Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Sveiki, man ir jautaajums es uzliku serveri uz sava kompja:

AMD Atlon 3000 + 2,01 Ghz RAM 1024 Video 256/128

Internets man ir ~ 5,70 Mb/s

Kad ienak 6 cilveki pings ir ~ liidz 60. Esmu uzlicis HL booster bet nez, vai pareizi nokonfigurejis, bet console man raada ka ir 512 fps. Es gribetu zinat ko dariit lai mazaak lagotu, serveris ir vnk privatam vajadziba ar draugiem paspelet utt. Baigi nepatik, ka lago, laigan kompis ir jaudiigs... Varbuut internetam vaina, par leenu ar 5 mb/s zinu nekas liels jau nav, bet tomer pa 8 ls menesii tas ir normali, es ta domaju.

Un otrs, neskatoties uz manu uuberkruto smiliez.de_2469.gif kompi & video karti, man spelee max fps = 60 un ne zemaak! Vislaik 60. Bety kad uzmet smoke nokriit liidz 15. Ko es tur vareetu dariit, jo kompis, ta man ir labs!

P.S. paldies parm palidziibu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, man ir jautaajums es uzliku serveri uz sava kompja:

AMD Atlon 3000 + 2,01 Ghz RAM 1024 Video 256/128

Internets man ir ~ 5,70 Mb/s

Kad ienak 6 cilveki pings ir ~ liidz 60. Esmu uzlicis HL booster bet nez, vai pareizi nokonfigurejis, bet console man raada ka ir 512 fps. Es gribetu zinat ko dariit lai mazaak lagotu, serveris ir vnk privatam vajadziba ar draugiem paspelet utt. Baigi nepatik, ka lago, laigan kompis ir jaudiigs... Varbuut internetam vaina, par leenu ar 5 mb/s zinu nekas liels jau nav, bet tomer pa 8 ls menesii tas ir normali, es ta domaju.

Un otrs, neskatoties uz manu uuberkruto smiliez.de_2469.gif kompi & video karti, man spelee max fps = 60 un ne zemaak! Vislaik 60. Bety kad uzmet smoke nokriit liidz 15. Ko es tur vareetu dariit, jo kompis, ta man ir labs!

P.S. paldies parm palidziibu smile.gif

man ar lago kad ir smoke grnaata un es no sava serv vinju njemu aara jo man taa lago ! uzreiz akd eju caur smoke!!

Link to comment
Share on other sites

Saja gadijuma man lago nevis savaa serverii bet jebkuraa citaa!

Pa savu serveri man ir kka vienalga, bet vienkarshi skrobiigi ir tas kad dzirdu, ka dzeki ar 64 mb video un sudiigakiem kompjiem, fps = 100 atskiriba no manis kam ir 60 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Atkariibaa kaadu veelies... Vidusmeera videokarti piem GeForce FX5200 vai FX5500 vari dabuut ~ pa 50 LS, bet ja gribi ko nopietnaaku, tad ar 100 LS jau dabuusi kaut ko jeedziigu!

Bet ja radeon 7200? 256 mb cik maksaa?

Link to comment
Share on other sites

varbut es maldos varbut nee ja . laj nebutu fps 60 ienac Properties > Settings > Advanced un mekle kur ir video balance tur tev buutu Balanced bet vajag Optimal Perfomance

Link to comment
Share on other sites

1. Pofig kaads tev pc(gandriiz pofig), galvenais kaads ir taa simnieks, ja stulbs, tad nebriinos, ka tu taa prasi.

2. Lieto amxx nevis fucking amx, jo amxx ir labs boosters, kurs speej uzdziit servera fps liidz pat 500 un vairaak..

3. Ieej start -> run -> raksti msconfig -> tad spied uz startup un nonem visu lieko un ja veel gribi lai pc mazaak teeree operatiivo atminju, tad vari arii ieiet pie Services, bet ja nezini, ko nemot nost, tad nenem...

4. Kautvai tev labs pc un nets suuds, tad lagos taa vai taa.... Bet tavaa gadiijumaa es domaaju, ka tev vnk vajag nedaudz savu pc uzpuceet un tad lai tik serveri augsaa!

Ceru, ka mani padomi paliidzeeja...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...