Jump to content
GIGN Forum

Interneta Aatrums


Recommended Posts

Cik cilvekus var pavilkt, ar internetu 5,70 Mb/s

RAM man ir 1024 un AMD 64, 3000 + 2,01 Ghz

Cik cilvekur es pavilkshu, j apac speleeshu vel?

aa jaa un veel, kaads var paskaidrot, kas notiek, kad man iet cs serveris lagu, bet klad es ieeju baigajaan uuberspeeliiti kura iet caur cmd, utt kr4 veca speele kkada 90 gadu, man serveriim uzmetas pings uz 1000 un veel vairaak =DDD Ko es tur varetu dariit, jo to speliiti es vnk nevaru nespeleet, mani vinja nereaali per! =]]

Edited by martinshs-
Link to comment
Share on other sites

da jūs esat nūģi kas nemāk savu kompi sačakaēt prieks cs servera

mans kompis:

ram: 256 mb

cpu: 2.4 ghz intel Pentium 4

matesplate: kaukada asrock

nets: 8mbps

man ar šādu kompi bez lagiem 14 spēlētājus + es pats spēlēju sava serverī kuram ir CSDM

Link to comment
Share on other sites

man kompis ar PSDL pavelk 10 speeleetaajus bez lagiem ja nesleeedzu DC++ iegshaa, parametri:

Procesors:AMD SEMPRON 3000+ S.754 64-BIT BOX

Mātes plate:ASROCK S754 NF3 250 8CH LAN SATA RAID

Operatīvā atmiņa:MEMORY DIMM 512MB PC3200DDR

Video:R9550 256MB DDR128BIT TVODVI

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar tādu kompjūteri kāds ir tev mierīgi var uztrēt pilnu server. Tas būtu 32 cilvēki. Kas nāk no tava lokāla tīkla. Ar nosacījumu, ka DC++ ir izslēgts.

Jautājumi sekojoš:

a - kāds tev interneta pieslēgums?

b - kas pa firmu tev to piedāvā?

c - kā tu zini, ka tev interneta ātrums ir šads 5,70 Mb/s ~ 38 mbps?

d - cik tev ir atsevišķi download & upload ātrumi?

Aptuveni vari noteikt cik tev ātrs interneta ātrums vari šai mājaslapas sadaļā - BANDWIDTH METER

Neliels apstāstījums:

Ja tu vēlies:

a - Counter-Strike serveri

b - mājas lapusīte priekš servera

c - plus vēl pats strādāt uz ši datora

Tad nu ir kā ir. unsure.gif

Ar vārdu strādāt domāts -

a - skatīties filmas

b - lejupielādēt failus caur jebkāda veida programām

c - spēlēt citas spēles (Doom3, Quake4, UT 2004 u.t.t.)

d - strādāt ar vizuālajām progrāmām (3d Studio Max, Maya u.t.t. )

e - un vēl daudz ko citu darīt...

Windows Xp un jaunākās Windows OS var iedalīt divos variantos

1 - Windows OS kas ir noregulēta priekš majas lietotāja

2 - Windows OS kas ir noregulēta un domāta priekš servera vajadzībām

Pirmajā gadījumā tu vari laists serveri uz tāda datora, bet pilnīgi iespējāms, ka kaut kas nestrādās kā vajag.

a - pilnīgi iespējams, ka būs lagi gan tev strādājot uz datora, gan arī spēlētajiem spēlējot tavā serverī.

Otrajā gadījumā noregulēta Windows OS priekš servera vajadzībām. Būs daudz reizes labāka nekā pirmā varianta Windows OS. Taču priekš majās lietotāja vajadzībām galīgi neparocīgi šis variants ir.

Tā kā sanāk vai nu vainu.

Godīgi sakot nevienu serveri neesmu redzējis normālu, kas stāvētu kadam lietotājam mājās kurš ikdienā strādā uz tā.

Taču, ja tu domā palaist severi tikai tā, lai paspēlētu ar draugiem, tad šitas viss rakstītais ir lieks.

Taču ja ir doma taisīt nopietnu serveri ar majās lapu. Rēķinies, ka tev nāksies ieguldīt naudu šāda veida projektā, un neceri, ka tu to atpelnīsi ar Counter-Strike servera palīdzību. Var teikt tu ziedosies cilvēkiem. Mokoties ar kaut vai to pašu amxbans sistēmu. Kamēr pieleks, ka amxbans.sma failā jānomaina dažas rindiņas pret ko citu, lai strādātu uz nosteam serveriem amxbans sistēma, un priekšā tev vēl gaidīs daudz citas problēmas. Tā kā padomā labi. wink.gif Tad jau izdevīgāk ir izveidot Ultima Online serveri pa maksas iespējām. Tur ir daudz reālāka iespēja dabūt zaļo. smile.gif

Labi! Kaut kā es te aizrāvies esmu. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tie lagi man bija mazajaas mapees. de_italy_gign bija normaali ~ avarage 20 - 30

bet probleema ir taada, kad ir viena taada speeliita veca veca ~ 90 gadu, bumbas tur jasavaac 5 veinadas krasas bunbas jebkada seciiba. Vinju kad es saaku speeleet uzmetaas nereaaalaakie lagi ~ 1000 vai pat vairaak!

Serveri es vnk draugiem, kad buushu lielaaks, tad jau var domaat, par normalu serveri uz normala kompja! Ziedoties ta ziedoties, bet tomeer, tas jau nav galvenais lai naaktu nauda! Pasam kkads prieks un gandarijums arii ir kad ir pasam savs serveris kur tu esi smiliez.de_2524.gif un nav japakljaujas citu cilveku domaam. + nets man ir http://baltinet.lv

caur to net.apollo.lv man raada 5,70 Mb/s un galvenais ka patstaaviigi, es domaju moska tur kkas ir sataisiits taa vai saa lai buutu vislaik taads speeds! Pa upload, es nezinu, neesmu atradis vietu kur var izmeriit taada veida aatrumus! 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...