Jump to content
GIGN Forum

CW season


Recommended Posts

nu, man ir viens ieteikums!

iesaku jums GIGN'iesi uztaisiit CW sezonu , taas pamazaam saak kljuut ljoti populaaras arii Latvijaa, taadas jau ir bujushas cs.reality.lv , games.devia.lv un varbuut kaut kur citur arii .

Taa kaaa jums ir ljoti daudz adminu , tad jums nebuus probleemu , manupraat , to noorganizeet! man liekas ka daudzi buus par , jo beidzot visi extreemie klani varees sacensties.

ceru uz atsauciibu , paldies!

Link to comment
Share on other sites

nedomaaju ka runa ir par to vai wormam buus jaaspeelee... bet kursh to visu norganizees? kursh visu sataisiis... kaah tu ? nu tad ok man liekas ka tad wormam nekas nebuutu pretii...

Radler , es tev atkaasu ameriku - es NEESU admins!

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot es vareetu visu saorganizeet, bet viens, bet - ja man buus gribeesana, un ko es pa to ieguusu, nekaadas ceptas zivis nepienemsu, labaak kasti alus vai sexiigu 4iksu!

un vispaar jaaprasa GIGN bossiem vai vini realy piekriit veidot cw.gign.lv sezonu

Kad viss buus zinaams, maybe padomaasu, un uznemsos atbildiibu kaut ko ....

Link to comment
Share on other sites

peraas kaa piiles uz ledus... uztaisiet poll'u par CW season, lai daliibnieki piesakaas.... speelju tabulu sataisiit var 1 krekls 5 min laikaa, punktu skaitiishanu veic tas pats cietushais, kas veido tabulu, admineeshanu var sarunaat ar kaadu adminu #gign kanaalaa, jeb arii kaadu adminu, kas biezhaak seezh pie CS (piem k-kaads radler or smth, me atkriit, jo CS speeleeju reti peedeejaa laikaa - jaasaak tak beidzot maaciities.. ) uzvareetaajiem balvaa - BAN kaa chiiteru komandai tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...