Jump to content
GIGN Forum

Uzraksts Pa Vidu Ekraanam


Recommended Posts

kas man jaaraksta konsoleee lai speeles laikaa es kautko uzrakstot tas paaraadaas ekraanam pa vidu, bet nevis tas uzraksts kas ik pa briitinjam paraadaas bet kaaadu es uzrakstu taads paraadaas, piemeeram girtinsh2 defuse or slay utt..

Laikam tev vajag šo:

amx_csay teksts

Vari arī pievienot krāsu, lai msg būtu krāsains. Piemēram

amx_csay green/blue/yellow teksts

Ja nepievienosi green, blue vai yellow, tad pamatkrāsa ir balta thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kas man jaaraksta konsoleee lai speeles laikaa es kautko uzrakstot tas paaraadaas ekraanam pa vidu, bet nevis tas uzraksts kas ik pa briitinjam paraadaas bet kaaadu es uzrakstu taads paraadaas, piemeeram girtinsh2 defuse or slay utt..

elementari konsole druka say @(w;g;r. utt tas ir krasas) (texts) tad tas buus ekrana keraisaja sturi

say @@(w;g;r. utt tas ir krasas) (texts) tad buus pa vidu

say @@@(w;g;r. utt tas ir krasas) (texts) tad buus ekrana apaxa

--------------------------------------------------------------------------------------------

bet ja gribi lai radas tavi servera texti tad ej addons/amxmodx/configs/amxx.cfg un tur vari izveidot kadus textus ja esi kaut cik gudrs thumbsup.gif

biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

psc atkal noobi uzdarbojās. Vēl tizlāku jautājumu uzdot nevarēji. Var redzēt, ka pats neesi pakustinājis ne pirkstiņa. Tikai gaidi, kad visu uz paplātes atnesīs. Figa. Bet nu atrodās gudrīši kas grib palepoties o es zinu pavisam elementāras lietas. Jāpatēlo krutais.

Link to comment
Share on other sites

psc atkal noobi uzdarbojās. Vēl tizlāku jautājumu uzdot nevarēji. Var redzēt, ka pats neesi pakustinājis ne pirkstiņa. Tikai gaidi, kad visu uz paplātes atnesīs. Figa. Bet nu atrodās gudrīši kas grib palepoties o es zinu pavisam elementāras lietas. Jāpatēlo krutais.

padoma ja tubuutu vinja vieta un buutu pilniiigs smiliez.de_2524.gif .. Tu ar prasitu un ja grib raxti ka kautko izdarit n smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu viņa vietā, un pat ja būtu palasītu readme failus, un meklētu google. Tas, ka Jūs nemākat meklēt vai arī negribāt tās jau ir jūsu problēmas, un tad Jūsu puses tikai nāk debīli jautājumi:

A, kas jādara?

A, kas tas tāds?

A, kur to dabūt?

U.t.t.

Atšķirībā no no citiem, es tāpat kā cs.gign.lv, cs.wire.lv administrātoriem esmu uztaisījis serveri un web pats daudz lieki nemuldot un neuzdodot stulbus jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu viņa vietā, un pat ja būtu palasītu readme failus, un meklētu google. Tas, ka Jūs nemākat meklēt vai arī negribāt tās jau ir jūsu problēmas, un tad Jūsu puses tikai nāk debīli jautājumi:

A, kas jādara?

A, kas tas tāds?

A, kur to dabūt?

U.t.t.

Atšķirībā no no citiem, es tāpat kā cs.gign.lv, cs.wire.lv administrātoriem esmu uztaisījis serveri un web pats daudz lieki nemuldot un neuzdodot stulbus jautājumus.

es ari visu esu pac darijis bez jebkadam pamacibam smile.gif !!

Kur tas dzive noderees?!?!?!?!

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Forums ir domāts priekš cilvēkiem, kas domā ar galvu.

Es saprotu jautājumus uz kuru atbildi nevar atrast readme failā, bet tādus tizlumus kā šis es neatbalstu. Var jau redzēt, ka džēks nezin, kas ir amx_help. Ja jau viņš pat to nezin, tad viņam līdz amx_csay vēl tālu, lai pamācās. nav ko tādiem noobiem visu priekšā teikt. Pateiksi vienu lietu, šis būs pēc pāris dienām klāt kā likts. Ar tizlāku vai tik pat tizlu jautājumu cerībā, ka viņa pateiks priekšā, jo redz noobs labāk pagaidīs atbildi no kāda, jo tikmēr varēs uzraut cs kādā serverī, un viņam nevajadzēs pavadīt laiku čakarējoties.

Edited by White_Eagle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...