Jump to content
GIGN Forum

Aivvv Stila Lappusiite


aivvv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es jau saku ka saprotu tevi vai tiessam tik gruuti nokkert kopeejo teksta domu pat ja esi skinheds vai izbijis skinheds???? (ja vien neklluudos protams ja kluudos tad atvainojos)

un sskkiet ka dazziem nav izpratnes kas iisti ir stils par ko runaaju....

taadeell pastaastiissu ko ar to domaaju....

kaa jau tu saki stiliigi ir buut taadam kaads tu esi piekriitu un ir ok bet no kaa tad veidojas viss kopeejais stils no visiem tiem taadiem kaadi vinni ir jo vai tiessaam tu domaa ka tev nav liidziigo protams ir un taa liidziigo grupa un taas kopiigaas ievirzes kas ir visvairaak ssiem daudzajiem individuaalajiem tas arii ir stils lielaakaa liidziigaa masssa un tas ka tu nebrauc teiksim pie juuras un pat nedomaa to dariit nenoziimee ka lielaakaa dalla to nedara vinni to dara un taa kaa tu paarstaavi mazaakumu (kas nebuut nenoziimee ka mazaakums ir mazaaks par tiem kas ir stiliigi) tu no kopeejaa sabiedriibas viedoklla peec ssaada kriteerija neesi stiliigs jo leilaakajai dallai ssobriid interesee kaa kuram gaajis pludmalee nevis kaa kaads bijis laivot jo citi to ir jau paspeejussi pirms meenessa...

vai tas tagad ir nedaudz skaidraak???

Link to comment
Share on other sites

tā rakstīt vienkārši NAV stilīgi.

vinjsh vismaz meegjina no citiem ashkjirties, tev laikam tik ljoti patiik visus kritizeet, tu esi kaa bite, kura vislaik grib kaadam uztaisiit saapiiti atstaajot savu dzeloni

2 aivvv: pashlaik tu iidziniems psihologam smile.gif vispaar jau mans uzskats ir taads - katrs izkopj savu stilu un nav jaaskrien pakalj jaunaakajaam modes tendenceem.

par to pashu pludmali, pienjemsim labi es aizeju/aizbraucu uz pludmali buushu stiliigs vai forsh? es vareetu sheit pat savas maaj\s pagalmaa nopeldeeties ja man buus par karstu, un atkal mans uzskats smile.gif - cilveeks var sagjeerbties vai uzvesties stiliigi forshi kichiigi es nezinu kaa tajaas stiliigajas valodaas runaa, bet vinjsh tik un taa ir un paliek nekam nederiigs, apgjeerbs vai attiexme nepadara cilveeku par forshu. Cilveeks varbuut kaut vai skrandainis vai plukata, bet ja vinjsh iz dziives ir saprotosh, izpaliidziigs, uzklausosh ut... tad vinjsh iemanto gan lielaaku, cienju, polularitaati un kas to lai zin varbuut pat citu aciis ir stiliigs

aivvv nenjem pie sirds taas ir tikai manas domas - piliens juuraa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

aivi, tu tiešāmm esi -izvēlies-sev-atbilstošāko-lamuvārdu- (gribēju rakstiit daunis)

skinheds neesmu, nekad neesmu bijis un arī netaisos būt. stilīgs ir cilvēks, kam ir savs stils, kam viņš seko, nevis aita, kas seko pārējiem "stilīgajiem" tikai tādēļ, ka tas ir modē, topā..

par laivošanu pirms mēneša - tad tas bija topā, bet tagad nav? es tevi pareizi sapratu? bļaģ (žēl, ka nav mīkstinātā "d") tu esi āmurs, aita, bara instinkta vadīta avs. to, kas tev patīk, vari darīt vienmēr, neatkarīgi no tā, vai pārējie to uzskata par tā momenta stilīgumu vai neuzskata. te arī ir atšķirība starp tevi un mani - tu dari to, kas ir topā, es daru to, kas man patīk. es nedēļas nogalē varu aizbraukt uz Rīgas jūrmalu, uz vecāķiem, uz jūrmalu. bet es to nedarīšu, ja vien mani kāds nepierunās. es braukšu ar vellapēdu uz kādu ezeru, kas pat neatrodas rīgas rajonā. vai uz molu. jebkur, kur nebūs tik daudz cilvēku, kā līča krastā. jo man besī tādas avis kā tu un tie, kam tu seko.

ja izlasīšu atbildē k-ko no sērijas "tu parstāvi nestilīgo mazākumu, et cetera", uzskatīšu par bezjēdzīgu runāt ar tevi kā ar cilvēku. pat mans kaķis ir stilīgāks

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu tad tu izteici pareizo domu ka tas viss jau tevi veel nepadara stiliigu un arii taa ir pareiza lieta vienkaarssi ir cilveeki kas taadi ir un viss vinniem nekas nav jaadara un vinni vienkaarssi ir stiliigi un vinniem es arii neko neko principaa nepaliidzu un cilveeki kas taadi nav vinniem vienkaarssi nav dots bet cilveeks ir sabiedrisks dziivnieks un es censsos paliidzeet tiem kas veelas iekllauties sabiedriibas grupaas es censsos dot maajienus kas vareetu patikt citiem un vinnus ieintereseet lai buutu vieglaak ieklauties vinnu sabiedriibaa un tikt piennemtam par ""saveejo"" un lai arii cik banaali tas nesskkistu tev tomeer buus vieglaak iekllauties tavu teiksim to passu skolas vai kursa vai darba kolektiiva grupaa ja buusi ggeerbies taapat kaa vinni ja izraadiisi interesi par taam lietaam kas patiik vinniem un tici man daudziem tas noziimee lloti daudz ka vinnus vienkaarssi piennem par saveejiem pat ja neuzskata par krutiem forssiem vai stiliigiem

vienkaarssi juus ssobriid esat lasiijussi tikai vienu manu apdeitu citso forumos esmu paguvis izteikties par lloti daudzaam teemaam gan reperiem gan metaalistiem gan izlaiduma teerpiem gan daudz ko citu vienkaarssi jautaajiet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

aivvv tev pasham ir sava maajaslapa?

buus vieglaak iekllauties tavu teiksim to passu skolas vai kursa vai darba kolektiiva grupaa ja buusi ggeerbies taapat kaa vinni ja izraadiisi interesi par taam lietaam kas patiik vinniem

tu uzskati ka ziepeetaaji aka dirsaa liideeji ir stiliigi? blink.gif

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

nav pagaidaam neplaanoju maajaslapu

atbilde duh

iisa un konkreeta

kuraa vietaa es teicu ka es buutu stiliigs????

...un tagad izveerstaaka un veelviens jautaajums kur ir mineets ka tu neesi stiliigs??? es teicu ka no kopeejaa sabiedriibas viedoklla skatoties peec fakta ka tu nebrauc uz pludmali tu neesi stiliigs tiri hipoteetiski bet ne vienu mirkli neteicu ka tu neesi stiliigs vai ka mans taa deeveetais ""mazaakums"" nebuutu stiliigs taa kaa nolaid tvaiku tu tikpat labi vari buut stiliigs saviem draugiem tas ir lloti plass un stipjams jeedziens un kameer tevi nepaziistu man nav ne jausmas un es arii neizsaku nekaadus spriedumus par tevi ja neesi pamaniijis runaaju tikai tiiri teoreetiski un spriezzu tikai peec taa ko varu redzeet arii par skinhedu jau iepriekss atvainojos jo piellaavu ka varu klluudiities jo vadiijos tikai peec avatara un paraksta taapeec necenties iztekt spriedumus par mani kameer nepaziisti mani reaalajaa dziivee smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu tad tu izteici pareizo domu ka tas viss jau tevi veel nepadara stiliigu un arii taa ir pareiza lieta vienkaarssi ir cilveeki kas taadi ir un viss vinniem nekas nav jaadara un vinni vienkaarssi ir stiliigi un vinniem es arii neko neko principaa nepaliidzu un cilveeki kas taadi nav vinniem vienkaarssi nav dots bet cilveeks ir sabiedrisks dziivnieks un es censsos paliidzeet tiem kas veelas iekllauties sabiedriibas grupaas es censsos dot maajienus kas vareetu patikt citiem un vinnus ieintereseet lai buutu vieglaak ieklauties vinnu sabiedriibaa un tikt piennemtam par ""saveejo"" un lai arii cik banaali tas nesskkistu tev tomeer buus vieglaak iekllauties tavu teiksim to passu skolas vai kursa vai darba kolektiiva grupaa ja buusi ggeerbies taapat kaa vinni ja izraadiisi interesi par taam lietaam kas patiik vinniem un tici man daudziem tas noziimee lloti daudz ka vinnus vienkaarssi piennem par saveejiem pat ja neuzskata par krutiem forssiem vai stiliigiem

vienkaarssi juus ssobriid esat lasiijussi tikai vienu manu apdeitu citso forumos esmu paguvis izteikties par lloti daudzaam teemaam gan reperiem gan metaalistiem gan izlaiduma teerpiem gan daudz ko citu vienkaarssi jautaajiet wink.gif

gribi teikt, ka man ir probleemas ar attieciibaam ar koleegjiem deelj taa, ka neskuju savu puuku un deelj taa, ka neneesaaju uzvalku?

es neveelos buut par "savējo", lai uz ielas izskatītos kā pārējie. imo, stilīgs ir tas, kas izceļas no masas. ok, sapratu, ka nav veerts pat rakstiit. esi "stiliigs" un lai tev veicas savaa "stiliigajaa" dzīvē.

Over and Out

Link to comment
Share on other sites

esi lasiijis savu parakstu nu dad paarlasi un peectam paarlasi visus manus postus un tad paarlasi veelreiz megginot saprat ko es esmu pateicis un tad varbuut arii varam meigginaat diskuteet ar tevi taalaak atvainojos par uzbraucienu bet nu nez es teiktu ka es veel biju diezgan maigs peec tava peedeejaa posta dry.gif

Link to comment
Share on other sites

paarlasi un peectam paarlasi visus manus postus un tad paarlasi veelreiz megginot saprat ko es esmu pateicis

es taa arii nesapratu, ko tu gribeeji ar visu sho pateikt. un tavu domu ir gruuti uztvert, njemot veeraa arii dazhus bezjedzigos teikumus.

p.s. iesaku tev uztaisiit savu maajaslapeli un tur pljuutiit iekshaa visas shiis paargudriibas.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

tev nav ne mazākās nojausmas, kādēļ man šāds paraksts ir. tas viens

iemācies lietot pieturzīmes, tādējādi izceļot atsevišķas domas, vārdus un vārdu savienojumus. tas divi

mani tagad mācīs būt stilīgam purns, kas pat savu valodu neprot? nožēlojami... tas būtu noslēguma vietā

pēc pēdējiem taviem tekstiem var mēģināt minēt par tavu ārējo izskatu:

īsi apfrizēts (hz, moš tagad modē ir pusgari mati), baltā bītlenē ģērbies, ar svītrainiem džinsiem (eu, re, man arī tādi ir! draudzēsimies?) un k-kādās nike kediņās vai kurpēs. prasts vidusmēra vidusskolēns, kurš prot lamāties 7 valodās, nepārvaldot pat savu dzimto valodu...

Link to comment
Share on other sites

aivvvi,

es centos kaut ko uzrakstīt. Ko es arī izdarīju. Bet kādas 10x nācās labot savu tekstu, lai saprotamāk izteiktos. Tikmēr jau uzradās jauni posti un tas viss palika par daudz priekš manis un es atmetu ar roku smile.gif. Galu galā - cik cilvēku, tik viedokļu. Katram stilīgs ir kas cits (ok, ne katram, neaizmirsīsim taču par tiem, kuri seko modei).

Gaidam nākamos stila padomiņus. Tomēr interesanti palasīt, kas mūsdienās skaitās "stilīgi".

P.S Jerrico, kāda Tev vēl atšķiršanās? smile.gif Cik no viņa es sapratu, viņš ir stilīgs (stilīgie taču necenšās atšķirties - tieši otrādi), bet tā rakstīt nav stilīgi.

P.P.S Duh, a ko Tu zini? Moš tagad tas skaitās stilīgi nelietot pieturzīmes utt. Bet tas Tev jājautā ir aivvvim, jo to viņš točna pārzin smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

uz jautaajumu vai esmu stiliigs jau aplinkus atbildeeju ar sso tekstu...

""kuraa vietaa es teicu ka es buutu stiliigs????""

es vienkaarssi redzu to kas ir un kas notiek cool2.gif

uz otru arii

ar tekstu ""taa ir visaatrak rakstiit""

jaa uz duh postiem viaraak netiks atbildeets kameer vinnss nepacentiisies saprast ko esmu uzrakstiijis.... kaa arii mans aareejais izskats neatbilst nevienaa punktaa....

Edited by aivvv
Link to comment
Share on other sites

aivs nav ljaundabiigu speeku vadiits, vinsh vnk grib visus forumus inficeet ar "sevi". 36.gif

vinjsh juutas vientuljsh un veelas piesaistiit draudziigu uzmaniibu - tie depresiivie un liekie ritenji tak tagad ir stiliigi! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss jau buutu forshi, tikai raxtiit gignaa kauko par stilu taa nopietnaakajaa izpratnee ir vienkaarshi absurds. Tas viss vienkaarshi tiks izsmiets un neviens normaalus jautaajumus, kas vinju patieshaam intereseetu, neuzdos. Tam ir paredzeeta citas vietas (mājaslapas), un es shaubos, vai arī tu speetu adekvaati atbildeet uz shaadiem jautaajumiem, ja tādi būtu.

Bet nu ok, notesteesim rolleyes.gif:

kaadas jaunas un aktuaalas tendences pashlaik ir pedikiira un manikiira dizainaa? kraasa, forma, ziimeejumi?

Link to comment
Share on other sites

beidzot es sapratu, kaapeec goti neapmeklee pludmales - jo tad vinji buus stiliigi, bet vinji taksh veelas palikt autsaideri

p.s. varbuut vareetu mums labaak pastaastiit, kaa tu tik daudz par stiliigumu zini (lasi Cosmo?, vienkaarsh stila gjeenijs?, mosh gejs (no offence, bet spriezhu peec filmaam, kuraas geji vienmeer shaadas lietas paarzin)?)

p.p.s. veeleejos veel pajautaat - ja nu es nespeeshu iztureet stiliigumu uzpluudumu sevii, vai ir kaada pludmale, kur es vareetu aizshaut un palikt tas pats vecais, labais nestiliigais es?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...