Jump to content
GIGN Forum

Fuck


DJ&Live
 Share

Recommended Posts

agraak man uz datora metaajas viena taada proga, kur nolasiija visu ko raksta uz klaviatuuras, visas paroles, un ik pec kada laika njeema skriinus, man liekas , ka saucas vinja spy007 vai kaut kaa taa!

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
agraak man uz datora metaajas viena taada proga, kur nolasiija visu ko raksta uz klaviatuuras, visas paroles, un ik pec kada laika njeema skriinus, man liekas , ka saucas vinja spy007 vai kaut kaa taa!

taadas lietas saucas par keylogeriem sad.gif un nevajag nekaadus screenus

Link to comment
Share on other sites

agraak man uz datora metaajas viena taada proga, kur nolasiija visu ko raksta uz klaviatuuras, visas paroles, un ik pec kada laika njeema skriinus, man liekas , ka saucas vinja spy007 vai kaut kaa taa!

Ljoti daudz tadas progas ir, bet ar vinjam ir jauzmanas. Jo daudzam ir iestradata tada funkcija, kad pec noteikta laika vinjsh (proga) nosuta visu nospiesto taustinju informaciju uz noteiktu e-mail adresi (ta adresi, kuru noradija progas veidotajs) un tadejadi tu apdraudi savu personigo informaciju.

Piem., sencits iet noreikjinaties e-banka, a dels doma, kad baigais hackers un pajokosies ar tadam progam, domadams, kad uzlauzis cita pc un rezultats tads, kad vinja tevs vairs nav sava konta ipashnieks.

Diezgan daudzi tadi un citi gadijumi ir lasiti.

Link to comment
Share on other sites

keylogers tev derees. tikai daudzus no tiem antivīrus programmas pamana un izdzēš tā kā uzmanies!

a, kad izdzēsīsi viņas kontu un viņa par to uzzinās (tā notiks), uzmanies vēl vairāk. problēmas būs!

Link to comment
Share on other sites

keylogers tev derees. tikai daudzus no tiem antivīrus programmas pamana un izdzēš tā kā uzmanies!

a, kad izdzēsīsi viņas kontu un viņa par to uzzinās (tā notiks), uzmanies vēl vairāk. problēmas būs!

man poh pasaki pilnu nosukumu

Link to comment
Share on other sites

lol kr4 biaj arxtiit netgamos , dass_killa uztaisija topiku , vinam bija lidziiga probele ar ar draudzene , vian visulaiku seez draugos. Un vins iemeta prikolu kaa var noblokeet draugiem .lv 18.gif) kr4 pameklee tur topiku vai zutaisi jaunu topiku

Link to comment
Share on other sites

elementarno watson! wink.gif

system32\drivers\etc\hosts failaa ieraksti rindinu draugiem.lv un kaut kadu nepareizu ip addresi, piemerama 80.232.169.233. un pieliec ari rindinu new.draugiem.lv ar to ip addresi.

Rezultata, kad tava masa ies uz draugiem.lv, dators uztaisis nepareizu dns un vina netiks uz draugiem.

Accountu nevajag bloket, jo tad vina paliks loti dusmiga! smile.gif

Protams, ir vel daudzi citi panemieni!

Beefy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...