Jump to content
GIGN Forum

Kochaks.lv


fuj1tsy
 Share

Recommended Posts

šodien radās pamatotas aizdomas par wh lietošanu no kochaks.lv puses

tādēļ mēs ar slowiku aprunājās un uzlikām viņam banu uz 666 minūtēm

tiko beigsies karte - tā ieliksim demo, un vēlamies lai kāds to izvērtē ...

Link to comment
Share on other sites

kochaks diezgan labi zināja kur ir pretinieki, pārsvarā viņš spēlēja ar awp un killoja pa labi un pa kreisi. sēžot spec un skatoties kā viņš spēle, radās tāda sajūta ka džekiņš biki pietēlo, nebija tādas atklātās crosshaira vilkšanas līdzi caur sienām vai kādi savādāki triki, bet vienk perfekti zināms kur ir pretinieki, skaņa tur daudzās epizodēs nepričom. piemēram, izskrien viņš no ūdens un tuvojas bumbas vietai, pagriežas pa 180 un novāc vienu ct, tad paskrien vēl biki uz augšu un prezīci velkot mērķi parādās nākošais ct. pats zinu, cik tur grūti ir uzrašot augšā jo ct var būt visur, bet viņam tas izskatījās tīrā bērnu spēle. varbūt viņam ir krutās austiņas pa 500Ls un viņš dzird pretiniekus 2km rādiusā...

players - divX.kochaks.lv

demka - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0605061850-de_aztec.zip

lūdzu noskatieties un izsakiet savu viedokli!

Link to comment
Share on other sites

Tas moments pie vaartinjiem ( .... ) bija taads diivains , bet taa vareetu buut skype , vai monitorings , vins pretinieku dzird pat , ka tas iet ar SHIFT , , nezinu vai lieto ciitus , jo itkaa speleeja loti gludi !

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Es saku ka tas džeks smird. Protams nebija nevienas tādas 100% pārliecinošas situācijas, bet tāda MAN nemaz nav vajadzīga - man pilnīgi pietika ar to ka spēlē : viņš neracionāli un atklāti sakot nuubiski ( pavērojiet viņa apsolutās 0 prasmes ar awp ) tai pašā laikā viņš veinmēr pamanās atrasties pareizajā vietā pareizajā laikā. Pietam sākumā kad viņš iegāja serverī var jau redzēt, ka džeks kaut ko bāze stavot konfigurē.

aaa un paskatieties tajā demkā to MALOJ - viņš arī atklāti skaot smirdēja. Vismaz man tā liekas.

Bet lai kāds cits ari noskatās, ideāli ja macho vai worm viedokļus.

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

tādēļ nobanoju tikai uz 666m lai pārliecinātos - ir wh vai nav ... cerams kāds krutāks un vairāk zinošs cilvēks pateiks ko precīzāk ...

kartes laiks - varētu sākties ap 20 min un uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Nu.. ap 21. minuuti (kur vinsh no uudens baigi shaudiijaas ar awp) izskatiijaas baigi wh'eriski. Vareetu jau taa buut sagadiishanaas. Naakoshajos raundos gan fragi izskatiijaas uz skanju(+radaru) njemti, bet nu baigi preciizi teemeeja.

Bet uzvedaas vinsh diezgan botiski (kaa jau test2 mineeja), taa kaa izskataas, ka wh driizaak ir.

Ieshu veel paskatiities kaadu citu vinja demku.

Link to comment
Share on other sites

tādēļ nobanoju tikai uz 666m lai pārliecinātos - ir wh vai nav ... cerams kāds krutāks un vairāk zinošs cilvēks pateiks ko precīzāk ...

kartes laiks - varētu sākties ap 20 min un uz priekšu.

vajag taadu pluginu kaa forumaa warn, tad kad nav pilniigi paarliecinaats, ja veel kjaads cits admins redz un warno, tad bans biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

testiņ - tieši dēļ tiem fragiem no ŪDENS mēs arī banojām , jo tieši tur jau tas wh arī parādījās - tjipa precīzi ņēma un tēmēja kur jālien ārā tam džekam ... citi jau var teikt ka haļava - bet haļavas var būt 1-2 raundus - bet ne jau piecus ... kamooon ... es domāju vairāk ka wee haa - nekā baigais skills ...

p.s. Niknais Edža - Lauztas lūpas @ igaunija rullēja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

eh, ir viens tads no divx, vinjsh uz wcg ar bija! Tjipa dzive ar tiri labi spelee, bet nah ar chitiem vinjam jaspeele, es nez. Nu cerams, ka chitu tur nav, jagaida macho viedoklis!

Link to comment
Share on other sites

es vēl pieļauju tādu domu, ka varbūt kads ir uzzinājis divX passu un iegāja ar čītiem uzspēlēt... ja, ja tas būtu īstais divX playa, tad te jau 5sec pēc bana uzlikšanas būtu atskrējis Qseen Dogs un kko uzrakstījis, protams, ja tas bans būtu nepamatots (pēc viņa domām). a varbūt tas arī bija īstais DivX playa, bet ja jau nenāk sūdzēties, tad jau bans ir pamatots...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
ā nu ja wcg tad sorry

Es ta domaju, ka vinjsh bija, jo tur bija gan qseen's un visi parejie divxi un manliekas, kadu speeli pat vineeja, ar varbut meloju tagad smile.gif da labi, taksh bija vai nebija - po. tagad jaskatas vai dzheks chitoks or not!

Link to comment
Share on other sites

es vēl pieļauju tādu domu, ka varbūt kads ir uzzinājis divX passu un iegāja ar čītiem uzspēlēt... ja, ja tas būtu īstais divX playa, tad te jau 5sec pēc bana uzlikšanas būtu atskrējis Qseen Dogs un kko uzrakstījis, protams, ja tas bans būtu nepamatots (pēc viņa domām). a varbūt tas arī bija īstais DivX playa, bet ja jau nenāk sūdzēties, tad jau bans ir pamatots...

Qseen^Dogam nav neta liidz 1dienai!! smile.gif

bet par to banu, nu nezinu, visu laiku speeleeju kopaa ar mepty, it kaa nav lietojis 4iitus, bet demo paraadiis!!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
tuks taa laikam bija vins domaajis nav vinjam ieksaa nu nejau speeeka zinjaa bet gan skilla....

vai es pareizi saku? rolleyes.gif

nepareizi ! es saku ka tev nav iekshaa smadzenju zinjaa nejau skila zinjaa(kautgan abos) es pareizi saku ? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...