Jump to content
GIGN Forum

Braucamais


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BMW 318 (1.8 zaban.gif )  ///M3

Var redzēt, ka tu "ļoti " daudz zini par savu mašīnu m3 nekad nav bijis 1.8 motors , tas , kas ir tavai mašinai saucas m-paka, t.i., tiek uzlikti tādi pamperi ka mkai un salons savādāks! tas tāa....

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Varu ielikt sava auto bildi, ko rīt izņemu no plača. Tā ka, worm - sāc iesvīst laugh.gif . Kad atslēgas būs man kabatā, uzbliezīšu atsevišķu topiku ar aprakstiem un kvalitatīvākām bildēm, tagad chill 1d71.jpg .

post-6-1146570110.jpg

Link to comment
Share on other sites

Var redzēt, ka tu "ļoti " daudz zini par savu mašīnu mp3 nekad nav bijis 1.8 motors , tas , kas ir tavai mašinai saucas m-paka, t.i., tiek uzlikti tādi pamperi ka mkai un salons savādāks! tas tāa....

moska padomaa kaapeec es uzrakstiiju ka 318 BMW un ka 1.8 motors.. tu domaa ka es nezinu ka tas nav m3? smile.gif un veel tavai zinaassanai m3 pakai (nevis mp3) nenaak cits salons, taka tu mani te negruzii, auto taa ir mana specialitaate..

P.S sorry ka neuzraxtiiju ///M3 PAKETE , visiem kam naacaas vilties ka tas nav M3 bmw tongue.gif

Edited by matrxx
Link to comment
Share on other sites

hmm ... man taa iisti neskiet, ka taa ira celica biggrin.gif esmu piradis pie 6aada varianta ||||| bet worma toyota vairaak peec supras izskataas wink.gif

p.s. esmu par wormu, ka 6is buus pirmais .. gl smile.gif

man ir sestaas paaudzes celica, tu ieliki bildi uz septiito paaudzi

vairak info var dabut spiezhot te

Link to comment
Share on other sites

moska padomaa kaapeec es uzrakstiiju ka 318 BMW un ka 1.8 motors.. tu domaa ka es nezinu ka tas nav m3?? smile.gif? un veel tavai zinaassanai m3 pakai (nevis mp3) nenaak cits salons,? taka tu mani te negruzii, auto taa ir mana specialitaate..

P.S? sorry ka neuzraxtiiju ///M3? PAKETE? , visiem kam naacaas vilties ka tas nav M3 bmw? tongue.gif

Tu neko nejeedz. Nav taada M3 paka, ir M paka. Cits salons NAAK GAN. Tu neko nejeedz. Aaaa, to jau es pateicu. Specialitaate vinjam...

P.S. Ali pareizi pateica.

Link to comment
Share on other sites

worm vinnees, ja nenochakareesies startaa un ar aatrumu sleegshanu, jo ja man atminja nevilj tad celicai ir 4x4 a bMW ir rw, kas ir - startaa, un arii zs es domaaju, ka wormam ir vairaak nekaa allwortham buus.

Link to comment
Share on other sites

Tu neko nejeedz. Nav taada M3 paka, ir M paka. Cits salons NAAK GAN. Tu neko nejeedz. Aaaa, to jau es pateicu. Specialitaate vinjam...

P.S. Ali pareizi pateica.

ok ok paskaidro luudzu man (jo neko nejeedzu) kas mainaas salonaa?

Link to comment
Share on other sites

Varu ielikt sava auto bildi, ko rīt izņemu no plača. Tā ka, worm - sāc iesvīst laugh.gif . Kad atslēgas būs man kabatā, uzbliezīšu atsevišķu topiku ar aprakstiem un kvalitatīvākām bildēm, tagad chill 1d71.jpg .

all, un pa cik šitādu skaistuli ņemsi? wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Melni griesti, sporta seedeklji, stuure, sajuugs.

Tu neko nejeedz. kaads gan sakars ar sajuugu?? takss m-pakai ar motoru un ritosso dalu nav sakars... interesanti ar ko tas sajuugs mainas? tu domaa sporta sajuugs ja? un vel kas, salona griesti nav melni, bet gan pieskannoti paareejam interjeram, ir arii balti.. karo4 tu pac neko nejeedz un meeggini maaciit citus... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

worm vinnees, ja nenochakareesies startaa un ar aatrumu sleegshanu, jo ja man atminja nevilj tad celicai ir 4x4 a bMW ir rw, kas ir - startaa, un arii zs es domaaju, ka wormam ir vairaak nekaa allwortham buus.

maldies gan, 4x4 bija CS celicai un tā ir 5. pāaudze!

P.S. CS = Carlos Sainz

Link to comment
Share on other sites

Taads siiks daunis kaut ko te skaidros. Netaisos ar kefiirsuuci striideeties.

Njemu pa 5kilo.

vairs nv ko teik un saprati ka aplauzies pats, tad uzreiz siikais daunis ja? karocc man jau arii nav nekaadas gribeessanaas ar tevi skaidroties, .. lohs esi ka tresso bembi pa 5 000 pannemi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...