nav kur speleet... psc.. par vaardu bans uz nedeelju.. LABAAK IZBANO KAADU 4iiteri (ja kaads veel tur ir) biggrin.gifXD.gif

2. Luudzu paareejo adminu viedokli par to ka man uzlika par vaardu ur*a ban uz NEDEELJU, ko juus sakat? es domaaju max 1 dienu, jo nebiju hip-hop duelja saaceejs!!! :\

Link to comment
Share on other sites

2. Luudzu paareejo adminu viedokli par to ka man uzlika par vaardu ur*a ban uz NEDEELJU, ko juus sakat? es domaaju max 1 dienu, jo nebiju hip-hop duelja saaceejs!!! :\

Pilnīgi normāls bana ilgums! Bet nu jāskatās pēc katras situācijas atsevišķi!

Link to comment
Share on other sites

vakar spēlējot šis tipiņs ar izcēlas ar ļoti jaukiem vārdiem un bija lielākais "jokotājs" serverī !

Tākā domāju rezultāts ir tieši tāds, kādu gaidīju!

vakar nekaa rupja nebija, bija tikai joki, kur netika kurinaats nacionaalisms, rasisms utt..!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa shitais bij bishku negodiigi ... sakaas tas ar to viss ka br1t no aldis&co saaka lamaat visus pa mikrafonu un veel chataa par gansu galvaam... tad br1ts veel pateica chuckyam ka vinjam starp kaajaam ir urla un chucky vienkjaarshi atcirta ar to ka br1ts pats ir urla taakaa... :/. serverii veel raadiiju allwortam vinja tekstus kopeejot tos bet nu vinjsh teica ka to nav ieveerojis un tas vinjam neintereseejot ://

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa shitais bij bishku negodiigi ... sakaas tas ar to viss ka br1t no aldis&co saaka lamaat visus pa mikrafonu un veel chataa par gansu galvaam... tad br1ts veel pateica chuckyam ka vinjam starp kaajaam ir urla un chucky vienkjaarshi atcirta ar to ka br1ts pats ir urla taakaa... :/. serverii veel raadiiju allwortam vinja tekstus kopeejot tos bet nu vinjsh teica ka to nav ieveerojis un tas vinjam neintereseejot ://

cilveeks, ka tu vareetu nedirst vienreiz. Es, kad ienaacu, tad uzreiz arii ieraudziiju chucky tekstu, paareejos neredzeeju. Tas, ko tu kopee, man pie vienas vietas.

Link to comment
Share on other sites

cilveeks, ka tu vareetu nedirst vienreiz. Es, kad ienaacu, tad uzreiz arii ieraudziiju chucky tekstu, paareejos neredzeeju. Tas, ko tu kopee, man pie vienas vietas.

kāpēc tik ļauni? smile.gif cilveeks tak gribēja tikai palīdzēt un tas jau vispār attiecas uz lietu

Link to comment
Share on other sites

nee nu paga lai worms iekopee kaadus logfailus chata jeb kko taadu jo vienkaarshi chucky atbildeeja uz pretuzbraucienu tam br1tam un pie vainas burtiski nebija.. protams pakluseejis buutu bet nu ... ko es varu dirst? ko es dirshu ? es vienkaarhsi pasaku kaa bija un to ka tev pie vienas vietas to es serveri jau redzeeju kaut iekopeeju tev veel tos tekstus kur bija redzams ka br1ts mirkli ieprieksh to saka thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nē, nu čakijs jau vakar "axūnos" jokus šāva pa labi, pa kreisi (a mož tas bija aizvakar)... nu par "urlu" manējam domāt, ka var mierīgi uz mēnesi likt banānu, lai pārdomā savu rīcību smile.gif

P.S. a lol, šodien spēlēju un tik nepierasti, ka cilvēks tur muti (hihi) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...