Jump to content
GIGN Forum

Nakts Jezga


samuray
 Share

Recommended Posts

shonakt ap vieniem iegaaju serverii, skatos bukucis, flashbacks. sasveicinos. speeleejam cs_estate. it kaa viss normaali. ienaak veel extriimli mochiijam taalaak. nakamaa karte nuke. no adminiem palicis vieniigi extriimlii, kursh arii peec paaris raundiem pazuda. tad ienaak kautkaads angliski runaajoshs radiijums un lauziitaa anglju valodaa prasiija kas shis par serveri. pateicaam ka latvieshu (gan pa angliski, gan vaaciski). shis nomaina niku uz kaut kaadu tur *****[MONTENEGRO] un saak mochiit ar aimu (ja neticat paprasat veel kaadam). taa kaa neviena no adminiem nav gaaju skypaa saukt un no miega modinaat CHETORU. kameer CHETORS ienaaca serverii chiiti jau bija izsleegti un chiiteris taisijaas uz pazushanu.

tad man radaas taads jautaajums KUR IR VISI NAKTS ADMINI???

aciim redzot adminu tomeer veel pietruukst. kur tad ir visi kas piesakaas par adminiem uz naktiim? vienu nakti uzspeelee un viss... tagad briivlaikaa esmu saacis paseedeet pie kompja ilgaak taapeec redzu, kas notiek naktiis. bez chiiteriem serveris ir arii pilns ar spameriem, un visaadiem citaadiem radiijumiem, kuri traucee mieriigi atpuusties un baudiit mirkli... labi, ka serverii veel pa naktiim neviens veel nav saacis nodarboties ar prostituuciju... wink.gif

p.s. ap diviem serverii ienaaca cepuks un rayus, bet tas periods pa vidu ir tukshs

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

varetu uztaisit sadalju tautas kontrole vai tautas kareivji kautka tamlidzigi , tauta varetu visus parkaapeejus iznicinat ... scriinus , demo likt ieksha un ta varetu banot vinus ...

kas tad teerees savu daargo laiku, lai skatiitos demkas, kuraas var arii nemaz neko neatrast... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kur tad ir visi kas piesakaas par adminiem uz naktiim? vienu nakti uzspeelee un viss... tagad briivlaikaa esmu saacis paseedeet pie kompja ilgaak taapeec redzu, kas notiek naktiis.p.s. ap diviem serverii ienaaca cepuks un rayus, bet tas periods pa vidu ir tukshs

samuray - tādas epizdoes bija, ir un būs, jo nekad nebūs tā, ka vislaik ir kāds admins online wink.gif Šo tēmu jau nesen izrunāja!

p.s chiLL the summer

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

man vienkārši liekas, ka samurajs gribēja dot mājienu, ka iedodot viņam xb, sī problēma tiktu atrisināta. vot makans!

man ar taa liekas.. bet nu ja arii vinnam iedotu, taapat jau vinns nespeeleetu pa naktiim vairs tik biezzi.. peedeejaa laikaa jau visi kas prasa acc saka ka speelee pa naktim, zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Tici man , ja tev iedos xb nekas nemainīsies, būs brīži, kad nebūs adminu es ilgu laiku no rītiem, kad agrāk spēlēju gāju saukt adminus uz ircu !!!

Taka Chill & vasara mazāk sēdi pie kompja , vairāk ej ārā svaigā gaisā!

Link to comment
Share on other sites

Tici man , ja tev iedos xb nekas nemainīsies, būs brīži, kad nebūs adminu es ilgu laiku no rītiem, kad agrāk spēlēju gāju saukt adminus uz ircu !!!

Taka Chill & vasara mazāk sēdi pie kompja , vairāk ej ārā svaigā gaisā!

man kompis uz balkona biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Šinī topikā ierakstīšu, ko jau sen gribēju pateikt, ka jaunie admini, kuri solījās un zvērēja spēlēt naktīs, vispār nav redzami pēc 24:00. Pats tagad pa laikam paspēlēju naktīs un no viņiem nav ne miņas. Tad, kad adminu ir pa pilnam (vakaros), tad arī visi pilnā sastāvā spēlē. Ar šo tā kā gribēju pateikt, ka nav īpašas jēgas dot tiesības cilvēkiem, kas naktīs nespēlē, jo pa dienu admini vienmēr ir pietiekamā skaitā.

Link to comment
Share on other sites

nja! man arii vairs nav tas darbs, ka cauram naktim var spelet! sad.gif Ir reizes, kad es paskraitu pa naktim, bet tas ir loti reti. Varbut 1 reiz pa 2 nedelam. Kaa nu kad sanak.

Un tagad vel vasara vispar maz velk sedet pa naktim salona un spelet cs'u.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...