Jump to content
GIGN Forum

Babyboy Jeb Extasy


GaF^
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: ecstasy

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [V.K.H.] kjiegjelis

BAN] Iemesls banam: TK

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 60 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

Vaardu sakot, shis gudrinieks ecstasy ar fake nick`u vislaik man office mapee kko drsh par kkaadaam roziineem(laikam pedinjsh)! Man nedaudz tas piebesiija un es atbildeeju vinjam, kad chalim laikam naakamajaa kartee apnika, tas nomainiija savu kruto fake nick`u uz savu veel krutaako ecstasy, un nobanoja mani par tk! piemkaart- es tevi ne reizi nenoshaavu, otrkaart- tu neesi riktiigi normals! kaada jeega dot tiesiibas taadam pedinjam!

Link to comment
Share on other sites

kas vinjam vareeja saakt apnikt! tipa vinjsh man ar to pashu neatbildeeja?? turklaat speciaali vislaik izaicinaaja mani uz taadu riiciibu gvelzhot visaadus gudrus tekstus par tukliem dupshiem un utt., kas tika attiecinaati uz mani!!

Link to comment
Share on other sites

Vaardu sakot, shis gudrinieks ecstasy ar fake nick`u vislaik man office mapee kko drsh par kkaadaam roziineem(laikam pedinjsh)!

Malacis man arii garsho roziines laugh.gif

EDIT:Aizmirsu pierakstiit IELIEC DEMKU MADA FAKA smiliez.de_1538.gif

Edited by tuklais
Link to comment
Share on other sites

Nav jau pareizi izmantot admina tiesības savos personīgos nolūkos, bet ja mani arī kāds tā kaitinātu[tk] (lai gan es nebūtu dirsis par kaut kādām rozīnēm) visticamāk arī nobanotu viņu. GaF^ vienkārši pagaidi tas 60 min.
Link to comment
Share on other sites

es biju klaat daljai no taa visa. ecstasy tieshaam uzvedaas kaa taads pusmuuzha daunis. diez vai taadam dot tiesiibas.. nu ok, var dot, bet ja vinjsh vinjas taa izmanto, tad labaak atnjemiet, gan iztiks.. taa pat nekaadu naaviigo ieguldiijumu banoshanaa nav devis. ir cilveeki, kuriem vairaak nodereetu..

Link to comment
Share on other sites

Rakstiiju suudziibu jau tikai taadeelj, lai izveerteetu to, vai ir jeega dot tiesiibas shaadiem cilveekiem, kas patieshaam nelietderiigi izmanto taas! man liekas, ka pats esmu briidinaajis un saucis no gign chata adminus par 4itokiem vairaak, kaa pats ecstazy vispaar ir banojis! Turklaat vinjsh nav tas, kas serverii pavadiitu tik daudz laika, lai vareetu pilnveertiigi admineet!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Nav jau pareizi izmantot admina tiesības savos personīgos nolūkos, bet ja mani arī kāds tā kaitinātu[tk] (lai gan es nebūtu dirsis par kaut kādām rozīnēm) visticamāk arī nobanotu viņu. GaF^ vienkārši pagaidi tas 60 min.

Nesen naktii piranesi speeleju, man viens idiots " Blody, ja tvoju mamu imel " , man pohuj ja cilveeks ir tik stulbs es kr4 vinjam uzliku perm.

Vinjam veel dzirdeets niks bija : kaukaads tur "Komuk iz myku , necereeju ka chalis kauko taadu kaadreiz izspjaus

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Nesen naktii piranesi speeleju, man viens idiots " Blody, ja tvoju mamu imel " , man pohuj ja cilveeks ir tik stulbs es kr4 vinjam uzliku perm.

Vinjam veel dzirdeets niks bija : kaukaads tur "Komuk iz myku , necereeju ka chalis kauko taadu kaadreiz izspjaus

Jā tas veretu būt apvainojoši, man bija tāds pats stūlbums hl serveri un es vinjam uzmetu banu....

Ienistu tos krievus.... gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ecstasy kā adminam nav nekādas vainas. Ja pareizi izpratu problēmu, tad par speciālu TK 60 minūšu bans ir normāls sods.

Tas tk sekoja jau tikai peec taa, kad gudrais exstazy visu laiku man kko drsa naturaali! protams tu buutu riikojies citaadi un buutu uzreiz kickojis vai banojis par taadu drshanu, bet es neesmu admins un taadeelj arii taisiiju tk! starp citu vinjsh pats man ar to pashu atbildeeja!

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc noskaīšos demku vakarā.

Ā, es ar steam CS'u nevaru skatīties demkas nez kāpēc. Varbūt kāds zin kāpēc tā? Man saka, ka file not found, kad laižu viewdemo vai playdemo. Lai nespamotu, lūdzu padodiet ziņu ar PM, ja kādam ir varianti smile.gif. O, ierakstīju savu problēmu sūdzību sadaļā smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

tātad gaf, tas ir normāli taisīt TK, ja tev kāds kaut ko uzdirš?

protams, ka tas nav normali, bet ja es prasu adminiem, lai izkicko un vinji to nedara ko tad man dariit, jauz mani visu laiku kkas tiek drsts!

Link to comment
Share on other sites

Arī no savas puses varu pateikt, ka esmu saņēmis mikrofoniskus dirsienus no Pulkveža, gafa, alda, leonīda, kas ir viena banda. Kad piedraudēju visu bandu permanenti nobanot, uzdirsieni beidzās. Līdz tam diezgan ilgi cietos (nez kāpēc). Un 60 minūšu bans, pazīstot šitos keksus, no ecstasy puses ir vietā. No manas puses personīgi ir brīdināts aldis un leonīds, ka pie nākamā šāda izgājiena, ja būšu klāt - xb 0, jo mani viņu nepārtrauktā citu aplikšana ir konkrēti noriebusies.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

nesaprotu gaf par ko tu te suudzies, taa kaa meitene kas konfekti dabuujusi nav.. +ecstasy ir sakariigs chels, un nekad neesu redzeejis ka izmanto admina tiesiibas patvaliigos noluukos smile.gif

turies mazinjais ecstasy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...