Jump to content
GIGN Forum

Paliknīts !


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā atsākot kapāt CS, lielākā proba ir tas, ka uz galda sakrājas visādi mēsli ik pēc 30 minūtēm, un visās malās ķeras. Tad nu šodien dabūju algu un izdomāju nopirkt palikni. Bet tajā jomā gan ne bum bum.

Ko jūs varētu ieteikt? Kuras labāk slīd un turas pie galda. Kādi mīnusi?

Cena varētu būt līdz 20 ls. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmz man pat nevajag palekniiti , man pat ar vinu bija grutak spelet bet ja taa tad visticamak tev ir japasuuta no steelpad kautkads , kurs acis vis vairak iespid smile.gif

Jā, protams. Idiots. Izskatīsies kruta bet slīdēs kā sūds pa asvaltu. Protams. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

cepums minoritaatei

ir interese iegaadaaties audumnieku palikni, bet lielo (nevis standarta, bet ~50x40cm), kaadu es pie viena choma redzeeju. a to jaunajaa dziivoklii pa stikla galdu optiskaa zhurka atsakaas straadaat biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu tu čista esi pilnīgākais lohs !

Interesanti kā es varu ar skatienu uzzināt palikņa slīdamību un pārējos plusus? evilmad.gif

Karoč paldies DuH'am. Nopriku to tipo auduma. Nav gan 50x40, bet gan 25x20. Biju cerējis izdot vienas tramvaja biļetes cenu, lai sanāk tikai vienreiz braukt pa zaķi, bet NĒĒĒĒĒ, protams atkal sanāca pa dārgo. VESELI 45 SAŅI! C'MON! Bet paliknis kalpo labi.

Domājams izdodot 20 ls būtu dabūjis, ko grandiozāku, bet šis mani pagaidām apmierina. vismaz neķeras visādos sūdos.

PS - ja kādam ir kāds konkrēts piedāvājums varat vel, ko iepostot, bet reāli varat lokot, jo domāju ka šo lietošu kamēr neatpelnīšu naudu.

ps - mersy tenks tev ar.

post-17-1150045420.jpg

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...