Jump to content
GIGN Forum

Iechekojiet Sho Te...


pwnz0r
 Share

Recommended Posts

Jā es sapratu viņa dziļo domu,  bet  dzīvē tā reaali nenotiek. Un staigaat ar krekliņu uz kura uzrakstīts "visi pārējie ir dauņi" būtu apmēram tas pats kā ieiet melnādaino cilvēku rajonā ar uzrakstu ienīstu nēģerus smile.gif

p.s. esu redzējis ka tagad ir modē lielo biksu galus sabāzt zeķēs  smile.gif

Es vienreiz skolaa speeleejot florbolu sabaazu bikses zekjees, jo man vinjas savaadaak shljuukaajaas pa zemi. Peec kaadas nedeeljas redzeeju, ka lielaakaa dalja reperu taa staigaa un tad es sapratu, ka es esmu bijis reaali stiliigs tajaa briidii, kad speeleeju florbolu smiliez.de_29.gif

P.S. To visu laikam aizsaaka X-eri, kas baaza labo biksi zekjees, lai vinja nesmeereejas pret ritenja kjeedi.

P.P.S. Kaadaa 6. klasee tas likaas nereaali reeciigi, ja sabaaza bikses zekjees un pastaigaaja pa skolu. Tad arii mees veel nezinaajaam, ka tas ir reaali stiliigi smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es vienreiz skolaa speeleejot florbolu sabaazu bikses zekjees, jo man vinjas savaadaak shljuukaajaas pa zemi. Peec kaadas nedeeljas redzeeju, ka lielaakaa dalja reperu taa staigaa un tad es sapratu, ka es esmu bijis reaali stiliigs tajaa briidii, kad speeleeju florbolu smiliez.de_29.gif

P.S. To visu laikam aizsaaka X-eri, kas baaza labo biksi zekjees, lai vinja nesmeereejas pret ritenja kjeedi.

P.P.S. Kaadaa 6. klasee tas likaas nereaali reeciigi, ja sabaaza bikses zekjees un pastaigaaja pa skolu. Tad arii mees veel nezinaajaam, ka tas ir reaali stiliigi smiliez.de_2469.gif

Netikai tāpēc bāž iekšā lai ari neierautu Bikses staru zobretā jo mēdz būt platas bikses...

mazliet pastāstīšu kā man bija, vienreiz ka biju maziņš braucu ar lielo feli un man ierāva bikses staru un es taču nevarēju apsēsties jo biju par sīku un tad bija tāda sajūta ka tevi tulīt tā stanga tevi līdz ar olām sadalīs uz pusēm un tad es vnk neminos un apstajos un nokritu un tā brēcu tas bija tipa vīriešu rāmis... bet olas labi nodauziju smile.gif

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

Es vienreiz skolaa speeleejot florbolu sabaazu bikses zekjees, jo man vinjas savaadaak shljuukaajaas pa zemi. Peec kaadas nedeeljas redzeeju, ka lielaakaa dalja reperu taa staigaa un tad es sapratu, ka es esmu bijis reaali stiliigs tajaa briidii, kad speeleeju florbolu smiliez.de_29.gif

P.S. To visu laikam aizsaaka X-eri, kas baaza labo biksi zekjees, lai vinja nesmeereejas pret ritenja kjeedi.

P.P.S. Kaadaa 6. klasee tas likaas nereaali reeciigi, ja sabaaza bikses zekjees un pastaigaaja pa skolu. Tad arii mees veel nezinaajaam, ka tas ir reaali stiliigi smiliez.de_2469.gif

LOL? tas skaitaas stilliigi? es parasti taa daru, kad braucu ar riteni (un ko es daru ljoti daudz), bet nekad neesmu ieveerojis, ka to dara kaut kaadi reperishki. ak dievs. es laikam esmu stilliigs.

Link to comment
Share on other sites

tas ir iemesls, kapēc reperi nestaigā vieni leb.gif, viņi vienmwer ņem talkā bitas vai kedes un sitaas ar skiniem tongue.gif baigi labs skats vienreiz pie centralas stacija pasta kadi 4 repas vs 6 skins.. mm..

es gan njemu talkaa laapstu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol, par bikšu bāšanu zeķēs gan nebiju dzirdējusi. Parasti tak braucot ar riteni bikses uzloka uz augšu huh.gif.

es gribu redzeet kaa tu ar kaut cik plataam bikseem (nu ne plataam, bet taadaam videejaam) kaut ko uz augshu uzlociisi, lai arii nelociitos nost.

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Kā sauc tos, kas staigā gaumīgās drēbēs no Dressman ar ādas kurpēm, kas pieskaņotas ādas jostai, kas pieskaņota ādas makam, kas pieskaņots ādas jakai?

Link to comment
Share on other sites

Kā sauc tos, kas staigā gaumīgās drēbēs no Dressman ar ādas kurpēm, kas pieskaņotas ādas jostai, kas pieskaņota ādas makam, kas pieskaņots ādas jakai?

nez, bet mūsu skolas krutie repaki saukā viņus par "Saldajiem" ,

"Kuiļiem"

p.s. man patīk tā ķēde, kura hugo postā tam džekam ir...

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Nezinu, kāpēc kuiļi, bet saldie jau ir tie ar auskariem un krekliņiem, un smaidiņu. Es vairāk domāju tādus, kas ģērbjas kā pieauguši cilvēki. Tjipa:

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Pareizi, casual. Casual tu vari redzēt arī bildē. Tas nav gluži darījuma, bet, vārdu sakot, pieklājīgs apģērbs, ar kuru var iet uz restorānu, tikšanos un citiem pasākumiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...