Jump to content
GIGN Forum

Piirsings


mikis
 Share

Recommended Posts

Vai kaads var ieteikt normaalu salonu riigaa ar sakariigu cenu kur var izdurt piirsingu luupa ++ varbuut arii ir kautkaads leets piirs kas naak liidzi pagaidu laikam....

vai kaads var izpaldiidzet plzzz.... baby.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
penetreet es zinu tikai no vaacu valodas ka taa ir laba lieta biggrin.gif

nebija saaapigi gadiijumaa ? shock1.gif

kr taa muusdienu jaunatne nonaaks 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nu dupsii vareetu pameegjinaat savilkt abus vaigus ar rinkji - nez kaa tad saapeetu ja vaidzeet uz toleti?

taa ka nesaki ka visur nesaap!

P.S. ej uz salonu kkur vecriiga bija viens labs pie gjildes

Link to comment
Share on other sites

Nu nez kaa saapeetu ,bet mans labaakais draugs sew tusa laikaa izduuraa piirsu savaa dzimum loceklii biggrin.gif

Bet vinjam paveicaaas nesakeera ne triperi vai kko tml.

Un arii nesaaapeeja bija piedzeeries biggrin.gif

Man viss loceklis jau kaa blekjis ... paari muitai gruuti tikt , tik piixt un piixt.... bet ko paraadiisi - pimpis jaaraada

Link to comment
Share on other sites

Inmate you're sick!

Bet ja par tēmu. Mikis neieteiktu darīt kā ekstrēmais em^, jo tā var iebraukt lielos sūdos. bet zinu vietu kur samērā lēti dur visu, visur, un visiem.

Bruņinieku - Valdemāra stūris pie trollejbusa pieturas. 'Solāriju Centrs'. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Inmate you're sick!

Bet ja par tēmu. Mikis neieteiktu darīt kā ekstrēmais em^, jo tā var iebraukt lielos sūdos. bet zinu vietu kur samērā lēti dur visu, visur, un visiem.

Bruņinieku - Valdemāra stūris pie trollejbusa pieturas. 'Solāriju Centrs'. thumbsup.gif

Es zinu sito hujnu kaa es varu nezinaat ja man maate medike.... nu var traapiit tajos job***** nervos ai da viskautkur ganjau pats izdurshu aizieshu nopirksu piirsu un vis buus ok a varbut tomeer uz salonu jo miizigi ka val trapishu netur kur vajag.... nu ja vel to dariitu apdzeeries (ziniet kaa tas ir ja es dzeeris nefiga neapjeedz ko dari un tik dur a pectam pasties skibi ieduuuri biggrin.gif ) nu taapec es domaaju varbuut salonaa...

Link to comment
Share on other sites

Latgaliitee tev izdurs taadus caurumus, ka vareesi govs kjeedi mieriigi iekaart.

vareetu taa buut laugh.gif tur jau paredzeet nevar ar ko tev durs nu varbuut ar zakta veca telefona antenu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

emm priek6 kam vispaar durt tos caurumus dry.gif pienemsim, ja runa iet par intiimo zonu piirsingu, ta sexa laikaa visaadi var sanaakt .. biju lasiijis paaris staastus .. piemeram dzekam, kad sim suukaaja noraava to aadinju, kas staigaa .. ja kas mei4ai bija piirsings (meelee) taapeec BEWARE ! XD.gif Nu un iedomajies ja sitaadu mei4a iesprauz sev .. pats saprati kur laugh.gif redzees kas tad sanaaks .. ja vispaar sanaaks 18.gif

Link to comment
Share on other sites

emm priek6 kam vispaar durt tos caurumus  dry.gif  pienemsim, ja runa iet par intiimo zonu piirsingu, ta sexa laikaa visaadi var sanaakt .. biju lasiijis paaris staastus .. piemeram dzekam, kad sim suukaaja noraava to aadinju, kas staigaa .. ja kas mei4ai bija piirsings (meelee) taapeec BEWARE !  XD.gif Nu un iedomajies ja sitaadu mei4a iesprauz sev .. pats saprati kur  laugh.gif  redzees kas tad sanaaks .. ja vispaar sanaaks  18.gif

tu vispar lasiji par ko es raxtiju nejau par pim**, meelee bet GAN PAR LUUPU! bduh.gif

smiliez.de_2428.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

pats sev esmu duuris ausiis un zem luupas.. iisteniibaa nav nemaz tik saapiigi un jaabuut arii preciizi!

nav saapiigi? kad man draudzene ausii duura, gandriiz zemee no saapeem iegrimu laugh.gif pati arii saakumaa meegjinaaju, bet vnk nevareeju smile.gif nezinu jau, vai Tu sev auss ljipinjaa vai augstaak duuri. ljipinjaa jau nav tik saapiigi. bet nu, paciest jau taapat vareeja kaut kaa. un taisni arii iznaaca.

agraak man paraleelklasee viena meitene gaaja, kas sev gandriiz visur pati piirsingus saduurusi bija - uzacii, meelee, degunaa, nabaa, zem luupas.. varbuut veel kaut kur. bet nu, tik un taa iesaku uz salonu iet.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...