Jump to content
GIGN Forum

2006.gada Pasaules Čempionāts Hokejā


.em^
 Share

Recommended Posts

ndaa pilniigi garaam... peec speeles ar galvinju runaajaam shis teica ka nekad veel nav piedziivots taads zaudeejums ne vinjam ne vorobjovam... skumji.. un arii raituma zheel... bet nu neko .. :/ speeli skatiijaamies areenaa kaut arii zaudeeja tomeer efekts bijatieshaam liels:) uz geimu aizgaajaam bez biljeteem staaveejaam un domaajaam vai pa 30ls pirkt un pienaaca viens slovaaks un piedaavaaja biljetes pa 50lls 2 otraa rindaa tieshi aiz latvijas izlases! nokauleejaam abas par 30un aidaa!!! 18.gif vispaar jau tiiri zajebis.. riit jaabrauc uz asv: latvija! ;] jaacer kabuus okkkk tik jaareec par to raxtu aviizee : Crossby vs daugavinsh... zaban.gif

aa un reeciigs skats bija ka viens dzekinsh kursh bija tiiri mieriigs aiz muums tieshi aizsvilaas un ar 2 fantas pudeliiteem uzmeta pa tiesnesi biggrin.gif:D

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

But if he is to receive any criticism, it should only be after the Latvian team itself and the fans responsible for the disruptions take a look in the mirror first. smile.gifevil6.gif

Vins var izskatiities arii shaadi ! ----->

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Kr4 vakar stāvu rindā pie ieejas uz FIN-USA un menti izkrata vienu džeku, kas man priekšā. Tipa šim tur pilna kabata ar sīceni, un ments prasa - vai grasies mest laukumā ?

a šis atbild - nē man ir botas smile.gif

visa rinda rēc, ieskaitot mentus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kr4 vakar stāvu rindā pie ieejas uz FIN-USA un menti izkrata vienu džeku, kas man priekšā. Tipa šim tur pilna kabata ar sīceni, un ments prasa - vai grasies mest laukumā ?

a šis atbild - nē man ir botas smile.gif

visa rinda rēc, ieskaitot mentus biggrin.gif

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar FIN - USA bija laba speele. amerikaanji buliiti neiemeta pashaas pirmajaas minuutees. protams hallee nevareeju saskatiit vairaak par 3 ASV liidzjuteejiem, bet somi bija pilns. viens sektors bija tikai ar latvieshiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar FIN - USA bija laba speele. amerikaanji buliiti neiemeta pashaas pirmajaas minuutees. protams hallee nevareeju saskatiit vairaak par 3 ASV liidzjuteejiem, bet somi bija pilns. viens sektors bija tikai ar latvieshiem wink.gif

somi ar savu labāko draugu - pāli.

Link to comment
Share on other sites

Kr4 vakar stāvu rindā pie ieejas uz FIN-USA un menti izkrata vienu džeku, kas man priekšā. Tipa šim tur pilna kabata ar sīceni, un ments prasa - vai grasies mest laukumā ?

a šis atbild - nē man ir botas smile.gif

visa rinda rēc, ieskaitot mentus biggrin.gif

humors nav miris ! wink.gifsmile.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

PLUS - [ Spēlē ar Norvēģiju moška parādīsies Skrastiņš, kurš tomēr devis piekrišanu spēlēt izlasē pēc "Avalanche" izkrišanas no cīņas par Stenlija kausu ]

MĪNUSS - [ Latvijas un Kanādas spēles laikā Vorobjovs uz soliņa atsēdināja Astašenko. Vorobjovs to skaidroja ar svarīgā brīdī pieļautām kļūdām (nopelnītiem sodiem). Pēc šāda pavērsiena Astašenko noģērbies un devies prom. Kā komentē LHF izpilddirektors Māris Baldonieks, "Astašenko devies nezināmā virzienā" un vairs nav izlases sastāvā ]

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...