Jump to content
GIGN Forum

Meegjinu Veelreiz


Recommended Posts

taa kaa pirmoreiz kad prasiiju accessu man taa iisti neviens nepateica galavaardu, tad izdomaaju meegjinaat prasiit veelreiz...

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=6629

taa kaa ir briivlaiks esmu pasaacis taa paveelaak uztureeties pie datora, taapeec biezhi pa naktiim speeleeju cs. parasti speeleeju no 1 liidz apmeeram 2 un tajaa laikaa gadaas ka nav adminu. arii no riitiem gadaas taadas pat situaacijas kad uz kaadu laiku nav adminu, bet chiiteri laikam vispaar negulj... wink.gif

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=7628

gribeetu paluugt arii xban

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Es esu pret.  Spriezot peec taa kaa vinsh atiecas pret citiem speeleetaajiem shaubos vai vinsh maacees vinnas izmantot lietderiigi.

kaa tad es varu attiekties pret citiem? es mieriig speeleeju un nevienam netrauceeju... wink.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

man liekas ka admineeshanai vajag smadzenes nevis skillu wink.gif

Nu lab ja tu buutu bez skilla kā tad tu pateiktu vins labi spēle vai 4īto tad jau būtu viena atbilde 4īto.... tu nemacetu pateikt tev jaskatas galvenajs tas ja vins mak labi shaut tad jau ari labi maces visu parejo piemeram nu tu paliec viens tu ta4 neskriesi pilna spara bez shift pakalj bumbai....

p.s sorry ka neliku garumzimes vajadzeja steigties uz autobusu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu lab ja tu buutu bez skilla kā tad tu pateiktu vins labi spēle vai 4īto tad jau būtu viena atbilde 4īto.... tu nemacetu pateikt tev jaskatas galvenajs tas ja vins mak labi shaut tad jau ari labi maces visu parejo piemeram nu tu paliec viens tu ta4 neskriesi pilna spara bez shift pakalj bumbai....

p.s sorry ka neliku garumzimes vajadzeja steigties uz autobusu smile.gif

nu bet es jau neesmu bez skilla. lai gan neesmu pro, kaadu jau noshaut varu... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Nu lab ja tu buutu bez skilla kā tad tu pateiktu vins labi spēle vai 4īto tad jau būtu viena atbilde 4īto.... tu nemacetu pateikt tev jaskatas galvenajs tas ja vins mak labi shaut tad jau ari labi maces visu parejo piemeram nu tu paliec viens tu ta4 neskriesi pilna spara bez shift pakalj bumbai....

p.s sorry ka neliku garumzimes vajadzeja steigties uz autobusu smile.gif

^^ hehe , nee dzheks nevienam nelien sejaa, ir ok sakariigs chels

Link to comment
Share on other sites

Es esmu pilnоbв par samuraju, jo viтр ir viens no tiem, par kuriem es var teikt tikai labu smile.gif

Un kamфn, kвds tur skills vajadzоgs, lai izbanotu spзlзtвju, kurр nagпakв skrien un ar wh+aim+norecoil visiem рнaida galvas caur sienвm?

Link to comment
Share on other sites

neatbalstu ir loti daudz cilveku , patiešām labu cilvēku bet vai tapēc visiem jādot tās tiesības ?

Takš adminu ir NENORMĀLi daudz un pat ja ir kāds brīdis, kad viņu nav tas nenozimē, ka, ja iedos šim čelam tās tiesības ,tad kaut kas mainīsies! Jau atkal būs BRĪŽI kad nebūs adminu un nāks kads un prasīs!

Link to comment
Share on other sites

neatbalstu ir loti daudz cilveku , patiešām labu cilvēku bet vai tapēc visiem jādot tās tiesības ?

Takš adminu ir NENORMĀLi daudz un pat ja ir kāds brīdis, kad viņu nav tas nenozimē, ka, ja iedos šim čelam tās tiesības ,tad kaut kas mainīsies! Jau atkal būs BRĪŽI kad nebūs adminu un nāks kads un prasīs!

kaapeec lai nesamazinaatu tos mirkljus kad adminu nav?

adminu buus pietiekami tikai tad kad vislaik kaads no vinjiem buus serverii... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir mirkļi kad serverī ir ~ 7 cilvēki, kas var banot un ir mirkļi kad to nav samierinies tā būs vienmer,(ja vien neiedos visiem tās tiesības , bet tad sāksies haos , kas jau zināmā merā ir sacies tagad) !

Link to comment
Share on other sites

Nu bija tā. Ienācu serverī paspēlēt un pat nepaspēju izspēlēt kaukādus 3 raundus Kad parādās niks Bebris atriebejs vilkasmens un vislaik bezjāgā dirsh pa mikrafonu ka es esu bots un neprotu spēlēt un lai tinos prom. (Labi es saprotu ka mana spēlētprasme nav spīdoša un kādam niks liekas smieklīgs, bet tapēc jau nevajag uzreiz dirst virsū, kādu pirms 3 gadiem piereģistrēju ar tādu jāspēlē) Pieļaiju ka varbūt vinš abžilba no mana flaša vai panemu kaukādu viņa fragu, tiešām nezinu. Kā es zinu ka tas bija samuray? Kad cits spēlētajs prasija no komandas konkrētu jautājumu samurajam, tad atbildēja tiesi šis niks.

p.s.Ta ir atbilde uz jautājumu

Link to comment
Share on other sites

Nu  bija tā. Ienācu serverī paspēlēt un pat nepaspēju izspēlēt kaukādus 3 raundus Kad parādās niks Bebris atriebejs vilkasmens un vislaik bezjāgā dirsh pa mikrafonu ka es esu bots un neprotu spēlēt un lai tinos prom. (Labi es saprotu ka mana spēlētprasme nav spīdoša un kādam niks  liekas smieklīgs, bet tapēc jau nevajag uzreiz dirst virsū, kādu pirms 3 gadiem piereģistrēju ar tādu jāspēlē) Pieļaiju ka varbūt vinš abžilba no mana flaša vai panemu kaukādu viņa fragu, tiešām nezinu. Kā es zinu ka tas bija samuray? Kad cits spēlētajs prasija no komandas konkrētu jautājumu samurajam, tad atbildēja tiesi šis niks.

p.s.Ta ir atbilde uz jautājumu

tu kjuudies. ar to niku speeleeja cilveeks, kursh bija neapmierinaats ar to kaa tu vinju noshaavi un taapeec nomainiija niku uz Bebris atriebeejs VILKASMENS

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

lol, es jau arī tā uzreiz iedomājos, ka tas ir cilvēks smile.gif

a samurajam rec's

nu vienīgi, ka ja tu samuraj taisies spēlēt pa naktīm, tad rēķini, ka nakts, tas nav no 1 līdz 2, bet no kādiem 1 līdz 7 stabili, takā pārdomā vai tu to vēlies, varbūt labāk spēlēt, kad gribi un īpaši neraizēties par tām adminēšanas lietām, parasti tomēr sērverī ir admini.

gL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...