Jump to content
GIGN Forum

Vistrakaakais notikums


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Kaads ir juusu vistrakaakais notikums iistajaa dziivee?

Mans ir saads:

Vienu dienu izdomaaju izlaist kaadu liikumu ar savu riteni, bet ne viens tapeec gaaju pasaukt draugus, bet ssie aizbraukussi uz kaapaam ar saviem riccukiem. Nu ko... barukssu vinnus mekleet. Uzbrucu kalnaa un skatous ssie baruc jau prom, es pilnaa aatrumaa nesos zemee pa kalnu aizmirsis ka man nav prieksseejaas beremzes. Nu tas trakaakais jau ir tas ka kalns iet lejaa, tad mazinnss kalninnss augssaa uz ssoseju un atkal kalns lejaa un diikki, ja es nebremzeetu es buutu ielidojis diikkii. Nu ta es bremzeeju ar taam aizmugureejaam beremzeem un TAA LIDOJU PA GAISU. Nolaidos un kunngga un aizsitu elpu taa ka 30 sec nevareeju paelpot, ritens paarlidoja man pari galvai un sapliisa.

Otrs gadijums bija taads ka es ar savu daraugu izsitaam pirtij logu, nu es ar savu draugu Kazzu ejam gar upi un redzam pirti, es pannemu atkmeni un saku metam pa logu un iszitam to. Es metu pirmais ceriibaa ka vinnss to logu izsitis peec manis, bet *BOOM* un es atapos ka esmu izsitis logu. Mees abi nedomaajot nesaamies paari upe ceriibaa ka tas dzeks kam taa pirts pieder nenokkers muus, peec briitinni tikai redzam ka viens dzeks mums skrien. Vinnss nokkeera muus abus un veda uz savu maaju. Tikussi pie seetas dzeks nevareeja atveert tos jo vinnsss tureeja muus pie ccupra. Ssis saka "Atver seetas durvis idijot,'' Kazza buudams idijots ver vaartus vallaa un *badaadz* vaarti izgaazaas, sis no dusmaam pannem muus un ar piereem sasit kopaa. Taalaak mees ejam uz vinna maaju un skatamies ka policistu massiina tur staav. Mees abi bijaam ssokaa new_shocked.gifnew_shocked.gif .Taalaak vinnss saka ka zvaniis muusu vecaakiem. Nu vinnss piezvana Kazzas vecaakiem un sssie ssaka ka tuuliit atbrauks. Taalaak vinss zvana maniem vecaakiem, a mani vecmuteriite paceel... nu vinna jautaa ''Vai jums vajag savu deelu atpakall?'' Sii saka ''Nee''. Ak dievs es biju nobijies ka gandriiz bikses pielaidu, bet par laimi mani izglaaba Kazzas vecaaki.

-KoShKa-

Link to comment
Share on other sites

Man bija taa ka mees vecaa seetaa liidaam uz stroikas jumta augshaa un aardijaames :))

tad vienreiz arii taisijaam sacensiibas kursh paarleks no viena balkona uz otru ! bet tur lenkis taads ta ka sejinjaam kas te malaa (taada apaļa māja bija) un apm. trešdaļa no sejiņsa ir atstarpe un tur lec paari !

Viens dzhex leca un nepaarleca bet palika karaajoties ! Vinsha ar roku galiem aizkjeeraas un mees pa visiem vinju uzvilkaam augshaa ! vinsh bija ar seju ietriecies sienaa un degunu paarsitis ! vinjam tad visa seja bija ar asiniim !!!

Link to comment
Share on other sites

nez gan par kautko iipashi traku. Skolaa dafiga suudi tika vaariiti, vieniigais vidusskolaa paarstaaju (jauna skola bija smile.gif ). Ar riteni ar esmu visur peec kaartas ietriecies/nokritis.

Bet nu diezgan stiliigi bija kaa man mashiina uzbrauca kad biju siiks un vecajaa lidostaa trenneejos deju sveetkiem. Autobusi salikti kolonnaas un es ar kexiem paartraukumaa "salkas" speeleeju. Mani viens kjer un es griezhos aiz muguras paskatiities cik taalu shis ir. Peekshnji *BAUC* Attopos uz asfalta, visapkaart cilveeki, es saku - ar mani viss kaartiibaa un veelreiz izrubos. Atchohniijos pie kaukaadas aarstes businjaa. Izraadaas ka man mentu mashiina bija uzbraukusi smile.gif Pats policists diezgan nobijies seedeeja blakaam un prasiija kas ar mani (dievojaas ka brauca ar kaadiem 20km/h bet nu komoon - kaadi 40 minimums - man staastiija draugi kaa es skaisti pa gaisu aizlidoju kad shis man uzbrauca un piezemeejos uz galvas, bet par laimi roka kaukaa priekshaa pieliida taa ka uz taas iisteniibaa) enivei - beigu rezultaats - man sastiepta roka (man uz shito ir artifakts), nobijies policists +vairs nav jaadejo smile.gif

+dzeerumaa ar visaadi suudi savaariiti. Bet nu nekas aarkaarteejs.

Link to comment
Share on other sites

kad biju veel taads diezgan siiks mums te taads diezgan liels kalns kur pa ziemu var slidinaaties ! aizgaaju vienu dienu ar plevi slidinaatiers a lielie pidari iekauseehushi leduu zhiltes ! ja juus vareetu iedomaaties to skatu diezgan slikti samestos .. siikie kauc un kalns asinjains ! diezgan hujova ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

kad biju veel taads diezgan siiks mums te taads diezgan liels kalns kur pa ziemu var slidinaaties ! aizgaaju vienu dienu ar plevi slidinaatiers a lielie pidari iekauseehushi leduu zhiltes ! ja juus vareetu iedomaaties to skatu diezgan slikti samestos .. siikie kauc un kalns asinjains ! diezgan hujova ... sad.gif

OMFG!!!!! Visi siikie un tu bija sagriezussies ar zzileti!!!!!!!! new_shocked.gifblink.gif

Link to comment
Share on other sites

ienāca prātā gadījums, kas notika ap 90-to gadu. braucām mēs ar čoma veco zapiņu vizināties (vabolīti, ja kāds atcerās) un vienā pagriezienā no gonkošanas nolūza ritenis un mēs apvēlām kūleni. briesmīgākais bija tas, ka čoms, kas sēdēja blakus šoferim, bija ar visu krēslu aizlidojis kaut kur grāvmalā. tur mēs viņu arī atradām ar rokām iekrampējušos krēslā guļam uz sāniem gigi.gif

Link to comment
Share on other sites

Bija nesen vel taads gadiijums ka braucu ar riteni un uz ielaam tais vietaas kur domaats lai lietus uudens notek uz ielas nost no ietves taadi mazi graaaaviishi...

Tad nu es lai extreemaaka jushana tad tais vietaas parau rataa un pie zemes pagriezh riepu drusku šķībi......

tad taada jushana itkaa kristu bet nenokriit ! super !

Tad vienreiz arii pagriezu pa daudz un sanaaca ka prieksheejaa riepa pa 90 graadiem un es paari ragiem uz mutes pret asfaltu un ritenis man vel virsuu !

Bet paveicaas ka nekas nebija ---> tikai rokas nobraaztas un celis saapeeja !!!! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

atcereejos vienu smiekliigi-beediigu atgadiijumu, kas notikaas apmeeram 8-9 gadus atpakalj.

bija mums mociitis Stella, ja kaads atceraas, agraak bija taadi. tjip braukaajaam ar braali un pusbraali uz mainjaam pa grankjeni (vasarniicu rajonaa). a tur pagrieziens ap 270 gaadu lenjkjii un starp celjiem graavis. pusbraalis, vienaas peldbiksees mauc un uz 60 km/h gribeeja iznjet liikumu, bet iemina graavii. nu neko - izvelk mociiti no graavja, pac izkaapj, uzseezhas uz mociisha un min taalaak... izbrauc apli, atbrauc pie mums - tjip mana kaarta braukt. a senciits skataas - puis, nax tev plavenes taadas tumshas?

izraadaas chalis, ielidojot graavii, olas (pautus, bumbinjas, seekliniekus) noraavis un tie karaajas vienaa aadas streemelee... aatraas reagjeeshanas vieniiba a.k.a. mans sencis ar zhiguli un ledus maisinju aizveda puisi uz slimniicu 6 minuutees. veel viens prikols. ar zhiguli 6 min. nobraukt 14 km pa grankjeni... =]

Link to comment
Share on other sites

ir taaa ka kaadu briidi nekaa nejuut, tipa shoks utt

Man vienreiz arii kaut kas liidziigs bija, dabuuju pamatiigu aakji dibenaa, pareizaak sakot, es uz vinja karaajos! Aakjis bija taads pamatiigs, veel joprojaam dibena apviduu ir viena cauruma par daudz! Pieminja palikusi neaizmirstama, caurums aptuveni uz 3cm diametraa smile.gif Vislabaakais protams bija tas, ka pats es no taa akja noliist nevareeju, taa nu naacaas kaadas 30 sek uz vinja karaaties un blaljaut :"noceljiet kaads mani !" . Kad biju veiksmiigi ticis no taa akja nost pirmaas 10 min nekaa nejutu, pat izdevaas pasha speekiem uz maajam aizklibot. Tikai peec tam kaadu pusmeenesi nevareeju ne pastaigaat ne uz peecpuses paseedeet!

Ja taa padomaa, ta beerniiba es biju riktiigs zhipers, uz mana kjermenja vareetu saskaitiit kaads 5 reetas kuras ir vismaz 4 cm!

Un ja kas man veel paaris gadu atpakalj bija sava banda cool2.gif , tipa es biju bandas vadonis smile.gif katraa zinjaa taa mani vienreiz nodeeveeja, kaada aviize, peec kaarteejiem izsistajiem stikliem, piekautajiem vienaudzhiem! Maz truurka lai tiktu uz mazgadiigo koloniiju smile.gif labi, ka pamainiiiju draugus!

Bet nu jau esmu izaudzis no taa visa un parvareeji tiinju vecumu veiksmiiigi wink.gif tagad kaut kaa vairaak sievietes interesee, nevis kaada piekaushana vai stiklu izsishana biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ak dievs. Shoreiz iejutiishos Diesel lomaa.

Tas ir kaut kas smiekliigs? Anfisa neikedam beernu taisiija? Kaarteejaa slimaa siiko izdoma? Nevar jau jums paarmest... radoshaas shuunas paaraak ierobezhotas lai kaut ko interesantu izdomaat, bet nu tik jauna meitene kaa anfisa +beernu taisa.... izklausaas kaut kaa slimi. Ak, jocinjsh juus sakat? Nee nu varbuut jums liekas smiekliigi. Uzdroshinos pieljaut iespeeju ka varbuut pashai anfisai tas liekas smiekliigi. Mosh es esmu vecmodiigs un taapeec uzskatu ka tas smird, bet fakti liecina par kaut ko citu. Enivei... izdomaajiet kauko labaaku. Shitas sux (nu ok diizelis buutu kauko gudraaku teicis bet es nespeeju iztureet smile.gif )

nu kaa bija diizeli?

Link to comment
Share on other sites

muah taadi staastinji w00t.gif

nu ok ari kauko pastastishu...

kaukad pirms gadiem 5 paakjos ar vietejiem kexiem rikojam sacikstes ar ritenjiem... tjipa baigaa atrumaa mochijam pa celju, netisham saakjejos ar vienu pidaru kopaa... rezultataa ar diezgan smuku atrumu iemaucos kadikju kruumaa, shis man vel paari paarlidoja. Pec tam vilku majas, visa dirsa pilna ar eerkskjiem bija. Velku velku majas, atskatos atpakalj chota aiz manis viss celjsh sarkans paliek, paskatos uz leju, kaaja nedaudz pludo asiniis shock1.gif takaa liidz tuvakajai slimnicai bija pataalu, nacaas likt majas apstakljos shuvi uz kaajas... caurums nebija diez ko liels, bet nu aptuveni 2cm dziljsh, smuki balta galja reegojaas evil6.gif

ironiski, aptuveni gadu pirms shii notikuma taja pashaa vietaa ar cirvi ieraavu kaajaa arii 2cm dziljumaa laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

khm... nuu gan laugh.gif kas kur kau ko taadu izdomaaja, nekaadu beernu neesmu taisiijusi "neikedam" [juus domaajaat laikam nak3ed?! nepaziistu taadu neikedu biggrin.gif ] bet nu ko juus esat izdomaajushi, jums tas laikam liekas ljoti smiekliigi + nezinaaju ka savaa starpaa mircaa kaut kaa var beernus razhot

- vaacu zinjaas skatiijos meitene 12 gados staavoklii, un 13 gados jau maate... [ btw vinjai tagad 16 gadi] ... bet tas taa..... w00t.gif

P.S. Medusa, kas tu taads/taada esi? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

ar mani gan nekaz tik incanc naf atgadijies..

vakar tik sanaaca normals prikols...

man aizvakar galva saak saapeet, nu iesnas baigaas u.t.t , nu aizeju vakar pie aarsta , tas uztaisa rengenu , izraadaas man tur viss galvaa pilns ar strutaam... smile.gif , nu tad man tur izlauza , izduura , izskaloja un viss ok tagad.. bet pac reeciigaakais bija tas ko peec tam teica aarsc : " Briinums kaa tu vareeji taa atnaakt pats pie aarsta , parasti citi pie shaadaam saapeem tiek vesti ar aatrajiem..."

btw : vakar skolaa biju.....

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...