Jump to content
GIGN Forum

Aivvv Stila Lappusiite


aivvv
 Share

Recommended Posts

manas stila lappusiite pastaav jau vairaakos sameeraa populaaros saitos kaa www.kurbijkurne.lv un www.otaku.lv kaa arii dazzos citos ne tik plassi paziistamos saitos un tagad esmu noleemis to ievietot arii sseit happy.gif

lappusiite tiek apdietota apmeeram reizi nedeellaa un juss varat sseit uzdot jautaajumus un izteikt komentaarus taccu stila ieteikumus sseit izsaku es un konkurence nav veelama un netiek luugta tongue.gif

ceru ka jums patiks smile.gif

sen jau neesmu atjaunojis tagad ar pilntiesiigas vasaras iestaassanos beidzot to izdariissu ssiis nedeellas teema tikai un vieniigi pludmale

pirmkaart jau ja juus esat stiliigi juus tur jau ssobriid kad es sso raktu atrodaties ja vien nestraadaajat (kaa es sleep.gif ) ja juus tur neatrodaties nestraadaajat un nav nekaadi citi sarezzggiijumi tad pajautaajiet sev kaapeec es neesmu pludmalee un peec ssii jautaajuma uzdossanas taisnaa cellaa sazvaniet kaadu draugu un draudzeni un marss uz pludmali

apggeerbs jau nu nav daudz jaasaasta ssorti peldkostiimi peldbikses meiteneem kaads lakats ap gurniem galvenais lai kraasaini vasariigi eerti un seksiigi

nevelkaajiet metaala rotas taas traucee var pazust un sakarst iesaku dazzaadas koka rotas kas ir vienkaarssas un leetas bet izskataas labi it iipassi ja apmekleejat nuudistu pludmales jo taa lloti labi piestaavees arii pie pilniigi kaila kkermenna

noteikti apgaadaajaties ar visa veida kreemiem gan ja gribat gan ja negribat iedegt un nepaarforseejiet ar iedegssanu peectam passi mociisieties tongue.gif

protams ka vasariigs iedegums ir lloti stilliigs tikai iesaku tomeer saulloties kailam vai aiziet veel papildus uz solaariju jo iesaullots peldkostiims vai peldbikses neizskataas labi....

iesaku vaklaat keponus lakatinnus un it iipassi salmu cepures lai kaut cik pasargaatu no saules savas galvas kas mums tomeer gadaas ka paarkarst un tas var izbojaat visu dienu

vakarus iesaku pavadiit turpat piejuuras kafejniicaas kur skan laba deju muuzika jo vasara ir pludmales deju muuzikas laiks tas ir pats karstaakais briivdabas pasaakumu un balliissu laiks cool2.gif (ja braucat atvallinaajumaa kur taalaak noteikti iesaku maljorku ideaali vasaras pasaakumi ar labaakajiem eiropas diidzejiem)

tas arii ssobriid iisaumaa viss jo jums nav daudz laika lasiit taadeell ka jaasteidzas uz pludmali....

juusu stila guru aivvv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arii cs pleyeri vareetu izskatiities ssad tad stiliigaak un starpcitu pirms 2 meenessiem arii cs bija topaa ar ""komeer svoigs"" latgallu versiju jo modee bija viss latgaliskais wink.gif

starpcitu paldies mahmeds par komentaariem biggrin.gif

tikai avatars tev gan nav stiliigs kur tu esi redzeejis ccaku norisu ar ierocciem ???

vinnss visu izdara ar roundkicku neko citu nevajag biggrin.gif

""when boogyman goes to sleep he check his closet for chuck noris"" ""when chuck noris goes to sleep he left the lights on... ....not becouse he is afraid from dark but becouse dark is afraid from chuck noris''' cool2.gif

Edited by aivvv
Link to comment
Share on other sites

Tev pašam derētu uzlabot savu stiliņu - t.i. sākt rakstīt normālā latviešu valodā vai vismaz "ss" vietā rakstīt "sh". Rakstīt "ss" "š" vietā nu galīgi nav stilīgi (protams arī pārējos burtus ar mīkstinājuma zīmēm). Btw, vai šis bija stila ieteikums? Ak, nedrīkstēja tak neko ieteikt.

Un vēl kas - Tava angļu valoda ir drausmīga.

Un neko jaunu Tu arī nepateici.

Link to comment
Share on other sites

nee nee taa ir veseliiga kritika vieniigi jautaajums nez cik daudz esi pavadiijis netaa ja nespeej lasiit sanskritaa jo taa sauc manu rakstiibas stilu

un gramatiku nevienaa valodaa nekad neesmu cietis doma jau taapat tiek nokkerta smile.gif

un nekautreejieties uzdodiet jebkaadus jautaajumsu saistiibaa ar stilu centiissos atbildeet un paliidzeet wink.gif

Edited by aivvv
Link to comment
Share on other sites

Apskaties te Detransliteration table (Latvian), pat tur nav Tava rakstīšanas stila burti. Un es jau nesaku, ka neprotu lasīt Tavu rakstības stilu, bet tā rakstīt vienkārši NAV stilīgi. Par to jau arī bija runa. Internetā esmu pavadījusi ļoti daudz, un reti kurais vēl raksta tā kā Tu. Par to domas uzķeršanu - ir tā pagrūti. Varēji jau vismaz pacensties arī kādu punktu vai komatu ielikt.

Link to comment
Share on other sites

tas ir vis aatraakais rakstiibas veids latviessu valodaa wink.gif so es neko nemaniissu smile.gif

un es jau nelieku nevienam sekot es tikai pastaastu par to kas patiik lielaakajai dallai cilveeku ssajaa briidi ssis gan ir lloti tematisks updeits karstaas vasaras dienas deell bet principaa es staastu netikai par stilu parastajaa izpratnee bet arii par uzvediibas modelliem sarunu teemaam un dziives situaacijaam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nekaadu probleemu cool2.gif

es protams saprotu ka visiem daudz svariigaaki ssajaa karstajaa laikaa ir attieciibu padomi kaa taadi un ar tiem saistiitaas lietas

es gan vairak specializeejos uz vispaareejo sabiedrisko dziivi nekaa uz divu cilveeku kopeejo seksuaalo vai neseksuaalo saskarsmi

es arii saprotu ka jums tiiri labpraat patiik par mani pannirgaaties

taccu varu jau jums arii atbildeet

pirmkaart dj muman ir jaanonaak liidz mirklim kad meitene vai sieviete ko taadu ar tevi veeleetos

ja vinna ssaadu velmi ir izteikusi vai likusi to maniit kaa savaadaak ne verbaali neuztraucies un izbaudi to prasmes seksaa naak ar pieredzi un vislabaak to apguut to darot

ja jautaa kas ssobriid ir modee tad ssobriid lloti daudzi un daudzas slitaa laika deell veelas ar to nodarboties brivaa dabaa kas ir visnotall pozitiivi un reizeem arii daudz satraucossaak kaa maajaas...

Link to comment
Share on other sites

idiots(-te?)

pirmkaart - tava gramatika suukaa pat vairaak, nekaa maneejaa. pieturziimes pakaljaa, nereti ir problemaatiski uztvert domu.

otrkaart - stilistika suukaa taapat kaa gramatika

treshkaart - sanskrits? lol. tu maz nojaut, ko tas vaards noziimee?

ceturtkaart - shitaas stilistiskaas pamaaciibas suukaa. taapat kaa tavs rakstiishanas stils, gramatika un tu pats (-i?). shas, ieshu prom no darba un braukshu uz piedirsto juurmalu vai jebkur citur riigas juuras liicii. nav stiliigi seedeet pludmalee. stiliigi ir seedeet pilseetas celjmalaa uz trotuaara un suukt alu. stiliigi ir taisiit vairaaku dienu paargaajienu pa ezeru zemi. stiliigi ir plostot. pa upi.

Link to comment
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.gif labs ssitas man lloti patika paldies duh

un atvainojos santskripts....

kas ir sanskrits labi zinu esmu galu galaa no veesturniekiem kaut arii izbijis kaa arii lloti labi saprotu kas tev patiik man ir lloti daudz ssaadu draugu un jaa starpcitu es esmu viiriessu dzimtes....

tas ka taas ir lietas kas tev patiik nebuut nenoziimee ka tas nav stiliigi visai sabiedriibai kopaa protams neviens jau tev neaizliedz piekaast sabiedriibu par to nav runa.... ...ja veelies zinaat tu joprojaam atpaliec par paaris meenessiem no pavasara bet varbuut ka kau par paaris gadiem...

mans silts ieteikums ir piedaliities ""georallijos"" ggeograafijas fakultaates riikoti laivu braucieni katru pavasari un rudeni nu jau septinnus gadus ja nemaldos tur ir apvienots viss ko nosauci bet sorry ne ssobriid sezona beigusies naakamaa veel nav saakusies..... wink.gif

aa jaa ja kas nez vai latviski gramatiski pareizi buutu teikt stilistika tongue.gif

Edited by aivvv
Link to comment
Share on other sites

aivv,

tas, ka tā rakstīt tavuprāt ir ātrāk, nemaina faktu, ka Tavs rakstības stils nu galīgi nav stilīgs.

Un uz DJ Mumana jautājumu Tu tā arī neatbildēji. Viņš jautāja, kāda ir stilīgākā poza, nevis kur šobrīd ir modē nodarboties ar seksu.

Un vispār viss ko Tu raksti manuprāt ir tukš gaiss.

P.S Kas ir santskripts?

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

pareizais noaukums manam rakstiibas stilam smile.gif

un ee kapeec gan nav stiliigi vai tavupraat klasiskaa gramatika ir stiliigaaka vai arii teiksim $iT4zzzz nez man tiiri labi patiik kaa es rakstu smile.gif

un protams ka es netaisos tiessi atbildeet uz jautajaumu par seksa pozaam un paskaidroju ka esmu sabiedrisko attieciibu nevis seksa speciaalists smile.gif

nu nez vienkaarssi vinnas ees nez vai ir kas iipassi stiliigs tu vienkaarssi eed tu vari teelot cuuku un krutaku spllaudoties ar ccaumalaam un iipassi uzsveert ka tu to dari pludmalee kur visi tomeer gull smiltiis taccu nez vai tas tevi padariis stiliigaaku vieniigi izraisiis apkaarteejo nepatiku....

un paldies par kritiku -ha- biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

santskripts ir kas? tavs stiliigaakais jaunievedums?

stiliigi visai sabiedriibai kopaa protams neviens jau tev neaizliedz piekaast sabiedriibu par to nav runa.

klausies, tu tagad runā tā, itkā runa klātos par pasaules glābšanu no astroīda vai marsiešu(dinozauru vai citu tev sirdij tuvu kataklizmu) uzbrukuma. kāda man, snobam, daļa gar vēl snobiskāko sabiedrību? tici vai nē - man uz to ir nospļauties. uz konkrētiem indivīdiem, protams, nē, bet uz sabiedrību kopumā - pff...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...