Jump to content
GIGN Forum

Resolution, Crosshair...


slow hands
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mok kautko video kartes settingos var palabot????

Man ir tāda pat problēma, nelagoja, kad tikko pirmts PC bija, pēc 6iem mēnešiem jau sāka lagot. Tu tur neko neizdarīsi. Es man šķiet, ka pat topiku biju uztaisijis te, ar savu šo problēmu. pameklē, mož tur kāds dotais padoms tev noderēs.

Link to comment
Share on other sites

Opcijaas pie Multiplayer Advanced ir taada lieta kaa Smoke Gas Grenade Sprite Quality, kur var mainiit ne-lagoshanu uz duumu kvalitaates reekjina, manai personiigajai kastei tas nedaudz paliidz.

Link to comment
Share on other sites

Alwi, bet galvenais jau ir lai smuki izskatās bildīte, nevis lai būtu vieglāk šaut, tb lodes mīkstāk ietu upurī iekšā smile.gif

ja kādam ir vēlme, lai mērķis visu laiku maina krāsas, tad konfigā ievadām sekojošo:

alias +coloratk "+attack; adjust_crosshair"

alias -coloratk "-attack"

bind "MOUSE1" "+coloratk"

Link to comment
Share on other sites

Nu pašā sākumā jau es arī spēlēju ar tādu izšķirtspēju un 32 bit krāsām, bet tad sapratu, ka nafig mocīties, jo dūmos bija kadrs sekundē smile.gif. Ja man būtu nenormālais kompis, apsvērtu iespēju mēģināt atkal pierast pie lielās rezolūcijas, jo sākumā bija arī grūti pie 800*600 pierast smile.gif. Ja pareizi atceros, tad ar 1024x768 man foršāk galvās šāvās. Laikam pat Tevis uzraktā bana laikā (kādā citā topikā happy.gif ) arī vēl bombīju ar 1024x768. Hmm, īstenībā jāsāk domāt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...