Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Shodien speeleejot no riita es vnk izjutu nenormaalu nepiecieshamiibu peec xb un slap.

gaaju mircaa saukt adminus (9.00 laikam visi guleeja) serverii bija tikai Ads ar kicku, bet vienalga vienu kkaadu izkikoja un speeleeja taalaak. ar banu, kad man bija (sakaraa ar cup) riikoties maaceeju un kaadus 2 chiiterus no riita jau izbanoju. Tagad saakshu speeleet no riitiem, jo tagad man riiti briivi un vareetu buut tas riita admins etc.

Link to comment
Share on other sites

shodien vinjam buus, laikam, bet shoriit es biju jau ~9.00 serverii, bet chetors ar bukuci ienaaca tikai ~10.00 (pa to laiku jau viss serveris bija piebljauts ar vaardiem wh off etc. un man sapists praats kaa artii daudziem citiem speeleetaajiem). Vieniigais kas atsaucaas mircaa (~9.30) bija erix

Link to comment
Share on other sites

tagad visi saak prasiit acc, jo juut, ka macho uz pavasri daasnaaks paliek happy.gif

adminu tagad pietiekami + ir arii kas no riitiem speelee (dj erix,hhh,bukucis,chetors)

Atturos

personiigi domaaju ka adminu nevar buut par daudz!!! visi buus admini un nebus vairs kas chiito cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
personiigi domaaju ka adminu nevar buut par daudz!!! visi buus admini un nebus vairs kas chiito cool2.gif

sitais bija labs, ilgi domaaji? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jau tieshaam adminu ir par daudz. Peec nesenajiem diviem jaunajiem adminiem nedomaaju, ka kaadu laiku jauni admini buus nepiecieshami.

piekritīšu Allwortham .. pagaidām derētu nogaidīt ...

Link to comment
Share on other sites

Shoreiz tad pat tas bija diezgan aatri ka peec 30 min tu jau atradi kaadu kas var nobanot...ir bijushi riiti [sestdienas,sveetdienas riiti] ka vispaar adminus nevar atrast kas vareetu izbanot. Piemeeram vienu riitu viens dzekinsh ar wh + ik pa laikam iesleedza aimu ja nevareeja trapiit nospeeleeja ja nemaldos kaadas 3 kartes zaban.gif t.i 10:30 apmeeram vinju tikai nobanoja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest H!vemind

dzheks sakariigs, ir speeleteets kopaa, nav jau nekaads uber pro tongue.gif , bet gan jau maacees pabanot 4iterus.. kas no riita domaa ka admini nav

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...